Goniec.pl
Instagram: @antek.krolikowski
Antek Królikowski wpędził kochankę w tarapaty

Instagram: @antek.krolikowski

Antoni Królikowski znów w ogniu krytyki. Kochanka aktorka straciła pracę przez ich romans?

27 Września 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Antoni Królikowski od kilku dobrych miesięcy jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim show-biznesie. Aktor, który miał zdradzić i porzucić ciężarną żonę, planował walkę sobowtórów Putina i Zełeńskiego. Teraz w tarapatach znalazła się nowa partnerka aktora-skandalisty, która straciła pracę przez romans z nim.

Tajemnicza prawniczka Izabela, dla której syn Pawła Królikowskiego porzucił Joannę Opozdę, już odczuwa przykre konsekwencje związku z patocelebrytą. To, że Antoni Królikowski stracił role w kilku serialach z powodu swojego zachowania, nikogo nie dziwi. Okazuje się, że z pracą pożegnać musiała się również jego nowa partnerka.

Lara Gessler pokazała swój brzuch dwa tygodnie po porodzie. Teraz zadba o swoje krocze

Lara Gessler pokazała swój brzuch dwa tygodnie po porodzie. Podzieliła się ważną informacją

CZYTAJ DALEJ

Antoni Królikowski zdradził, że jego ukochana straciła pracę

- Od dawna mam zawodowe cele, które mogę spełnić. Będę je realizował z Izą, która przez to medialne zamieszanie związane z publikacją fałszywych wiadomości również musi szukać nowej pracy - zdradził Antoni Królikowski w rozmowie z Party.

Najprawdopodobniej Izabela sama jest sobie winna. Niedawno do sieci trafiły screeny prywatnych wiadomości prawniczki do Antoniego, w których młoda kobieta miała grozić Joannie Opoździe, wykorzystując swoją pozycję zawodową.

- Powiedz jej [Joannie Opoździe - przyp. red.], że pracuję w dużej kancelarii i nie muszę się bać o klientów. I jak będzie trzeba, postawimy ku**a do pionu cały team, ale ją zniszczę - można było przeczytać w wiadomości, którą udostępniła Joanna Opozda.

Co zaskakujące, wiadomości te była partnerka Antoniego Królikowskiego otrzymała, gdy była w dziewiątym miesiącu ciąży. Sam aktor zapewnia jednak, że te wiadomości są nieprawdziwe i zostały sfabrykowane przez jego żonę.

Antoni Królikowski utrzymuje, że najnowsza ukochana może być tą ostatnią

- Cieszę się, że nie jest osobą publiczną, a wręcz stroni od show-biznesu i skupia na własnych celach. Jest moim aniołem. Jestem jej wdzięczny za każdy dzień, bo trwa przy mnie, a nie miała i nie ma lekko. Gdyby nie ona, mógłbym nie mieć siły, żeby poradzić sobie ze wszystkimi problemami, które nagle spotęgowały się jak nigdy wcześniej. [...] Razem poradzimy sobie ze wszystkim. Dosłownie wszystkim. Przetrwaliśmy najgorsze i wierzę, że teraz będzie już tylko lepiej - zdradził Antoni Królikowski w rozmowie z Party.

Wyznania syna Pawła Królikowskiego nie spodobały się internautom, którzy błyskawicznie dali wyraz swojej frustracji. "Który mąż zostawia żonę w ciąży? Tej prawniczce też odbije się czkawką. Nie poszłabym po poradę do takiej mecenas" - wróżą.

Myślicie, że blondwłosa Izabela wykaże się zrozumieniem i uzna, że miłość jest ważniejsza niż kariera zawodowa i poświęci dla aktora lata zdobywania wykształcenia.

Metamorfoza domu
(fot. Kala Kielbasińska/Polsat)

Uciekła od uzależnionego od alkoholu męża. Przejmująca historia rodziny i metamorfoza domu w programie "Nasz nowy dom"

W kolejnym odcinku programu "Nasz nowy dom" historia pani Renaty i jej rodziny, z którą mieszka w woj. zachodniopomorskim w miejscowości Hanki-Kolonia. Pani Renata jest mamą Zuzi (9 l.) i Janka (11 l.). Przez lata przechodzili piekło, uzależniony od alkoholu mąż pani Renaty znęcał się nad nią w obecności dzieci. Po śmierci swojego ojca kobieta odziedziczyła pół starego, zrujnowanego domu i postanowiła uciec. Mąż nocami nachodził ich, awanturował się, budził dzieci. W końcu udało się uzyskać sądowy nakaz zbliżania się. - Było tak, że bił mamę, krzyczał, kopał w ściany, przewalał się. Bałam się bardzo, że mamie w końcu stanie się coś poważnego. Raz było tak, że tata przyjechał w nocy i zaczął walić w drzwi, obudziłam się i bardzo się przestraszyłam. Nie chcę, żeby tata tutaj przyjeżdżał. Chcę, żeby nie miał z nami w ogóle kontaktu - mówi ze łzami oczach mała Zuzia. - Mój tata też nadużywał alkoholu, bił nas. Trochę mam żal do siebie, że swoim dzieciom zgotowałam taki sam los, jak ja miałam. Chciałam ratować nasze małżeństwo. Jeździłam z mężem po różnych instytucjach, żeby zaczął się leczyć, ale to nie dawało żadnych skutków. Ciągle ja byłam obwiniana o to, że on pije przeze mnie – dodaje pani Renata. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności pani Renata spotkała po latach swoją szkolną miłość – Pana Tomka. Zamieszkali razem i są teraz szczęśliwą rodziną. Oboje pracują, jednak skromne dochody nie pozwalają na przeprowadzenie gruntownego remontu, ogromnym wysiłkiem finansowym wymienili dach i teraz spłacają zaciągnięty na ten cel kredyt. Katarzynę Dowbor urzekło to love story, więc z największą przyjemnością przekazała rodzinie dobre wieści. Remont zrealizowała ekipa Przemka Oślaka, a projektem zajął się Maciej Pertkiewicz.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Party.pl

Tagi:

Piotr SzczurowskiAutor

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Maciej Kurzajewski nie spodziewał się takiego ciosu? Jego syn Franciszek zmienił nazwisko

Gwiazdy

Maciej Kurzajewski nie spodziewał się takiego ciosu. Jego syn Franciszek zmienił nazwisko

Czytaj więcej >
Justyna i Przemek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się, ale wszystko wyszło na jaw dopiero po finale.

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Justyna i Przemek też się rozstali. Wszystko okazało się dopiero po finale

Czytaj więcej >
Paulina Smaszcz reaguje na wieści o zaręczynach Cichopek i Kurzajewskiego. Mówi o "rychłej śmierci"

Gwiazdy

Paulina Smaszcz reaguje na wieści o zaręczynach Cichopek i Kurzajewskiego. Mówi o "rychłej śmierci"

Czytaj więcej >
Krzysztof Krawczyk junior ma problemy finansowe. Zdradzono, ile płaci za mieszkanie

Gwiazdy

Dramatyczne sceny z udziałem Krzysztofa Krawczyka juniora. Syn legendy trafił na SOR

Czytaj więcej >
Małorzata Gorol jest w ciąży. Foto: Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Małgorzata Gorol zaskoczyła wszystkich. Na premierze nowego filmu ujawniła, że jest w ciąży

Czytaj więcej >
Marta Podbioł zabrała głos po finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Uczestniczka opublikowała wymowny wpis.
(fot. "Ślub od pierwszego wejrzenia", player.pl)

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta Podbioł zabrała głos po finale. "Chociaż słowa ranią, to mogą też zahartować"

Czytaj więcej >