Goniec.pl
"The Voice Senior". Alicja Majewska zwolniona z TVP? Wiadomo, co zaszło między jurorką a pracodawcą

TRICOLORS/East News

"The Voice Senior". Alicja Majewska zwolniona z TVP? Wiadomo, co zaszło między jurorką a pracodawcą

25 Listopada 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

"The Voice Senior" to popularny talent-show Telewizji Polskiej, w którym jedną z jurorów była Alicja Majewska. Już wiadomo, że w kolejnej edycji nie będzie już oceniać uczestników, gdyż piosenkarka zakończyła dotychczasową współpracę z telewizją. W wywiadzie dla Pomponika zdradziła, w jakich okolicznościach straciła lukratywne zajęcie.

"The Voice Senior". Alicja Majewska zwolniona z TVP?

Choć może się to wydawać dla niektórych zaskoczeniem, to Alicja Majewska wciąż pozostaje czynną artystką i dwa tygodnie temu premierę miał jej najnowszy krążek "Koneserzy kolejnego dnia". Niestety artystka nie cieszy się już taką popularnością jak kiedyś i zdecydowanie dodatkowe pieniądze z "jurorowania" w programie TVP jej się przydały.

"Sanatorium miłości". Piotr Hubert Langfort wystąpi w "The Voice Senior"? Zaskakujący debiut

"Sanatorium miłości". Piotr Hubert Langfort wystąpi w "The Voice Senior"? Do sieci trafiło zaskakujące zdjęcie

CZYTAJ DALEJ

Według najnowszych informacji, w najnowszej edycji "The Voice Senior" gwiazdy już nie zobaczymy. W rozmowie z portalem Pomponik.pl artystka zdradziła, co zaszło pomiędzy nią a Telewizją Polską.

- Mam szereg działań związanych z nagraniem płyty, piosenek itd., ale jak panu bardzo mnie brakuje, to pokażę się w finałowym odcinku "The Voice Senior". Odcinki są nagrywane wcześniej i zaśpiewam piosenkę z najnowszej mojej płyty "Koneserzy kolejnego dnia", więc relację z "Voicem Seniorem" ciągle mam" - zdradziła piosenkarka w wywiadzie dla Pomponika.

"The Voice Senior". Alicji Majewskiej i TVP było nie po drodze

Artystka zdradziła przy tym, że wciąż utrzymuje kontakt z uczestnikami poprzednich edycji programu i nie odcina się od swojego jurorskiego dorobku. Mimo napiętego harmonogramu stara się również śledzić losy swoich podopiecznych i służyć im radą "scenicznej wyjadaczki".

- [...] przy czym mówię o relacjach z uczestnikami, uczestniczkami poprzednich edycji, bo jesteśmy cały czas w kontakcie i cieszę się sukcesami pani Jadzi, pani Raisy i paru innych uczestników - dodała Alicja Majewska w wywiadzie.

Ze słów piosenkarki można również wywnioskować, że rezygnacja ze współpracy miała być decyzją obu stron i nie doszło do zwolnienia. Była jurorka "The Voice Senior" zdradziła, że zarówno stacja telewizyjna, jak i ona sama mieli różne plany, które trudno było ze sobą pogodzić.

Alicja Majewska nie chciała mówić więcej na temat rozstania z programem i zasugerowała, aby więcej informacji zasięgnąć w Telewizji Polskiej. Zaznaczyła jednak, że jej stosunki ze stacją są bardzo dobre.

- Trzeba by ich zapytać, czy oni nie chcieli... Nasze plany - moje i produkcji, się gdzieś tam w jednym punkcie zetknęły, co z korzyścią pewnie wyjdzie dla mnie, bo jak mówię, dużo czasu zajmuje mi to, co najważniejsze w moim zawodzie, czyli fonografia, płyty, koncerty itd., ale ja się nie obraziłam na "Voice Senior" zdecydowanie i "Voice Senior" też się na mnie nie obraził - wyjaśniła artystka w wywiadzie z portalem Pomponik.pl.

TRICOLORS/East News

"The Voice of Poland". Wzięli udział w programie, a teraz robią zawrotną karierę. Komu show pomogło najbardziej?

"The Voice of Poland" to program, który zapewnił ogromne kariery wielu utalentowanym wokalistom i to nie tylko tym, którzy zdołali wygrać w finale. Przyjrzyjmy się artystom, którym show dało możliwość podbicia rynku muzycznego w Polsce.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pomponik.pl

Tagi:

Piotr SzczurowskiAutor

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Joanna ze Ślubu od pierwszego wejrzenia poinformowała o chorobie. Fot. Instagram @asia_lazar33 / kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, prod. TVN, wyd. 2020r, Player

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Joanna trafiła do szpitala, usłyszała diagnozę od lekarzy

Czytaj więcej >
"The Voice Senior". Uczczono przedwczesną śmierć jednego z uczestników. Fot. kadr z programu The Voice Senior, prod. TVP, wyd. 04.02.2023r., TVP VOD

Gwiazdy

Ostatni występ Adama Anusewicza w "The Voice Senior" przed śmiercią

Czytaj więcej >
Ralph Kamiński obiektem drwin w sieci. Fot. Kapif

Gwiazdy

Ralph Kamiński obiektem drwin w sieci. "To dramat"

Czytaj więcej >
"The Voice Senior". Burza po decyzji Piotra Cugowskiego. Fot. kadr z programu The Voice Senior, prod. TVP, wyd. 2023r., TVP VOD

Gwiazdy

Piotr Cugowski podpadł widzom "The Voice Senior". Wszystko przez jedną decyzję

Czytaj więcej >
Kuba Wojewódzki zareagował na samochód TVP. Fot. kadry z programu Onet Rano, prod. Onet, wyd, 2019r,, Youtube @onetrano

Gwiazdy

Kuba Wojewódzki zobaczył pojazd TVP i nie wytrzymał. Otworzył drzwi i zaczął krzyczeć

Czytaj więcej >
Tak wyglądała 30 lat temu, dziś zna ją cała Polska. Fot. Instagram @kingarusin, kadr z programu TVP1, prod. TVP, wyd. 05.02.1993 r.

Gwiazdy

Tak wyglądała 30 lat temu. Dziś zna ją cała Polska

Czytaj więcej >