Goniec.pl
Dominika Gwit

instagram.com/dominikagwit

Dominika Gwit jest w ciąży. Gwiazda opowiedziała o swoich problemach z niepłodnością

10 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Dominika Gwit podzieliła się w środę cudowną wiadomością o swojej ciąży. Okazuje się jednak, że zajście w nią wcale nie było takie proste. Gwiazda opowiedziała internautom o swojej walce z niepłodnością.

Schorzenie, z jakim zmagała się Dominika Gwit, niejednego skutecznie zniechęciłoby do starania się o dziecko. Gwiazda nie poddała się jednak, a teraz zachęca, by inspirowali się nią inni.

Dominika Gwit

Dominika Gwit pozuje w letniej stylizacji. Ubiór aktorki skomentował przekornie jej mąż

CZYTAJ DALEJ

Dominika Gwit jest w ciąży

Dominika Gwit to popularna aktorka, która zasłynęła dzięki występom w cieszących się sympatią widzów serialach TVN. Gwiazda angażuje się również w akcje społeczne i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

To właśnie tam dzieli się ze swoimi fanami refleksjami i przemyśleniami; chętnie pokazuje również swoje fotografie. W środę ogłosiła swoim miłośnikom cudowne wiadomości, które dosłownie wprawiły ich w euforię.

Dominika Gwit poinformowała, że spodziewa się dziecka! Zewsząd zaczęły napływać do niej gratulacje i jak przyznała sama aktorka, jej telefon dosłownie wybuchał od nadmiaru wiadomości.

To niezwykle szczęśliwa chwila! Ale żeby do tego doszło, artystka musiała przejść bardzo długą drogę. Na swoim Instagramie podzieliła się z obserwatorami historią swojej niepłodności.

Katarzyna Skrzynecka - EA

Katarzyna Skrzynecka ma dość krytyki! Pozdrowiła hejterów serdecznym: „Odpie**olcie się”

CZYTAJ DALEJ

Walka z niepłodnością

- Od 4 lat się poważnie leczę na swoje immunologiczne choroby, z których wynika moja bezpłodność. Dowiedziałam się o tym cztery lata temu i przez 4 lata walczę. Ta walka przynosi wiele pozytywnych efektów i bardzo was wszystkich do nich zachęcam - wyznała Dominika Gwit.

Aktorka przyznaje, że otrzymuje od fanów wiele wiadomości, w których jej miłośnicy wyrażają nadzieję na to, że może i dla nich jest jeszcze nadzieja. Jak podkreśla gwiazda - nadzieja jest zawsze i warto o nią zawalczyć.

- Walkę zawsze trzeba toczyć dlatego, że ona bardzo często jest do wygrania. My też przeszliśmy bardzo wiele, nie będę opowiadać co. Udało się nagle, niespodziewanie. Jesteśmy w ciąży, to już trwa kilkanaście tygodni, jesteśmy zdrowi, wszystko jest w porządku - powiedziała artystka na swoim InstaStory.

Jak dodała, w grę wchodziło nie tylko leczenie, ale również modlitwa. Dominika Gwit podkreślała, że bardzo ważne jest znalezienie lekarzy z odpowiednim podejściem, którzy bardzo zaangażują się w sprawę.

screen/TVP1/#Murem za polskim mundurem

Wszystko poszło na żywo w TVP. Żołnierz chwycił za mikrofon i wtedy wydarzyło się niebywałe

Rapował prosto z polsko-białoruskiej granicy i zachwycił Polaków. W niedzielę wystąpił podczas koncertu "#Murem za polskim mundurem" w TVP. Sprawdziliśmy kim tak naprawdę jest Vito.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Tagi:

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Marcin Prokop zatańczył jak góal w Dzień dobry TVN. Fot. Kapif

Gwiazdy

"Dzień dobry TVN". Marcina Prokopa poniosło. Tego nie było w scenariuszu

Czytaj więcej >
Katarzyna CIchopek w Jordanii poddała się ciekawemu zabiegowi. Fot. Instagram @katarzynacichopek

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zażywają kąpieli błotnych

Czytaj więcej >
Ryszatd Kotys miał urok i wróżono mu wielką karierę. Fot. kapif

Gwiazdy

Ryszard Kotys w młodości zachwycał "mocną, brutalną i męską twarzą". Wróżono mu wielką karierę. Jak wtedy wyglądał?

Czytaj więcej >
Jacek Sasin, fot. Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

"Szkło kontaktowe" zadrwiło z Jacka Sasina. Ten żart polityk zapamięta na długo

Czytaj więcej >
Paulina Krupińska, fot. KAPiF

Gwiazdy

Paulina Krupińska w żałobie. Nie żyje jej kolega z TVN

Czytaj więcej >
Materiały własne Iberion

Gwiazdy

Andrzej Śliwa nie żyje. Gitarzysta Mr. Lonely miał 55 lat

Czytaj więcej >