Goniec.pl
robert-janowski-wygral-wszystko

East News TRICOLORS

Dawno niewidziany Robert Janowski zelektryzował widzów. Olśniewająca metamorfoza w "TTBZ"

11 Września 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Nikt nie spodziewał się tak wspaniałego występu Roberta Janowskiego w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Były prowadzący teleturniej „Jaka to melodia?” powalił publiczność na kolana zarówno swoim głosem, jak i stylizacją, co zaowocowało ostatecznym triumfie w odcinku.

Publiczność zamarła, gdy na scenie pojawił się Robert Janowski, który występował jako Halina Kunicka. Dobrze znany widzom programu „Jaka to melodia” prezenter zaśpiewał piosenkę „Od nocy do nocy” z filmu „Noce i dnie” i nie dał szans swojej konkurencji.

protest medykow

Trwa protest medyków. Spod Ministerstwa Zdrowia poszli pod Pałac Prezydencki

CZYTAJ DALEJ

Dzięki Robertowi Janowskiemu widzowie mogą mieć nadzieję, że 15. edycja programu „Twoja twarz brzmi znajoma” nie zawiedzie pod względem poziomu emocji. Gwiazda zwyciężyła w pierwszym odcinku i nie zawiodła oczekiwań. Na ten sukces pracowało jednak wiele osób. Nie można nie docenić genialnej pracy charakteryzatorów i charakteryzatorek, dzięki którym prezenter wyglądał jak Halina Kunicka.

Robert Janowski podbija scenę

Choć to Robert Janowski skradł całe show w pierwszym odcinku 15. edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, to pozostali uczestnicy show nadal mają szansę na zaskarbienie sobie sympatii widzów. Warto przypomnieć, że do rywalizacji przystąpili również Barbara Kurdej-Szatan, a nawet siostrzenica Mateusza Morawieckiego.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Publiczność musiała też przyzwyczaić się do zmian w składzie jury. Z poprzedniej ekipy wypadli Adam Strycharczuk oraz Kacper Kuszewski. Zostali jednak zastąpieni przez prawdziwych showmanów. Od teraz występy uczestników oceniają Gromee oraz Michał Wiśniewski.

– Jak to powiedział prezydent Trump: "Jest weekend!”. Dobra impreza jest wtedy, kiedy podrywają się ludzie, kiedy jest szaleństwo. I myślę sobie, że tutaj to się wydarzyło, i za pewno dziś pół Polski z Tobą szalała – tak występ Adama Zdrójkowskiego podsumował nowy juror, Gromee.

Robert Janowski wygrał 10 tysięcy złotych

Wygrana Roberta Janowskiego oznacza zdobycie 10 tysięcy złotych, które prezenter przekazał na wybrany przez siebie cel charytatywny. Oprócz niego na scenie bawiła się też między innymi Paulina Sykut-Jeżyna, która wykonała utwór z repertuaru Natalii Nykiel.

Wśród uczestników znaleźli się też syn Krzysztofa Cugowskiego, który wcielił się w Kamila Bednarka oraz wspomniany już wcześniej Adam Zdrójkowski, który wykonywał piosenkę „Jesteś zajebista” i próbował poderwać do zabawy publiczność. Pozostaje czekać na kolejne odcinki, licząc na to, że to dopiero początek emocji.

Robert Janowski zdążył już podziękować w mediach społecznościowych wszystkim fanom, którzy go wspierali w trakcie programu. Piosenkarz nie ukrywał, że był to dla niego "bardzo trudny emocjonalnie i fizycznie odcinek". Jednak poradził sobie lepiej, niż początkowo zakładał. Natomiast wejście w rolę Haliny Kunickiej było dla niego zaszczytem.

Tylko 1% największych bystrzaków zdobędzie 6/6. Zagadki, na których polegli nawet najlepsi

Pytanie 1 z 6

Ile osób żyje obecnie na całym świecie?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Pudelek.pl

Mateusz Sidorek

Interesuję się literaturą, kinem europejskim oraz arthouse’owym i kulturą francuską w każdym wydaniu. Tworzyłem treści m.in. dla i-D Poland, Noizz, K MAG oraz Hiro.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Krzysztof Krawczyk junior zaśpiewa w amfiteatrze

Gwiazdy

Krzysztof Krawczyk junior wystąpił w nowym odcinku "Uwagi". Opowiedział o konflikcie z Ewą Krawczyk

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Piotr Kurowski, zawodnik MMA

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Andrzej Piaseczny żartuje z wypowiedzi Jana Dudy. "Ponoć można się czymś ode mnie zarazić"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz wniosła apelację od wyroku rozwodowego. Chce walczyć o alimenty od męża

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Gwiazdy

Zmarła uczestniczka "Kuchennych rewolucji". Marzenna Koniuszy prowadziła bar w Gorzowie Wielkopolskim

Czytaj więcej >
Andrzej Grabowski

Gwiazdy

Andrzej Grabowski przyznał, że musiał przejść kolejną operację

Czytaj więcej >