Goniec.pl
Beata Kozidrak i Agata Pietras

instagram.com/beatakozidrak / instagram.com/agatapietras

Czym zajmuje się córka Beaty Kozidrak? Pomaga artystce, mama jest z niej dumna

11 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Oktawian Góral

Udostępnij:

Beata Kozidrak od lat współpracuje ze swoją starszą córką Katarzyną. Niewiele osób jednak wie, czym zajmuje się jej młodsza latorośl. Kozidrak opowiedziała o tym w jednym z wywiadów. Okazuje się, że artystka ma ogromne powody d

Dla 60-letniej Beaty Kozidrak, podobnie jak dla zmarłego Krzysztofa Krawczyka, rodzina jest najważniejsza. Artystka od wielu lat współpracuje zawodowo ze swoją starszą córką, Katarzyną. Niewiele osób jednak wie, czym się zajmuje młodsza z córek Kozidrak. W wywiadzie, jakiego diva udzieliła Tygodnikowi Na żywo, artystka w końcu opowiedział, czym zajmuje się Agata. Mama może być dumna!

Młodsza córka Beaty Kozidrak

Kozidrak zawsze podkreślała, że rodzina jest dla niej bardzo ważna. Kontakt z córkami i utrzymywanie dobrych relacji jest bardzo istotne. Gwiazda w Na żywo wyjawiła, że obawiała się, iż w przyszłości ich stosunki mogą ulec pogorszeniu. Jednak jak wyjawiła diva, to się na szczęście nie stało.

Jej starsza córka od lat pomaga mamie i realizuje się artystycznie śpiewając w chórkach, co, jak zdradziła Kozidrak bardzo pozytywnie wpłynęło to relacje między nimi. Teraz gwiazda wyjawiła, że do zespołu dołączyła młodsza córka Agata. To jednak nie wszystko. Młodsza z Kozidrakównych realizuje się jako projektantka i bizneswoman.

Beata Kozidrak wyjaśniła, że Agata rozwija własną markę modową, a także postanowiła otworzyć własny sklep. Jako lokalizację biznesu wybrała największe miasto po wschodniej stronie Wisły - Lublin. Ponadto ubrania sprzedaje w internecie. - Ma wyczucie smaku, często proponowała mamie kreacje na scenę - opowiadała Kozidrak w Na żywo. Dodaje, że zawsze świetnie się czuje w kreacjach przygotowanych przez córkę.

Agata realizuje się w zespole

Niestety, z powodu pandemii koronawirus i restrykcji, jakie dotknęły sklepy, Agata zmuszona była zawiesić działalność lubelskiego sklepu. Nie wyszło jej to jednak na złe, jak wskazuje Beata Kozidra, Agata zaczęła więcej czasu poświęcać zespołowi. Bardzo szybko młodsza córka stała się dyrektorem artystycznym.

Jak spekuluje portal Pomponik.pl, jest bardzo prawdopodobne, że w przyszłości to właśnie młodsza z córek zostanie menadżerką swojej mamy. Jak informują redaktorzy, Agata doskonale odnajduje się w tej roli i podobno doskonale odnajduje się w roli negocjatorki stawek za występy czy reklamy.

Agata Pietras, młodsza córka Beaty Kozidrak urodziła się 22 września 1993 roku w Lublinie. Dziewczyna od samego początku żywo interesowała się modą. W wywiadzie, jakiego udzieliła jakiś czas temu Rewii, wskazywała, że nie chciała pójść szlakiem przetartym przez matkę, ale samodzielnie dojść do wszystkiego. 

- Nie korciło mnie wcale, by iść w ślady mamy. Nie śpiewałam jej piosenek, za to… podkradałam jej szpilki - czytamy w gazecie.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Oktawian GóralAutor

Humanista, człowiek wielu pasji. W dziennikarstwie stawia swoje pierwsze kroki. Najchętniej podejmuje się tematyki społecznej, politycznej oraz związanej z ekonomią. Znaczną część życia poświęcił na pracy w branży turystycznej, które

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Karolina Małysz nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Nie jest zainteresowana sławą

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Robert Makłowicz porównał Jarosława Kaczyńskiego do potrawy kuchni polskiej

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zenek Martyniuk zagra samego siebie w serialu "Lombard. Życie pod zastaw"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ola Kwaśniewska czuła się samotna. Kiepsko znosiła prezydenturę ojca

Czytaj więcej >
Teresa Lipowska

Gwiazdy

Teresa Lipowska tęskni za mężem. Duchowo zapewnia go, że niedługo do niego dołączy

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marta Manowska popłakała się, czytając list do rolnika od jednej z kandydatek

Czytaj więcej >