Goniec.pl
Piotr Molecki/East News

Piotr Molecki/East News

"Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek zostanie zwolniona? "Decyzje już zapadły"

21 Listopada 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Losy zawodowego żywota Małgorzaty Rozenek znów zapłonęły, jednak tym razem nie są to fajerwerki ani nawet zimne ognie. Jej angaż w "Dzień dobry TVN" trwa już kilka miesięcy, a wciąż nie widać poprawy, zwłaszcza w odbiorze widzów. Kierownictwo stacji – jak informuje nieoficjalne źródło – podjęło już decyzję o zwolnieniu celebrytki. Czy złowróżbne wieści się potwierdzą? Sprawa jest na ostrzu noża, wystarczy więc uzbroić się w cierpliwość. Co zatem mówi się na korytarzach TVN?

"Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek nadwyrężyła cierpliwość szefostwa?

Małgorzata Rozenek wszystkimi siłami skupia się na tym, by poprawić jakość swojej pracy. Starania okazują się, owszem, gorliwe, jednak mało skuteczne, a cały wysiłek może pójść na marne. Widzowie są bezlitośni i na każdym kroku wytykają jej rażące błędy.

malgorzata rozenek

"Dzień dobry TVN". Widzom puściły nerwy, nawołują TVN do zwolnienia Małgorzaty Rozenek

CZYTAJ DALEJ

Taka sytuacja zwraca uwagę włodarzy "DD TVN", a na korytarzach w stacji – jak udało się dowiedzieć portalowi Pomponik – mówi się, że gwiazda już niebawem pożegna się ze "śniadaniówką". Jego źródła twierdzą, że "decyzje na górze już zapadły, a nikt w całej historii programu nie miał tak złego odbioru i nie budził tak wielu negatywnych emocji".

- Małgosia cieszy się ogromną sympatią kierownictwa i nie można jej odmówić profesjonalizmu, ale ignorowanie miażdżących opinii widzów i internautów nie jest możliwe na dłuższą metę. Hejt, który się na nią wylewa, to sytuacja bezprecedensowa w historii tego programu, a przecież podstawą dobrej śniadaniówki jest sympatia widzów do prowadzących. Bez tego ciężko mówić o choćby nadziejach na sukces – miało powiedzieć tajne źródło Pomponika.

"Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek zostanie zwolniona?

Dodano, że kadrowi decydenci spotkali się, by przeanalizować możliwe wyjścia z patowej sytuacji. Podczas dyskusji rozważane były różne scenariusze, a ostatecznie najprawdopodobniejszym jest ten najgorszy możliwy dla celebrytki.

filip chajzer małgorzata rozenek

"Dzień dobry TVN". Filip Chajzer zadrwił z Małgorzaty Rozenek. "Zero klasy, brak szacunku"

CZYTAJ DALEJ

- Niczego nie wykluczają, ale skłaniają się do najgorszego, czyli podziękowania Rozenek za współpracę. To byłby dla niej ogromny cios, ale zaakceptuje każdą decyzję – informuje źródło portalu.

Rzeczywiście, byłby to dla niej policzek, chociaż wcześniej sama zapewniała telewizję, że jest świadoma tego, że nie wszystkie publikacje w Internecie będą dla niej pobłażliwe. Prosiła, by przeczekali kilka pierwszych tygodni, aż widzowie się do niej przyzwyczają. Cóż - "parę tygodni" minęło, a niepokojąca sytuacja nie drgnęła w dobrą stronę ani na chwilę.

- Ja jestem gotowa na to, co się wydarzy, że nie zawsze będą entuzjastyczne artykuły, że muszę liczyć się z tym, że ta krytyka się pojawi. Obiecuję wam jedno, ja to przeczekam, przetrzymam, a później państwo się już do nas przyzwyczają i na pewno będziecie bardzo lubić oglądać z nami "Dzień Dobry" – mówiła trzecia żona pierwszego męża Dody w rozmowie z Pudelkiem.

