Goniec.pl
Panna młoda

Pixabay.com Free-Photos

Awantura na ślubie. Pan młody groził teściom policją, panna młoda mogła tylko płakać

23 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Bartłomiej Cieślak

Udostępnij:

Jedna z użytkowniczek Reddita podzieliła się z internautami przykrą historią, która wydarzyła się na jej ślubie. Kobieta nigdy nie miała dobrych relacji z rodzicami, ale to, co zrobiła jej matka, przelało czarę goryczy. Doszło do awantury, którą zakończył pan młody grożąc przyszłym teściom, że wezwie policję.

Autorka postu, który wywołał nie lada emocje na Reddicie, ma 25 lat. Przyznała, że główną osią niezgody z rodzicami był "kompleks księżniczki" jej 45-letniej matki. Jej rodzicielka nie tylko zawsze chciała, żeby za wszystko córka była wdzięczna tylko jej.

Śmigłowiec LPR

Wólka Tarnowska: Nie pomógł nawet śmigłowiec LPR. Nie żyje jedna osoba

CZYTAJ DALEJ

Toksyczna matka była powodem konfliktów w rodzinie

Urosło to do tego poziomu, że na wszystkie ważne chwile w jej życiu, to córka musiała kupować prezenty matce. Również na swoje urodziny to nie ona dostawała upominki, ale musiała matce sprawiać niespodzianki.

Na tym jednak nie koniec, bowiem jej matka miała ponoć obsesję na punkcie mężczyzn w życiu swojej córki. Była zadbaną i młodo wyglądająca kobietą, dlatego czasem brano je za siostry, a nie matkę i córkę.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Rodzicielka flirtowała z facetami córki i nie mogła zrozumieć i pogodzić się z myślą, że ktoś może woleć jej córkę od niej. Z tych powodów atmosfera w rodzinie była bardzo napięta i dziewczyna zamieszkała w innym mieście, by być z dala od toksycznych rodziców.

Ślub miał być momentem pojednania, skończył się awanturą

Dziewczyna miała nadzieję, że ślub będzie okazją do pojednania z rodzicami, być może już ostatnią. Zaproponowała ojcu, żeby odprowadził ją do ołtarza, postanowiła też pokryć wszelkie wydatki, jakie rodzice poniosą w drodze na jej ślub.

Poprosiła jednak wcześniej, żeby wysłali jej zdjęcia strojów, które włożą na ślub. Rodzice uznali to za brak szacunku, ale w końcu przystali na prośbę córki. Jej mama zdecydowała się na niebiesko-fioletową suknię.

Na miejscu okazało się jednak, że na ślubie kobieta pojawiła się w długiej, białej sukni, łudząco przypominającej suknię ślubną. Po raz kolejny matka chciała przyćmić swoją córkę, ta w tym ważnym dla siebie dniu już jednak nie wytrzymała i poprosiła rodziców, by wyszli.

Oni nie chcieli opuścić ślubu i wybuchła awantura. Dopiero, gdy pan młody stanął w obronie swojej przyszłej żony i zagroził, że wezwie policję, rodzice panny młodej ostatecznie wyszli. Po imprezie wysłali jeszcze córce rachunki za loty, suknię mamy i hotel. Nie dostali swoich pieniędzy.

- Jeśli połowa z tego jest prawdą, nie powinnaś wpuszczać tych ludzi z powrotem do swojego życia. To smutne, ale każdy, kto zrobiłby to swojej córce, jest okropny, a tata jest tak samo zły jak mama, bo na to pozwolił - podsumował całe zdarzenie jeden z internautów.

Pamiętasz największe afery PiS? Przy siódmym pytaniu trudno uwierzyć, że politycy mogą być aż tak bezczelni

Pytanie 1 z 7

Ile Jacek Sasin wydał z publicznych pieniędzy na wybory kopertowe, które się nie odbyły?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Warszawska Prokuratura otrzymała zawiadomienie ws. Jarosława Kaczyńskiego

  • Anna Cieślak i Edward Miszczak wzięli ślub. Internauci skrytykowali ubiór panny młodej

  • W "Wiadomościach" pojawił się sondaż o macierzyństwie. Połączyli go ze słowami Donalda Tuska

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Reddit