Goniec.pl
Agnieszka Chylińska

Instagram.com agnieszka.chylinska

Chylińska pokazała zdjęcie z synem. Mówi o trudach macierzyństwa

25 Maja 2021

Autor tekstu:

Bartłomiej Cieślak

Udostępnij:

Agnieszka Chylińska coraz odważniej mówi o trudach macierzyństwa, z jakimi się boryka. Ostatni wpis piosenkarki może wzruszyć do łez. Czarno-białe zdjęcie z synem to gratka dla fanów, ale to opis pod fotografią sprawił, że internauci zareagowali bardzo emocjonalnie.

Agnieszka Chylińska przez lata przeszła spektakularną metamorfozę. Z wojowniczej buntowniczki, którą była na początku swojej kariery, przeszła przez kilka etapów, a póki co ostatnim z nich jest bycie kochającą i wspierającą mamą dla trójki swoich dzieci: Ryszarda, Estery i Krystyny.

Nie od dziś jednak wiadomo, że dwoje z dzieci Chylińskiej „wymagają specjalnej troski”. Gwiazda nigdy dokładnie nie powiedziała o które dzieci chodzi i z jakimi problemami muszą się mierzyć, ale niejednokrotnie mówiła o różnych problemach, które pojawiają się na jej drodze.

W wywiadzie z Marcinem Prokopem mówiła swego czasu, że inspiracją dla książki „Giler, trampolina i reszta świata” była jej własna sytuacja rodzinna. Przypomnijmy, że jej główny bohater choruje na autyzm.

We wtorek 25 maja Agnieszka Chylińska po raz kolejny opowiedziała o swoim życiu prywatnym. Na Instagramie pokazała zdjęcie z synem, zrobione zaraz po jego narodzinach. Sama fotografia może rozczulić, ale to słowa, które znalazły się pod nią, naprawdę chwyciły fanów za serca.

[EMBED-243]

- Macierzyństwo miało być dla mnie kolejnym sukcesem, rolą w którą wejdę instynktownie, z radością, zapałem i pewnością siebie. Etapem idealnie wklejonym do mojego ówczesnego życia, gdzie miało być 'doklejone' do bieżących spraw jak rodzaj pluszowej przybudówki. Okazało się brutalnym strzałem w mój egoizm, w wieczne dogadzanie sobie w myśl zasady 'bo ja zawsze miałam ciężko'… Musiałam umrzeć, a wraz ze mną wszystko, w co wówczas wierzyłam. Byłam w tym procesie bardzo osamotniona, pogubiona… - napisała Agnieszka Chylińska.

Pierwszy raz piosenkarka w tak osobisty i emocjonalny sposób opisała to, co przeżywa każdego dnia. Niewielu wiedziało, z czym musiała się mierzyć przez wiele lat swojej kariery, a tym bardziej w jaki sposób narodziny pierwszego, a potem kolejnych dzieci, wywróciło jej życie do góry nogami.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, które nie tylko wspierają gwiazdę, ale też dziękują jej ze podzielenie się tak prywatnymi sprawami. Każdy, kto przechodzi przez trudne chwile, chce wiedzieć, że nie jest w tym sam, a osób takie jak Chylińska jest wiele.

- Niesamowite przeczytać że ktoś z pierwszych stron gazet ma podobnie jak ja... Mi ciągle ciężko, a patrząc wokół mam wrażenie że innym matkom jest tak łatwo, że ja wyolbrzymiam, że tylko ja sobie nie radzę i czuję się osamotniona - brzmi jeden z najpopularniejszych komentarzy pod postem.

To jednak nie koniec, bowiem Chylińska zakończyła swój post jeszcze kilkoma zdaniami, które być może nawet bardziej wywołują wzruszenie wśród osób, które doczytały treść do końca.

- Dzisiaj mogę powiedzieć, że macierzyństwo mnie uratowało, pomogło odnaleźć w sobie pokłady miłości, o której istnienie siebie samej nie podejrzewałam. Ale to moja historia i mój proces. Proces, który cały czas trwa… - napisała na koniec, a nam pozostaje tylko życzyć szczęścia i wytrwałości w tej ciężkiej, ale na pewno pięknej podróży.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Instagram.com agnieszka.chylinska

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >