Goniec.pl
fot. Instagram @agata_rubik

fot. Instagram @agata_rubik

Agata Rubik wstydzi się za Polaków? Opisała incydent, do jakiego doszło na pokładzie niemieckich linii lotniczych

4 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Udostępnij:

Agata Rubik z całą rodziną korzystała z uroków urlopu na Hawajach. Niestety, podczas powrotu na łono ojczyzny, była świadkiem incydentu, do jakiego doszło na pokładzie niemieckich linii lotniczych. Na łamach Instagrama postanowiła poskarżyć się na rodaków.

Agata Paskudzka i Piotr Rubik na rajskim wyjeździe

Agata Rubik poznała swojego przyszłego męża na bankiecie po gali finałowej konkursu Miss Polonia 2005. Piotr Rubik był wówczas u szczytu swojej kariery, dlatego został członkiem jury. Rudowłosa wówczas Agata Paskudzka zdobyła tytuł drugiej wicemiss, jednak nie miała możliwości reprezentowania Polski na żadnym międzynarodowym konkursie piękności.

Karolina Szymczak

Kim jest żona Piotra Adamczyka? Karolina Szymczak to aktorka, cierpi na nieuleczalną chorobę

CZYTAJ DALEJ

Po zawarciu małżeństwa z autorem „Niech mówią, że to nie jest miłość”, młodej kobiecie udało się jednak poznać uroki podróży po świecie. Razem z nim i dziećmi często udają się na wojaże po zakątkach Europy, Australii i Stanów Zjednoczonych. Z o 18 lat starszym mężem doczekali się potomstwa. Mają dwie córki: Helenę i Alicję.

Wakacje na malowniczych Hawajach mogą być ich ostatnimi na długi czas, ponieważ eksperci ostrzegają przed nawrotem pandemii i obostrzeń. Powrót z rodzinnych wakacji, Agata Rubik postanowiła zrelacjonować w swoim InstaStory. Podczas – jak wnioskujemy - koszmarnego powrotu do Polski, Rubik była zniesmaczona zachowaniem Polaków, którzy również podróżowali na pokładzie samolotu Lufthansy.

Awantura na pokładzie samolotu

Przedmiotem karczemnej awantury, jakie Ci się dopuścili, okazały się zabiegi linii lotniczych, które zapobiegawczo zalecają korzystanie z maseczek ochronnych. Państwo Rubik zdecydowali się zastosować do regulaminu, lecz nie wszyscy rodacy postanowili być tacy przykładni.

Zanim rozpoczął się rejs, niektórzy obywatele naszego kraju odmówili założenia maseczek, czym opóźniali wylot i – jak mówi – działali na szkodę innych.

- Prawie w domu! Jesteśmy już we Frankfurcie, w samolocie do Warszawy. Lufthansa jako jedyna, albo jedna z nielicznych, nie zrezygnowała z obowiązku noszenia maski na pokładzie. I zaczyna się zabawa. Szkoda, że tego nie widzicie, jak nasi rodacy kłócą się z obsługą samolotową o maski, czym wstrzymują wejście na pokład innych pasażerów i tym samym opóźniają wylot – skarżyła się żona Piotra Rubika.

Agata i Piotr Rubikowie

19 lat młodsza żona Piotra Rubika zapozowała w bikini. Wygląda inaczej, czy ona się nie starzeje?

CZYTAJ DALEJ

Ostra, a czasami wręcz wulgarna wymiana zdać eskalowała do niebotycznych rozmiarów, ponieważ przeciwnicy Covid-19 uparcie nie zamierzali zastosować się do przyjętych przez ogół wytycznych. Oprócz słownych przepychanek doszło również do - jak opowiada – gróźb wobec pracowników niemieckiej linii.

- Padają wyzwiska i groźby. Wyżywają się na tych pracownikach, jakby to była ich wina. Wstyd straszny – mówiła „poszkodowana” podróżniczka.

