Goniec.pl
Adam Małysz i Karolina Małysz

sklejka własna z: [instagram.com/adammalyszofficial]&[instagram.com//karolina_malysz]

Córka Adama Małysza odpowiedziała na pytania fanów. Co myśli o posiadaniu dzieci?

15 Marca 2021

Autor tekstu:

Oktawian Góral

Udostępnij:

Karolina Małysz, córka polskiego mistrza narciarskiego Adama Małysza, wzięła udział w internetowej zabawie polegającej na odpowiadaniu na pytania zadawane przez obserwatorów. W szczerych odpowiedziach ujawniła wiele zaskakujących szczeg&oacu

Córka Adama Małysza, Karolina postanowiła ostatnio uchylić nieco rąbka tajemnicy związanej ze swoim prywatnym życiem. Karolina Małysz wzięła udział w popularnej sesji Q&A (questions and answer - pol. pytania i odpowiedzi). Na swoim profilu na Instagramie zachęcała, by obserwatorzy zadawali pytania, na które będzie szczerze odpowiadała. Czego dowiedzieliśmy się o życiu Małyszówny?

Córka Adama Małysza w Q&A

Karolina Małysz to jedyna córka Izabeli i Adama Małyszów. Młoda kobieta nie jest nazbyt aktywna w mediach społecznościowych - zarówno na Instagramie, jak i Facebooku. Dziewczyna nieczęsto udziela się, a wywiady z nią należą do rzadkości. Tym razem jednak postanowiła nieco zaspokoić ciekawość Polaków.

Na swoim internetowym profilu, Karolina Małysz zachęciła do zadawania jej pytań. To, co ciekawiło obserwatorów, było dość zaskakujące, jednak odpowiedzi córki Adama Małysza również nie należały do banalnych. Niektóre z pytań otarły się o granice dobrego smaku i tego, co wypada. Internauci pytali między innymi o ciążę. 

Córka polskiego skoczka olimpijskiego postanowiła, że odpowie na pytania obserwatorów. Wszak sama zaprosiła internautów do zagłębienia się w osobiste kwestie. Karolina wykazała się dużą cierpliwością i klasą w odpowiadaniu na poruszane przez ciekawskich zagadnienia. Rozwiane zostały wątpliwości co do planowania rodziny oraz związku Karoliny.

Karolina Małysz planuje dziecko?

Na pytanie o planowane powiększenie rodziny Małyszówna odpowiedziała bez problemu. Córka Adama Małysza wykazała, że owszem, być może w przyszłości zdecyduje się na ten krok, bo bardzo kocha dzieci, jednak w tym momencie jej życia jest na to jeszcze za wcześnie. Ciekawski internauta otrzymał od Karoliny następującą odpowiedź:

- Bardzo lubię dzieci! Ale sama nie czuję się jeszcze gotowa, by mieć swoje - odparła Karolina Małysz. Tutaj pojawiło się również pytanie o związek Karoliny Małysz. Przypomnieć należy, że kobieta od ponad 7 lat spotyka się z Kamilem Czyżem. Są zaręczeni, planują wziąć ślub, który ma być w stylu glamour, ale z zachowaniem góralskiego charakteru.

Czego jeszcze dowiedzieliśmy się o córce Adama Małysza? Okazuje się, że gwiazda nie stroni od imprez i alkoholu, ale jak sama zaznacza od czasu do czasu pozwoli sobie wypić jednego czy dwa drinki, bo ma po prostu do tego prawo. Ponadto, jak zaznaczyła, nadal chętnie spotyka się z najbliższymi przyjaciółmi, jednak ze względu na panującą obecnie sytuację epidemiologiczną, odbywa się to z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Małyszówna wskazała, że jest aktywna fizycznie, chętnie ćwiczy na siłowni, jednak w cieniu obowiązujących restrykcji coraz częściej zmuszona jest do wykonywania ćwiczeń w domowym zaciszu. Córce Adama Małysza pomaga w tym zaprzyjaźniona trenerka personalna Pamela Reif. Ponadto, jeżeli chodzi o sport, Karolina nie chciała pójść w ślady ojca i nie zdecydowała się na uprawianie skoków narciarskich. Obecnie jednak nieco żałuje tej decyzji, bo widzi, jak dyscyplina ta rozwija się wśród kobiet.

Zobacz zdjęcia:

[EMBED-147]

[EMBED-148]

  • Test na koronawirusa z Biedronki. Co powie nam badanie serologiczne z dyskontu?

  • Majątek Daniela Obajtka. Łączna wartość jego nieruchomości powala

  • Lech Wałęsa opłakuje przyjaciela. Ogromna żałoba w rodzinie byłego prezydenta

Źródło: Instagram.com, O2

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >