Goniec.pl
Agata Młynarska

Tricolors/East News

Agata Młynarska w żałobie. Gwiazda pożegnała przyjaciółkę

9 Maja 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Agata Młynarska podzieliła się z fanami przykrą informacją. Zmarła jej przyjaciółka, z którą gwiazda znała się niemal od kołyski. To Anna Bimer, artystka zajmująca się malarstwem i grafiką projektową.

To bardzo trudny czas w życiu popularnej prezenterki. Strata przyjaciółki okazała się być bardzo bolesna, co widać w gorzkim wyznaniu opublikowanym przez Młynarską w mediach społecznościowych.

EN 01494933 0408

Zenek Martyniuk od lat zmaga się z nałogiem. Jest gorzej niż można się było spodziewać

CZYTAJ DALEJ

Agata Młynarska żegna przyjaciółkę

Agata Młynarska to jedna z najbardziej cenionych polskich prezenterek. Znana w branży od początku lat 90. zdążyła zjednać sobie sympatię fanów, z którymi jest w stałym kontakcie poprzez media społecznościowe.

To właśnie stamtąd miłośnicy gwiazdy dowiedzieli się o przykrej sytuacji w jej życiu. Agata Młynarska zamieściła chwytający za serce post, w którym podzieliła się swoim głębokim żalem.

Prezenterka poinformowała o śmierci wyjątkowej przyjaciółki, Anny Bimer, z którą znała się od lat dziecięcych. Na dowód zamieściła kilka fotografii, wśród których znalazło się zdjęcie z komunii oraz lat nastoletnich.

- Ania odeszła we śnie. Moja siostrzana, przyjacielska dusza. Zostałam obdarzona na długie 50 lat przyjaciółką o pięknej, wrażliwej duszy. Kochałyśmy się bardzo i byłyśmy sobie bardzo oddane - napisała Agata Młynarska.

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski opowiedział o wyjątkowej randce z Polą. Niesłychane, co na niej robili

CZYTAJ DALEJ

Wzruszające słowa

Artystka, którą w instagramowym poście pożegnała Agata Młynarska, zmagała się w ostatnich latach z ciężką chorobą, o czym opowiedziała gwiazda. Wyznała również, że jej przyjaciółka zmarła we śnie.

- Ostatnie lata Ani odmierzała choroba. Była w niej imponująco dzielna. Twórcza i zawsze oddana życiu - napisała prezenterka.

Agata Młynarska zdradziła, że w ostatnich latach jej kontakt z przyjaciółką był niemal codzienny. Wspominała również wydarzenia z przeszłości, w których uczestniczyła z Anną Bimer.

- Artystka życia. Moja Ania. Dziękuję Ci najdroższa za wspólne lata. Odpoczywaj i rysuj na niebie… - zakończyła swoje wyznanie dziennikarka.

Iberion materiały własne
"Miałaś 18 lat", "Filmowa miłość", czy "Tylko Ty" to przeboje grupy Domino, które zna niemal każdy miłośnik disco polo. Zespół, który cieszył się ogromną popularnością w latach 90. stworzył dziesiątki niezwykłych hitów. / fot. YouTube/Disco Live Music Tv Channel
Liderem grupy Domino był Marek Żurobski. Niestety, piosenkarz zmarł 15 marca, o czym poinformowała jego córka Olivia. (na zdjęciu Marek Żurobski wraz z Katarzyną Sobczyk) / fot. Facebook/marek.zurobski.94
Marek Żurobski opuścił Polskę w 1998 r. i wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Niestety, w ostatnim czasie piosenkarz zmagał się z dużymi problemami finansowymi. / fot. Facebook/marek.zurobski.94

Nie żyje legendarny gwiazdor disco polo, każdy znał jego przeboje. W ostatnich latach był bezdomny

Lider legendarnej grupy disco polo Domino, Marek Żurobski nie żyje. W ostatnich latach, piosenkarz zmagał się z problemami finansowymi oraz poważnym schorzeniem zdrowotnym.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Julia Wieniawa zaskoczyła kreacją na pierwszą komunię świętą swojej siostry. Fani wpadli w zachwyt

  • Zygmunt Józefczak, polski aktor, potrzebuje pilnej pomocy. Córka prosi o wpłaty na zbiórkę

  • Matura chemia 2022 wyniki. Odpowiedzi do matury z chemii

Źródło: goniec.pl

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Sokołowska po raz pierwszy zaprezentowała ciążowy brzuszek. "Wspaniały czas"

Czytaj więcej >
Marcin Miller z komplikacjami po chorobie. Zespół Boys musiał odwołać wszystkie koncerty

Gwiazdy

Marcin Miller z komplikacjami po chorobie. Zespół Boys musiał odwołać wszystkie koncerty

Czytaj więcej >
Marcin Hakiel

Gwiazdy

Marcin Hakiel nieoczekiwanie staje w obronie Katarzyny Cichopek. Kuriozalna sytuacja na Instagramie

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor mówi o swojej emeryturze. Była w szoku, gdy zobaczyła, ile wynosi.

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor mówi o swojej emeryturze. Była w szoku, gdy zobaczyła, ile wynosi

Czytaj więcej >
Wojciech Glanc

Gwiazdy

Wojciech Glanc snuje niepokojącą wizję i ostrzega szczególnie przed jednym miejscem

Czytaj więcej >
Małżeństwo Piotra Kraśki stoi pod znakiem zapytania? Media donoszą o kryzysie

Gwiazdy

Małżeństwo Piotra Kraśki stoi pod znakiem zapytania?

Czytaj więcej >