Goniec.pl
Rafał Brzozowski nie ma powodów do radości

youtube.com Eurovision Song Contest

Rafał Brzozowski niechciany w "The voice of Poland"?

27 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Po sromotnej porażce, jaką odniósł Rafał Brzozowski na tegorocznej Eurowizji, media obiegły kolejne przykre informacje o piosenkarzu. Okazuje się, że gwiazdor prawdopodobnie nie może liczyć na angaż w "The voice of Poland", o którym spekulowano od kilku tygodni.

Rafał Brzozowski szybko stał się wielką gwiazdą TVP i najpierw zadebiutował przed kamerą jako prowadzący programu „Koło fortuny” oraz „Jaka to melodia?”, a w tym roku reprezentował nasz kraj w konkursie Eurowizji. Występ polskiego piosenkarza nie wzbudził jednak zachwytu międzynarodowej publiczności, a teraz media obiegły kolejne przykre informacje o gwiazdorze. 

Rafał Brzozowski nie dostał się do finału Konkursu Eurowizji

Kilka tygodni temu w mediach pojawiła się informacja, że z programem „The voice of Poland” pożegnał się Michał Szpak. Niedawno z fotela jurora zrezygnowała również Urszula Dudziak, a fani muzycznego show zastanawiali się, kto zajmie ich miejsce w grupie trenerów.

Jednym z rozważanych przez Telewizję Polską kandydatów na to stanowisko miał być Rafał Brzozowski. Okazuje się jednak, że piosenkarz, który niedawno reprezentował nasz kraj w Konkursie Eurowizji, prawdopodobnie nie ma szans na angaż. 

Wybór członków jury programu nie zależy bowiem jedynie od władz TVP, ale również od producentów muzycznego show, a także licencjodawcy, czyli w tym przypadku holenderskich pomysłodawców tego formatu. Pozostałe dwie frakcje, poza publicznym nadawcą, nie są przekonane do Brzozowskiego.

- Muszą jakoś potwierdzić w oczach opinii publicznej wybór Brzozowskiego na Eurowizję i przykryć tę kompromitację na arenie międzynarodowej - miał wyznać w rozmowie z „Pudelkiem” jeden z członków produkcji.

Największe zastrzeżenia ma budzić nikły dorobek artystyczny Rafała Brzozowskiego. Kandydatury piosenkarza na członka jury programu podobno nie popiera również wielu członków produkcji, którzy wskazują, że nie ma on na koncie wybitnych osiągnięć muzycznych, nie sprzedaje wielu płyt, a do tego jeszcze niedawno odniósł porażkę na Eurowizji.

- W jury tego programu na całym świecie zasiadają największe gwiazdy, a nie „ulubieńcy prezesów” - przekazała „Pudelkowi” osoba z produkcji.

Co ciekawe Rafał Brzozowski wziął udział w pierwszej edycji programu „The voice of Poland” w 2011 roku. Przyszły gwiazdor TVP był w grupie Andrzeja Piasecznego, jednak odpadł tuż przed finałem.

Udział w programie pomógł mu jednak zyskać popularność. Niedługo później ukazały się jego single pt. „Nie mam nic” oraz „Na dobre masz zawsze mnie”, który stał się motywem muzycznym serialu Na dobre i na złe.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Pudelek

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >