Goniec.pl
fot. Instagram @nnalewandowskahpba

fot. Instagram @nnalewandowskahpba

Anna Lewandowska wspomina ślub z Robertem Lewandowskim. Pokazała zdjęcia z prywatnego albumu

5 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Udostępnij:

Anna Lewandowska jest w trakcie przeprowadzki do Barcelony w związku z transferem męża do tamtejszego klubu. Podczas pakowania monachijskich skarbów natrafiła na ten, który z pewnością jest najbliższy jej sercu – pamiątkowe fotografie z zaręczyn i ślubu z Robertem. Zobacz, jak Anna Lewandowska wspomina dawne czasy.

Szybkie tempo życia, karuzela spotkań, konferencji, wywiadów i wyjazdów. Tak wygląda życie żony najlepszej „dziewiątki” świata. W ostatnim czasie to życie nabrało jeszcze żwawszego tempa za sprawą historycznego transferu Polaka z Bayernu Monachium do katalońskiego klubu.

Robert Lewandowski

Kibice w Monachium nie mieli litości dla Lewandowskiego. Zgotowali mu ostre pożegnanie po transferze

CZYTAJ DALEJ

Anna Lewandowska spakowała więc cały monachijski dobytek, by cała rodzina z córkami mogła wspólnie rozpocząć nową, życiową przygodę zwaną „projektem Barcelona”.

Lewandowscy żegnają się z Niemcami

Anna Lewandowska zamieściła na Instagramie pożegnalne wideo, w którym mówiła w imieniu swoim i małżonka: „To miejsce na zawsze pozostanie w naszych sercach”. Tym sposobem w miły i melancholijny sposób pożegnali się nie tylko ze znajomymi w Monachium, ale też z wiernymi fanami Roberta, którzy towarzyszyli mu od samego początku kariery sportowej w Bundeslidze.

Hiszpańskie środowisko w ujmujący sposób powitało Annę Lewandowską, a jej wizyta w jednej z katalońskich kawiarni wzbudziła w mieszkańcach Barcelony same pozytywne emocjepisaliśmy o tym.

Anna Lewandowska

Tego się nie spodziewała. Anna Lewandowska w zaskakujący sposób powitana przez mieszkańców Barcelony. "Witamy w Hiszpanii"

CZYTAJ DALEJ

Anna Lewandowska ma do dyspozycji posiadłość w liczącej około 60 tys. mieszkańców miejscowości Castelldefels. To nieruchomość, w której będą rezydować jedynie do czasu znalezienia takiej rezydencji, która spełni wszystkie potrzeby rodziców i dwóch małoletnich córek.

Anna Lewandowska wspomina dawne czasy

Nastrojowi, jaki „dopadł” Annę Lewandowską podczas – jak przypuszczamy – rozpakowywania pudeł z drobiazgami, dała wyraz na swoim Instagramie. „Cóż znalazłam w pudle” – rzekła do fanów i pokazała fotografie pary młodej pozującej na romantycznej sesji. Podczas odpieczętowania kolejnych kartonów, sportsmenka natrafiła na pamiątki z lat, kiedy razem z mężem nie tworzyła jeszcze duetu „polskich Beckhamów”, a jedynie narzeczonych.

Mistrzyni karate podzieliła się zdjęciem sprzed 11 lat. Wówczas Robert Lewandowski oświadczył się swojej przyszłej żonie. Zdjęcie zrobiono na Malediwach, ponieważ to właśnie podczas tej wycieczki napastnik zaplanował oświadczyny i chwile romantycznych uniesień. Drugie ze zdjęć pochodzi z 2013 roku, kiedy podczas ślubu w serockim kościele usportowiona para powiedziała sobie sakramentalne „tak”.

lewandowska anna

fot. Instagram @nalewandowskahpba

Czas zmian

Porównując rok 2013 do 2022, w życiu Lewandowskiej rzeczywiście dużo się wydarzyło. Przestała być tylko „żoną popularnego męża” i rozpoczęła własną karierę. W tym okresie wystartowała jej działalność na płaszczyźnie biznesowej. Catering dietetyczny, instruktaże fitness i produkty – suplementy to przedsięwzięcia, z jakich Anna Lewandowska czerpie nie tylko korzyści, ale też satysfakcję.

Wydaje się, że Anna Lewandowska miała swój wpływ na decyzję piłkarza o zamieszkaniu w Hiszpanii. Nie dziwimy się, że przez tyle lat pobyt w Niemczech zdążył ją znużyć. Oby w Barcelonie życie jej i Roberta było równie, lub jeszcze bardziej „sukcesogenne”. Póki co Robert Lewandowski gola dla FC Barcelony jeszcze nie strzelił i pojawiły się już pierwsze krytyczne artykuły w prasie sportowej…

Źródło: facebook.com/ninesrestaurantsportsbar

Opinie o restauracji Roberta Lewandowskiego to prawdziwy hit. Internauci wykazali się ogromną kreatywnością, przedstawiamy najlepsze z nich.

Robert Lewandowski na początku października otworzył w Warszawie swoją restaurację, która cieszy się sporym zainteresowaniem. Jednak prawdziwym hitem są opinie o niej zamieszczane w internecie. Przedstawiamy najśmieszniejsze z nich.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pudelek, GoniecKacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Potężne problemy Cezarego Żaka. Aktor dopuścił się skandalicznej rzeczy i został ukarany

Czytaj więcej >
Goniec.pl

Gwiazdy

"Rolnik szuka żony": Anna Bardowska pochwaliła się rodzinnym zdjęciem z wakacji. Fani oniemieli

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Krystyna Janda oburzona nowymi cenami prądu. Gwiazda dała upust swoim emocjom

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ujawniono wstrząsającą wizję siostry Łucji. Mistyczka opisała przyszłość Polski, sensacyjne wiadomości

Czytaj więcej >
fot. instagram.com/joannakrupa

Gwiazdy

Joanna Krupa pokazała, czego uczy swoją 2-letnią córkę. Nagranie "małej gwiazdy" chwyta za serce

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie ze swoim synem. Fani zauważyli wielką zmianę

Czytaj więcej >