Goniec.pl
TRICOLORS/East News

TRICOLORS/East News

Anna Cieślak stała się ofiarą hejterów. Wszystko przez to, że poślubiła Edwarda Miszczaka

23 Września 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Anna Cieślak nie ma łatwo odkąd jest w związku z Edwardem Miszczakiem. Aktorka przyznała, że wylało się na nią wiadro hejtu za to, że pokochała byłego dyrektora TVN. Przyczyną nie jest ich duża różnica wieku, która na początku była bardzo źle oceniana przez środowisko, a właśnie dawny zawód jej męża.

Anna Cieślak poznała Edwarda Miszczaka niedługo po odejściu jego żony, która zmarła w 2019 roku po długiej chorobie. Ich związek rozwijał się błyskawicznie i, mimo zainteresowania mediów, bardzo cicho. Para wzięła ślub w 2021 roku.

Na pogrzebie Anny Cieślak zabraknie stryja

26 lat młodsza od męża Anna Cieślak obsypuje Edwarda Miszczaka pochwałami. „To mały wielki człowiek”

CZYTAJ DALEJ

Anna Cieślak stała się ofiarą hejterów przez związek z Edwardem Miszczakiem

Anna Cieślak stała się dla Edwarda Miszczaka dużym pocieszeniem po śmierci jego ukochanej żony. Aktorka szybko znalazła wspólny język z szefem TVN i wkrótce para najpierw się zaręczyła, a potem w otoczeniu najbliższych i bez udziału mediów wzięła ślub. Ich sielskie życie ciągle jest jednak przerywane przez hejterów.

Wszystko przez zawód jej męża, który 24 lata piastował stanowisko szefa TVN. Telewizja ta wielu osobom kojarzy się dość jednoznacznie - albo bardzo pozytywnie, albo bardzo negatywnie. To właśnie od tych drugich Cieślak mogła spodziewać się największego uderzenia hejtu.

- Ja bardzo często, gdzie w obecnej sytuacji gdzie hejtuje się mnie z powodu bycia żoną mojego męża doświadczam okrutnych, obrzydliwych napaści na moją osobę, ale już się tym nie przejmuję - mówiła Anna Cieślak w podcaście "Zdanowicz. Pomiędzy wersami".

- Jestem już w momencie, kiedy po prostu jest mi tylko żal takiego człowieka, bo jest albo wynajęty, albo musi wyrzucić swoją frustrację. I te wszystkie sensacyjne artykuły wyzwalają w ludziach emocje, mogą wyrzucić z siebie swoją frustrację, oceniając drugiego człowieka. Patrząc po tym jak dużo ludzi to robi myślę, że jesteśmy jednak narodem bardzo zakompleksionym - oceniła.

Jednocześnie pomoc przyszła do niej z nieoczekiwanej strony. Nadmiar hejtu powodował, że trudno było jej sobie czasem poradzić. Z pomocą przyszedł jednak teatr.

- Zawsze byłam w teatrze tak samo traktowana przez moich przyjaciół. Fakt, że grałam z moimi przyjaciółmi, dawał mi poczucie bezpieczeństwa. Bo z wcześniejszych doświadczeń wiem, że jak działo się coś złego, to padało pytanie: "Czy nie potrzebujesz pomocy? Czy wszystko jest w porządku?" Ponieważ my znamy się bardzo dobrze - podkreśliła.

Pomogła jej również ukochana babcia, która stwierdziła, że zawód aktorki często wiąże się z byciem na pierwszym planie i niekoniecznie miłymi uwagami. Cieślak spróbowała się z tym pogodzić.

Być może odejście Edwarda Miszczaka z TVN sprawi, że Cieślak nie będzie musiała się już aż tak obawiać hejtu. Wraz z jego opuszczeniem stanowiska, zainteresowanie jego losami powinno maleć, szczególnie wśród osób mu nieprzychylnych.

Te pary dzieli ogromna różnica wieku! Rekord to 60 lat. Oni udowodnili, że miłość to nie liczba

"Wiek to tylko liczba" słyszano wielokrotnie. I są pary, które udowodniły, że faktycznie tak jest. Nie da się ukryć, że związek, w którym mężczyzna jest starszy od kobiety np. o ćwierć wieku wzbudza ogromne poruszenie, ale te gwiazdy nie zamierzały przejmować się opiniami innych. Miłość jest dla nich najważniejsza i tego się trzymają, nawet jeśli różni ich... 60 lat. Sprawdź 10 najbardziej znanych par z dużą różnicą wieku.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl, Zdanowicz. Pomiędzy wersami

Tagi:

Anna DymarczykAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: anna.dymarczyk@goniec.pl

Podobne artykuły

Krzysztof Skiba rozlicza gwiazdy z chałtur. Marcin Prokop i Maciej Stuhr zdekonspirowani. Fot. Kapif

Gwiazdy

Krzysztof Skiba wyjawił tajemnicę Prokopa i Stuhra. Na pewno nie będą zadowoleni

Czytaj więcej >
Mama Ginekolog przyjmuje koleżanki poza kolejką na NFZ. Influencerka musiała gęsto się tłumaczyć

Gwiazdy

Mama Ginekolog przyjmuje koleżanki poza kolejką na NFZ. Zaczęła gęsto się tłumaczyć

Czytaj więcej >
Youtube/Michał Wiśniewski

Gwiazdy

Kulisy związku Michała Wiśniewskiego wyszły na jaw. Pola nie miała łatwo

Czytaj więcej >
Paweł Małaszyński pokazał zdjęcie syna. 19-letni Jeremiasz podbił serca internautów

Gwiazdy

Paweł Małaszyński pokazał 19-letniego syna. Przystojniejszy niż ojciec?

Czytaj więcej >
Facebook/Karina i Stefan Koch - rodzeństwo Koch

Gwiazdy

Karina z "Chłopaków do wzięcia" zawstydziła krytyków. Nagranie mówi wszystko

Czytaj więcej >
rodzina Wiktora Zborowskiego / KAPiF

Gwiazdy

Zofia Zbrowska martwi się o zdrowie. Przekazała przykre wieści

Czytaj więcej >