Goniec.pl
Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak na castingach "Mam Talent" / LUKASZ GAGULSKI/East News

LUKASZ GAGULSKI/East News

Wyszło na jaw, co naprawdę łączy Agnieszkę Chylińską i Małgorzatę Foremniak. Wszyscy się mylili

25 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Agnieszka Chylińska miała, według medialnych doniesień, zmagać się w ostatnim czasie z kryzysem w swoim małżeństwie. Nieoczekiwanie z pomocą ruszyła gwiazda, którą fani rockowej wokalistki, najmniej podejrzewaliby o taką reakcję.

Choć Agnieszka Chylińska błyszczała na scenie i ekranach telewizorów, w jej życiu prywatnym nie działo się zbyt dobrze. Dziś wiemy już, dzięki komu trudna sytuacja się unormowała.

Anna Wendzikowska

"Dzień dobry TVN": Anna Wendzikowska pokazała się bez makijażu. Nie przypomina samej siebie

CZYTAJ DALEJ

Agnieszka Chylińska zmagała się z kryzysem?

Agnieszka Chylińska to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek rockowych, która sławę zyskała dzięki występom w grupie O.N.A. Pod koniec pierwszej dekady lat dwutysięcznych, gwiazda przeszła zaskakującą "image'ową rewolucję", nawiązując "romans" z mainstreamową telewizją.

Wielu fanów było zadziwionych ugrzecznienia wizerunku piosenkarki poprzez odejście od postaci niepokornej buntowniczki na rzecz wyrozumiałej i rzucającej żartami na prawo i lewo jurorki popularnego show TVN "Mam talent".

W okolicach powstawania programu, Agnieszka Chylińska zdecydowała się wejść w kolejne role - żony i matki. Dziś gwiazda cieszy się trójką potomstwa: 16-letnim Ryszardem, 12-letnią Esterą i 9-letnią Krystyną.

Choć artystka wydawała się mieć idealną rodzinę, dziś wiemy już, że w ostatnim czasie w jej życiu nie układało się nazbyt pomyślnie. Gwiazda miała przejść przez małżeński kryzys, z którego nieoczekiwanie wyratowała ją... koleżanka z "Mam talent"!

TVN (EA)

Klaudia El Dursi zdradziła, że jest chora. „Leczenie jest ciężkie i nieprzyjemne”

CZYTAJ DALEJ

Czarne chmury nad związkiem Agnieszki Chylińskiej

Dwa lata temu Agnieszka Chylińska zdecydowała się podzielić się z fanami wyznaniem dotyczącym swoich dzieci. Piosenkarka ujawniła, że zmagają się one z autyzmem, przez co wymagają intensywnej troski.

Jeden z tygodników donosił później, że artystka zmaga się z kryzysem w swoim małżeństwie, który doprowadzić miał nawet do czasowego zamieszkania oddzielnie od męża. Nieoczekiwanie, pomocną dłoń wyciągnęła do niej Małgorzata Foremniak, z którą gwiazda pracowała na planie "Mam talent".

Osoby związane z TVN, które zdecydowały się udzielić w tej sprawie komentarza w rozmowie z "Życiem na gorąco" twierdzą, że aktorka mocno wspierała Agnieszkę Chylińską, a przyjaźń i dobre rady doprowadziły do zażegnania małżeńskiego kryzysu.

Taka nieoczekiwana zażyłość gwiazd może wydawać się zaskakująca z uwagi na stosunki, jakie panowały pomiędzy nimi w "Mam talent". Celebrytki sprawiały wrażenie znajdujących się na przeciwnych do siebie biegunach - nie żałowały sobie wzajemnie kąśliwych komentarzy, a nawet wdawały się w małe sprzeczki.

Krzysztof Krawczyk to legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Nieoczekiwane odejście piosenkarza 5 kwietnia ubiegłego roku, pozostawiło miliony fanów w rozpaczy. / fot. Tricolors/East News

Po roku sprawdzili, jak wygląda grób Krzysztofa Krawczyka. Łzy zalewają policzki, co za gest

Od śmierci Krzysztofa Krawczyka minęło już ponad rok, a fani wciąż pamiętają o wielkim artyście. Na grobie muzyka pojawiły się niezwykłe wyrazy sympatii od jego miłośników.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: pomponik.pl

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Krzysztof Krawczyk zostawił ogromny majątek Sąd przychylił się do prośby wdowy po artyście. To jej pierwsze zwycięstwo

Gwiazdy

Sąd przychylił się do wniosku Ewy Krawczyk. To jej pierwsze zwycięstwo nad Krawczykiem juniorem

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Diletta Leotta zaliczyła wpadkę we włoskim programie rozrywkowym. Dziennikarka wywinęła kozła na wizji

Czytaj więcej >
zrzut ekranu, Youtube / NBS News, Facebook @Muzeum Auschwitz

Gwiazdy

Arnold Schwarzenegger wpisał się do księgi muzeum w Oświęcimiu. Słowa wzbudziły spore kontrowersje

Czytaj więcej >
Chłopaki do wzięcia - nowy sezon od 2 października. Poznajcie nowych bohaterów
(fot. Polsat Play)

Gwiazdy

"Chłopaki do wzięcia". Nowi bohaterowie w nowym sezonie. Mamy zdjęcia

Czytaj więcej >
Karol III, fot. instagram.com/theroyalfamily

Gwiazdy

Karol III pojawi się na nowych monetach w Wielkiej Brytanii. Pokazano pierwsze zdjęcia

Czytaj więcej >
zrzut ekranu, tvp.vod.pl

Gwiazdy

„Pytanie na śniadanie”. Potężna wpadka na planie programu. Łukasz Nowicki został uderzony przez kolegę

Czytaj więcej >