Co zrobi Małgorzata Rozenek, gdy zostanie zwolniona z "Dzień dobry TVN"? Opcji jest wiele, być może urażona duma będzie tak duża, że pokusi się o transfer do Polsatu. Wszak spekulowano już na ten temat tuż przed oficjalnym ogłoszeniem jej pracy w paśmie śniadaniowym. Telewizja Zygmunta Solorza-Żaka miała kusić ją intratnym kontraktem i "Tańcem z gwiazdami". Czyżby sprawa wróciła w przyszłym sezonie?

Nasz nowy dom. Katarzyna Dowbor ze swoją ekipą przyjechała na Podlasie, gdzie mieszka pani Justyna i jej córka, Marzena, która cierpi na zespół Downa.

(fot. Piotr Gamdzyk/Polsat)

"Nasz nowy dom". Pani Justyna i jej córka z zespołem Downa próbują rozpocząć nowe życie na Podlasiu

"Nasz nowy dom". Finał na Podlasiu Ekipa "Naszego nowego domu" w ostatnim odcinku tego sezonu zawitała na Podlasie, gdzie mieszka pani Justyna z dorosłą córką Marzeną. Kobiety przeprowadziły się tu niedawno ze Śląska, gdzie pani Justyna pracowała jako kierowca autobusu. Marzena ma poważną wadę serca i znacznie lepiej czuje się tam, gdzie powietrze jest czyste - stąd decyzja o przeprowadzce. Z pieniędzy po podziale majątku kupiły stary drewniany dom i z pomocą życzliwych sąsiadów przeprowadziła proste prace remontowe. - Gdyby nie moi sąsiedzi to ten remont w ogóle by się nie odbył. Cały ten remont zrobił mąż mojej sąsiadki własnymi rękami, nie biorąc za to ani złotówki – mówi Pani Justyna. "Nasz nowy dom" - Katarzyna Dowbor pomogła pani Justynie W budynku nadal nie było jednak łazienki, a ogrzewało go kilka elektrycznych grzejników, ściany były nieocieplone, dach pokrywa eternit. Nie były to warunki, w których da się przetrwać zimę. Ten stan rzeczy zmieniła ekipa Przemka Oślaka, a projekt pięknego podlaskiego domku przygotuje Martyna Kupczyk. Wizyta Katarzyny Dowbor wyjątkowo ucieszy Marzenę

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:


Źródło: Pomponik, Pudelek

Tagi:

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Ślub od pierwszego wejrzenia. marta mówi o nowym związku macieja. Foto: kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, TVN, 2022

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta ujawnia prawdę o nowej partnerce Maćka. "Była na naszym ślubie. On się o niej ciepło wypowiadał"

Czytaj więcej >
Maciej Orłoś ocenia TVP. Foto: kadr z wywiadu dla Świata Gwiazd, Youtube

Gwiazdy

Maciej Orłoś nie widzi w TVP zmian na lepsze. "Już dawno straciłem nadzieję"

Czytaj więcej >
Marina Łuczenko-Szczęsna usłyszała dramatyczną diagnozę - nowotwór. Właśnie przeszła operację

Gwiazdy

Marina Łuczenko nie chce być jak Lewandowska? Żona Wojciecha Szczęsnego podsumowała koleżankę

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wkrótce wezmą ślub? Bukmacherzy zdradzili przewidywaną datę

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli decyzję. Paulina Smaszcz nie będzie zadowolona

Czytaj więcej >
Marcin Meller poprowadzi własny talk-show. Dziennikarz zdradził już szczegóły.
(fot. instagram.com/marcin_meller_arbuz/)

Gwiazdy

Marcin Meller z własnym talk-show. "Narzucam sobie jedno ograniczenie". Jakie?

Czytaj więcej >
Wyciekło zdjęcie syna Megna Markle i księcia Harry'ego. Fot: SplashNews.com/East News

Gwiazdy

Zdjęcie syna Meghan Markle i księcia Harry’ego wyciekło do sieci. "Proszę to skasować"

Czytaj więcej >