Goniec.pl
Viki Gabor

Pawel Wodzynski/East News

Viki Gabor wróciła do studia nagraniowego. Fani liczą na nowy materiał, długo na to czekali

19 Lipca 2022

Autor tekstu:

Monika Majko

Viki Gabor jest obecnie jedną z najpopularniejszych młodych artystek w Polsce. Wokalistka, która zaledwie kilka dnie temu skończyła 15 lat, cieszy się ogromną sympatią młodych Polaków i błyskawicznie rozwija swoją karierę. Niedawno gwiazda ogłosiła, że jest w drodze do studia nagraniowego, a jej fani już nie mogą się doczekać nowego materiału.

Wiktoria "Viki" Gabor swoją popularność zawdzięcza udziałowi w programie "The Voice Kids", gdzie była jedną z finalistek, a także zwycięstwie w 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci w 2019 roku, który przyniósł jej międzynarodową sławę. Po tych sukcesach kariera młodej wokalistki zaczęła rozwijać się w bardzo szybkim tempie.

viki gabor

Viki Gabor znów się oberwało. Tym razem poszło o bałagan w pokoju hotelowym

CZYTAJ DALEJ

Viki Gabor przekazała fanom wspaniałe wieści

15-letnia artystka znana jest jednak nie tylko ze swojego talentu wokalnego, ale także niezwykle "nowoczesnego" stylu ubierania się. Choć Viki Gabor ma zaledwie 15 lat, to już teraz stawia na mocny wizerunek. W sieci i na scenie młoda gwiazda pokazuje się zwykle w odważnym makijażu i stylizacjach, które można wręcz nazwać "wyzywającymi".

To jednak najwyraźniej nie zniechęca młodych ludzi, by śledzić jej karierę. Viki Gabor utrzymuje z fanami kontakt za pomocą mediów społecznościowych, a przede wszystkim Instagrama, gdzie zamieszcza wiele zdjęć i nagrań. Niedawno pochwaliła się, że jest w drodze do studia nagraniowego, co rozbudziło nadzieje miłośników jej twórczości na nowy materiał muzyczny.

viki gabor

Viki Gabor www.instagram.com/vikigaborofficial/

Viki Gabor ostro odpowiedziała na krytykę swojego stylu

Oczywiście również i na tym nagraniu na twarzy 15-letniej Viki Gabor znajduje się ostry makijaż, który, trzeba przyznać, widocznie postarza młodą wokalistkę. Nastolatka nie przejmuje się jednak opiniami o swoim stylu, o czym wspomniała w niedawnym wywiadzie dla "Faktu".

- Na scenie powinien być założony makijaż, bo scena tego wymaga. Na co dzień jednak nie chodzę w takim makijażu. Jeśli komuś przeszkadza, że na scenie jestem umalowana to jego problem. Ja wiem, jak jest naprawdę - tłumaczyła zdenerwowana nastolatka.

Swoją debiutancką i jedyną do tej pory płytę Viki Gabor wydała w 2020 roku. Album pt. Getaway (Into My Imagination) zawierał 10 utworów i zdobył status złotej płyty za sprzedaż w Polsce ponad 15 tys. sztuk.

(fot. Paweł Wodzyński/East News)

Opole 2022 Premiery. Oto 10 artystów, którzy wystąpią na scenie podczas 59. KFPP

W dniach od 17 do 20 czerwca 2022 Telewizja Polska będzie transmitować 59. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Przed widzami cztery dni wyśmienitej zabawy, jubileusze, ulubieni artyści, dobrze znane i nowe przeboje. Drugi dzień festiwalu to 2 koncerty konkursowe oraz wspaniały jubileusz. Muzyczną ucztę rozpocznie koncert „Premiery”, w którym uczestnicy rywalizują o Nagrodę im. Karola Musioła, przyznawaną przez widzów w głosowaniu SMS - owym oraz o Nagrodę Jury. Swoje wyróżnienia dla kompozytora i autora tekstów przyzna też Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. W części konkursowej koncertu zaprezentuje się 10 wykonawców zakwalifikowanych przez Radę Artystyczną 59. KFPP. Koncert urozmaicą występy: Krystiana Ochmana zeszłorocznego laureata, zdobywcy Nagrody im. Karola Musioła oraz Natalii Zastępy zdobywczyni Nagrody Jury w zeszłorocznym koncercie „Premiery”, a poprowadzą go Agnieszka Oszczyk i Tomasz Kammel.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Monika MajkoAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: monika.majko@goniec.pl

Podobne artykuły

Sanatorium miłości 5.Streszczenie odcinka. Fot. Kadry z programu Sanatorium miłości odc. 5, prod. TVP, wyd. 29.01.2023, TVP VOD

Gwiazdy

"Sanatorium miłości 5". Ula i Zdzisław przyłapani na pocałunku. Zbigniew i Asia zaczęli od randki

Czytaj więcej >
Ida Nowakowska po wypadku w studio "Pytania na śniadanie", wiemy kiedy wraca do pracy

Gwiazdy

Ida Nowakowska po wypadku w studio "Pytania na śniadanie". Wiemy, kiedy wraca do pracy

Czytaj więcej >
Małgorzata Braunek miała  bogate życie miłosne. Fot. Kapif

Gwiazdy

Małgorzata Braunek miała bogate życie miłosne. Do pierwszego ślubu zmusiła ją matka

Czytaj więcej >
Renata Gabryjelska / KAPiF

Gwiazdy

Renata Gabryjelska była gwiazdą "Złotopolskich". Nagle zniknęła, po latach niespodziewanie wraca

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Annie Wersching. Aktorka przegrała walkę z nowotworem

Czytaj więcej >
Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek / KAPiF

Gwiazdy

Maciej Kurzajewski zalał się łzami w 50. urodziny. Wszystko przez Katarzynę Cichopek

Czytaj więcej >