Goniec.pl
Andrzej Piaseczny o Jolancie Kwaśniewskiej

Instagram.com andrzejpiaseczny_official

Andrzej Piaseczny liczył na to, że Jolanta Kwaśniewska zostanie prezydentem

9 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Obecnie sporo się dzieje w życiu Andrzeja Piasecznego, który niedawno wydał nową płytę. Przy okazji promocji krążka nie zabrakło pytań m.in. o stosunek piosenkarza do władzy, w nawiązaniu do krytycznych słów, jakie kierował pod adresem obecnego rządu na nagraniu ze swoich urodzin, które obiegło sieć. Przy okazji na jaw wyszło, co gwiazdor sądził przed laty o żonie byłego prezydenta kraju, Jolancie Kwaśniewskiej.

Wiele osób było zaskoczonych słowami Andrzeja Piasecznego o byłej pierwszej damie. Piosenkarz wyznał w rozmowie z portalem onet.pl, że gdy Aleksander Kwaśniewski kończył swoją drugą kadencję, gwiazdor po cichu liczył na to, że na scenę polityczną wkroczy jego żona.

Andrzej Piaseczny chciał, by Jolanta Kwaśniewska weszła do polityki

W ostatnich dniach Andrzej Piaseczny intensywnie promuje swoją najnowszą płytę pt. „50/50”. Podczas wywiadu z onet.pl, gwiazdor był pytany nie tylko o nowy album, ale również m.in. o stosunek do obecnej władzy.

Dziennikarze nawiązali do niedawnych urodzin piosenkarza, podczas których gwiazdor, wznosząc toast z przyjaciółmi, wykrzykiwał krytyczne słowa wobec obecnego rządu. Nagranie opublikował w sieci przyjaciel piosenkarza, Adam „Nergal” Darski.

- Je**ć biedę. Je**ć PiS i Konfederację i wszystkich ku**a tam, co tego... - krzyczał piosenkarz, a nagranie z jego imprezy szybko obiegło sieć.

Jak wyznał w rozmowie z dziennikarzami Andrzej Piaseczny, nagranie trafiło do sieci przypadkowo, choć piosenkarz nie wycofuje żadnego słowa, które padło podczas urodzinowego toastu. Gwiazdor podkreślił, że to są jego obecne poglądy polityczne i nie wstydzi się tego, co powiedział.

- Uważam, że ci ludzie u władzy zasłużyli sobie wszystkim, co nam zrobili przez ostatnich sześć lat, żeby zebrać żniwo w postaci ośmiu gwiazdek albo nawet mówienia wprost - wyznał piosenkarz.

Przy okazji gwiazdor wspomniał również o tym, w jaki sposób przed laty oceniał scenę polityczną w Polsce. Choć piosenkarz do tej pory unikał raczej rozmów na ten temat, w wywiadzie z „Onetem” przyznał, że po zakończeniu drugiej kadencji przez Aleksandra Kwaśniewskiego liczył na to, że do polityki wejdzie była pierwsza dama.

- Ktoś mnie zapytał o kwestie polityczne. Odpowiedziałem: „Jeżeli pani Kwaśniewska, niezależnie od tego, czy jest politykiem czy nim nie jest, nie stanie do wyborów, to jesteśmy w du*ie”. Niestety, przepowiedziałem trochę rzeczywistość, w której jesteśmy dzisiaj - wyznał Piaseczny.

Piosenkarz przypomniał także, że choć było to 16 lat temu, to już wtedy mówił o legalizacji miękkich narkotyków czy wprowadzeniu związków partnerskich. Andrzej Piaseczny nie szczędził również ostrych słów obecnemu prezydentowi, Andrzejowi Dudzie. Piosenkarz skrytykował głowę państwa m.in. za jego wypowiedzi o członkach społeczności LGBT+.

  • Nie żyje były prezydent Gdańska

  • Aleksandrów Łódzki: dwie osoby nie żyją, dwie trafiły do szpitala po wypadku

  • Chińska rakieta spadła do Oceanu Indyjskiego

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >