Goniec.pl
Tomasz Zukowski/East News

Tomasz Zukowski/East News

Anna Przybylska zachwyciła fanów na niepublikowanym do tej pory zdjęciu. Wielu ogarnęło wzruszenie

6 Października 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. Jej fani wciąż czują się jednak opuszczeni i wstrząśnięci tym, co stało się przed ośmioma laty, dlatego żywo reagują na każdą nowinę związaną z ujawnianiem historii aktorki. W ostatnim czasie do sieci trafiło niepublikowane dotąd zdjęcie Przybylskiej.

anna dymna

Anna Dymna w przerażającej charakteryzacji. W nowym serialu zaszokuje widzów

CZYTAJ DALEJ

Anna Przybylska zachwyciła fanów na niepublikowanym do tej pory zdjęciu. Wielu ogarnęło wzruszenie

Małgorzata Rudowska, menadżerka Anny Przybylskiej, zamieściła w sieci jej niepublikowane dotąd zdjęcie, okraszając je wzruszającym wpisem. Z okazji rocznicy jej śmierci, postanowiła podzielić się tym, czego fani jeszcze nie widzieli.

Rudowska wspomniała, że z Przybylską znały się od lat i bardzo lubiły, traktowały się jak bliskie sobie osoby i nie miały przed sobą tajemnic.

- 8 lat... każdego dnia myślę, często wspominam z przyjaciółmi i znajomymi. Często też słyszę, kim była ta Przybylska, że tak o niej piszecie, czego dokonała? Ona była sobą, dziewczyna z sąsiedztwa, która spełniała swoje marzenia - pisała Rudowska.

- Nie zdążyła zagrać swojej wymarzonej roli, nie zdążyła stanąć na deskach teatrów. Nie zdążyła przede wszystkim doczekać ważnych chwil swoich najukochańszych dzieci. Wspominamy ja, bo chcemy, aby pamięć po niej pozostała - dodała.

Śmierć Przybylskiej i jej odchodzenie wciąż w blasku reflektorów, których na sobie i swojej rodzinie nie chciała, stały się symbolami wielu istotnych kwestii związanych z polskimi mediami - zadawano pytania, czy warto było chodzić za nią krok w krok i szukać wszelkich oznak choroby, odzierając ją z prywatności? Niektórzy zadają sobie pytanie, czy również teraz ciągłe jej wspominanie ma jakiś cel i czy na pewno zgadza się z wolą zmarłej.

- Chcemy, aby młode pokolenie wiedziało, ze czasem warto przyhamować i zastanowić się co jest w życiu ważne. Nie trzeba udawać, żeby być kochanym i popularnym. Trzeba zawsze być sobą. Wszystkich, którzy chcą poznać naszą Ankę, zapraszam do kin od 7 października i/lub do przeczytania książki - dodała menadżerka.

Ania Przybylska na zawsze w sercach fanów. Napisali, że wciąż ją wspominają

Przybylska została na zawsze w sercach fanów. Wielu z nich pisało pod wpisem miłe komentarze, przekonując, że wciąż o niej myślą i jest w ich sercach. Część z nich doceniała również to, że aktorka zawsze wydawała im się autentyczna.

Wielu zachwyciło się również wstawionym zdjęciem, na którym Ania Przybylska w blondzie czeka na pomoc w ubiorze. Na fotografii wydawała się być jednak również bardzo zmęczona.

Będzie nam miło, jeśli jutro rano odwiedzisz naszą stronę główną - Goniec.pl

Jarosław Bieniuk z dziećmi: Szymonem i Oliwią na premierze filmu o Annie Przybylskiej
(fot. Paweł Wodzyński/EastNews)

"Ania". Rodzina Anny Przybylskiej, twórcy filmu i gwiazdy na premierze. Trudno było powstrzymać łzy

W środę, 5 października 2022 roku, czyli dokładnie w dniu rocznicy śmierci Anny Przybylskiej odbyła się uroczysta premiera filmu "Ania". Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć najbliższych zmarłej aktorki: życiowego partnera, Jarosława Bieniuka, dzieci: Szymona i Oliwii, mamy, siostry i przyjaciół: Katarzyny Bujakiewicz, Andrzeja Piasecznego czy Anny Dereszowskiej. Na premierze obecni byli oczywiście twórcy "Ani" oraz zaproszone gwiazdy takie jak: Rafał Maślak, Wiktoria Gąsiewska, Maja Hyży czy Edyta Herbuś. Zobaczcie zdjęcia z premiery filmu "Ania".

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Anna DymarczykAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: anna.dymarczyk@goniec.pl

Podobne artykuły

Ślub od pierwszego wejrzenia. marta mówi o nowym związku macieja. Foto: kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, TVN, 2022

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta ujawnia prawdę o nowej partnerce Maćka. "Była na naszym ślubie. On się o niej ciepło wypowiadał"

Czytaj więcej >
Maciej Orłoś ocenia TVP. Foto: kadr z wywiadu dla Świata Gwiazd, Youtube

Gwiazdy

Maciej Orłoś nie widzi w TVP zmian na lepsze. "Już dawno straciłem nadzieję"

Czytaj więcej >
Marina Łuczenko-Szczęsna usłyszała dramatyczną diagnozę - nowotwór. Właśnie przeszła operację

Gwiazdy

Marina Łuczenko nie chce być jak Lewandowska? Żona Wojciecha Szczęsnego podsumowała koleżankę

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wkrótce wezmą ślub? Bukmacherzy zdradzili przewidywaną datę

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli decyzję. Paulina Smaszcz nie będzie zadowolona

Czytaj więcej >
Marcin Meller poprowadzi własny talk-show. Dziennikarz zdradził już szczegóły.
(fot. instagram.com/marcin_meller_arbuz/)

Gwiazdy

Marcin Meller z własnym talk-show. "Narzucam sobie jedno ograniczenie". Jakie?

Czytaj więcej >
Wyciekło zdjęcie syna Megna Markle i księcia Harry'ego. Fot: SplashNews.com/East News

Gwiazdy

Zdjęcie syna Meghan Markle i księcia Harry’ego wyciekło do sieci. "Proszę to skasować"

Czytaj więcej >