Agata Rubik usprawiedliwiła tylko siebie

II wicemiss Polonia 2005 w swojej relacji na Instagramie dołączyła artykuł, który napisano na temat zaistniałego incydentu. Postanowiła przekonać odbiorców do tego, że i ona nie zawsze dostosowuje się do zaleceń załogi. Uważa, że obowiązek zakładania maseczek ochronnych jest absurdalny, ponieważ obowiązuje on jedynie na pokładzie samolotu, natomiast na lotnisku czy w autobusie już nie. Jak poinformowała, na pokładzie samolotu na Hawaje (linii United) nie zastosowała tych środków ostrożności.

Skąd więc tak zaciekle opowiedziała o wstydzie, jaki poczuła wskutek zachowania jej rodaków? Z wypowiedzianych przez Agatę słów można wywnioskować, że powodem zacietrzewienia było opóźnienie startu samolotu. Paskudzka-Rubik uważa, że jeśli komuś nie odpowiada regulamin przewoźnika, może wybrać innego lub wykonać test PCR, którego test będzie negatywny. Wówczas maseczki nosić nie trzeba. Jakie to proste w oczach dobrze sytuowanej żony popularnego muzyka, która może pozwalać sobie na regularne wakacje w egzotycznych krajach.

Zdaje się, że Agata Rubik ma żal do Polaków o to, że zamiast kulturalnie odmówić, Ci zachowywali się w agresywny sposób wobec pracowników niemieckiej Lufthansy. Rubik uważa, że nie najlepiej to świadczy o mieszkańcach kraju nad Wisłą. To, że żali się na to publicznie – jak sądzicie – również?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Agata i Piotr Rubikowie nie chcieli kamerzysty na swoim ślubie. Dziś bardzo żałują

  • Piotr Rubik opublikował zdjęcie z dzieciństwa

  • Krystyna Sokołowska - kim jest nowa Miss Polonia?

Te pary dzieli ogromna różnica wieku! Rekord to 60 lat. Oni udowodnili, że miłość to nie liczba

"Wiek to tylko liczba" słyszano wielokrotnie. I są pary, które udowodniły, że faktycznie tak jest. Nie da się ukryć, że związek, w którym mężczyzna jest starszy od kobiety np. o ćwierć wieku wzbudza ogromne poruszenie, ale te gwiazdy nie zamierzały przejmować się opiniami innych. Miłość jest dla nich najważniejsza i tego się trzymają, nawet jeśli różni ich... 60 lat. Sprawdź 10 najbardziej znanych par z dużą różnicą wieku.

Zobacz galerię >

Źródło: Rozrywka.radioet.pl, Pudelek.pl, Polskiemiss.blogspot.com

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Patrycja Markowska

Gwiazdy

Top Of The Top Sopot Festival 2022. Patrycja Markowska w cieniu krytyki. Oburzył się nawet Wojciech Mann

Czytaj więcej >
nogi

Gwiazdy

Anna Dec urodziła. Gwiazda TVN zamieściła zdjęcie dziecka, znamy jego płeć

Czytaj więcej >
Blue Cafe

Gwiazdy

Top Of The Top Sopot Festival 2022. TVN nie zdążył "wypikać" wulgaryzmu. Blue Cafe pozwoliło sobie na zbyt wiele?

Czytaj więcej >
Zenek

Gwiazdy

Zenek Martyniuk nie zapłaci za kolejne wesele syna. Ukochana Daniela ostro odpowiedziała gwiazdorowi disco polo

Czytaj więcej >
fot. Facebook/Ania Ziemba

Gwiazdy

„Sanatorium miłości”. Anna Ziemba z czwartej edycji pokazała zdjęcia z wczasów we Władysławowie. 62-latka zachwyca figurą

Czytaj więcej >
Irena Santor

Gwiazdy

Irena Santor zakończyła karierę sceniczną. Niedawno podzieliła się z fanami smutną refleksją na temat przemijania

Czytaj więcej >