Goniec.pl
fot. TRICOLORS/East News

TRICOLORS/East News

Zaskakująca sytuacja po koncercie Sary James. Wokalistka dostała propozycję

6 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Udostępnij:

Sama James jest wschodzącą gwiazdą muzyki w Polsce. Pomimo młodego wieku, udało jej się osiągnąć już wiele. Uznanie publiczności zaskarbiła sobie nie tylko niezwykle utalentowanym głosem, ale też usposobieniem. Nie dziwne więc, że fani szaleją na jej punkcie. Młoda piosenkarka opowiedziała o wyznaniu, jakie usłyszała od jednego z nich.

Sara James wschodzącą gwiazdą polskiej sceny muzycznej

Sara James zadebiutowała przed ogólnopolską publicznością w 4. edycji dziecięcej wersji programu „The Voice”. Podczas przesłuchań w ciemno wykonała utwór Demi Lovato pt. „Anyone”. To wystarczyło, by przekonać do siebie wszystkich jurorów. Spośród nich na swoją wokalną mentorkę wybrała Cleo, która określiła ją mianem „polskiej Whitney Houston”.

Misja Eurowizja

Urodzonej w Słubicach Sarze James udało się wygrać program, a potem jej kariera obrała naprawdę szybkie tempo. Kolejnym sukcesem było zdobycie tytułu polskiej reprezentantki na konkurs Eurowizji Junior 2021. Stało się to za sprawą specjalnej edycji programu „Szansa na sukces. Eurowizja Junior”.

Jurorzy tego międzynarodowego konkursu muzycznego okazali się dla Polki łaskawi. Dzięki ich głosom (oraz głosom widzów z całej Europy) udało jej się zdobyć dla naszego kraju bardzo wysokie, 2. miejsce. Do grand prix zabrakło jedynie kilku punktów, a konkurs mógłby potoczyć się jeszcze lepiej, gdyby nie tendencyjne i zapobiegawcze głosowanie armeńskiego jury. Nie przyznali oni Polsce żadnych punktów, natomiast polskie jury do Erywania z Warszawy przesłało maksymalną notę 12 punktów.

Apetyt na sukces

Nie da się ukryć, że Sara James ma wielki apetyt na sukces. Po udanych występach na polskim i europejskim poletku postanowiła swoich sił spróbować również za oceanem. Aby dać się poznać amerykańskiej publiczności, wzięła udział w „America’s Got Talent” (nagrodą główną jest milion dolarów). Pasmo sukcesów trwa nadal, a i tym razem talent wokalistki zdobył uznanie członków jury.

Sara James zaśpiewała utwór Billie Eilish pt. „Lovely”. Imponujący głos najbardziej spodobał się charyzmatycznemu Simonowi Cowell’owi, który wcisnął „złoty przycisk” gwarantujący Sarze bezpośredni awans do etapu występów na żywo. Surowy (lecz nie w tym przypadku) Simon Cowell zdradził, czym James zaskarbiła sobie jego sympatię.

- Nacisnąłem złoty przycisk, bo moim zdaniem Sara jest totalną gwiazdą. Przeleciała świat, by zgłosić się do „America’s Got Talent”, by „zobaczyć, czy marzenia się spełniają” – to naprawdę do mnie przemówiło, jako że 20 lat temu pomyślałem o tym samym. Po prostu nie miałem jej talentu! – opowiedział mediom.

- Sara, Sara, Sara. Przez lata słyszeliśmy wielu wokalistów, ale wow. Są takie momenty, kiedy… To nie było idealne, jednak masz w sobie blask prawdziwej gwiazdy […]. To musi być nieprawdopodobne uczucie występowanie przed amerykańską publicznością. Zgaduję, że marzyłaś, by tu wystąpić. Pamiętam, jak po raz pierwszy przyjechałem do Ameryki, to było 20 lat temu i był to moment, którego nigdy nie zapomnę. I chcę być ty zapamiętała tę chwilę na zawsze – mówił Simon Cowell po występie polskiej piosenkarki.

Sara James opowiada o nietypowej sytuacji po koncercie

Talent Polki to niewątpliwie dar, dzięki któremu może stać się wielką, światową gwiazdą. Póki co jednak swoje życie dzieli pomiędzy ojczyznę, a Stany Zjednoczone. W Polsce Sara James koncertuje w wielu miastach. Te cykliczne wydarzenia pozwalają jej na kontakt z fanami, który, chociaż zawsze okazuje się życzliwy i serdeczny, potrafi też zaskoczyć.

Sara James

Jak Sara James przygotowuje się do półfinału w "Mam Talent"? Jest komentarz taty

CZYTAJ DALEJ

O zabawnych historiach, które zdarzają się podczas koncertów, Sara James opowiedziała w podcaście Karola Paciorka dostępnym na Spotify.

Okazuje się, że fani utalentowanej piosenkarki nie zważają na okoliczności i kierują wobec swojej idolki naprawdę intymne wyznania. Do nietypowej sytuacji doszło po jednym z występów. Młody chłopak chciał poderwać Sarę James!

- Ostatnio byłam na koncercie i słyszę: – Kocham Cię Sara! Mówię: „Ja Ciebie też! Kto to powiedział?” – Sara to byłem ja, to ja Ciebie kocham! – odpowiedział zadurzony fan.

Piosenkarce zrobiło się niezwykle miło, więc odrzekła: „Super”. Chłopak rzucił jeszcze: „Jak coś to pisz, umówimy się!”.

Niestety, nie był to początek historii miłosnej godnej romansu, bowiem nieustraszonym podrywaczem okazał się dużo młodszy od Sary chłopiec.

- Chłopiec był chyba dużo młodszy ode mnie, ale to było bardzo zabawne i przesłodkie. To była jedna z najśmieszniejszych historii — podsumowała będąca obiektem westchnień laureatka „The Voice Kids”.

Jesteśmy przekonani, że czternastoletnia Sara James, stojąca u progu wielkiej sławy, jeszcze nie raz usłyszy podobne wyznania. Chociaż na pierwsze nastoletnie i niewinne miłości to odpowiednia pora, młoda gwiazda niechaj skupi się na drodze na muzyczny szczyt. Na miłość jeszcze przyjdzie pora, a międzynarodowy sukces, jaki – tak podejrzewamy – stoi u jej progu, niech jej to zrekompensuje.

Viki Gabor, fot. TRICOLORS/East News

Viki Gabor świętuje kolejne urodziny. Niewielu pamięta, jak wyglądała na początku kariery

Viki Gabor 10 lipca obchodzi urodziny. Przyszła na świat w 2007 roku, jednak świat usłyszał o niej dopiero cztery lata temu, kiedy wzięła udział w drugiej edycji programu TVP2 "The Voice Kids". Od tego czasu bardzo szybko pięła się po szczeblach muzycznej kariery. Mało kto pamięta, jak wyglądała w 2018 – bardzo zmieniła się od tego czasu.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Sara James nie mogła powstrzymać emocji. Wszyscy zobaczyli jej rzewne łzy

  • Sara James imponowała głosem już w dzieciństwie. Niewiarygodne wykonanie wielkiego hitu

  • Sara James. Kim jest utalentowana nastolatka, która zachwyciła swoim głosem cały świat?

Źródło: Goniec.pl

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Tricolors/East News

Gwiazdy

Piotr Kraśko nie wróci do „Faktów”? Złe wieści dla skompromitowanego dziennikarza

Czytaj więcej >
Poszukiwania i śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęły całą Polską. Dziś obchodzimy rocznicę jego śmierci.
(fot. TRICOLORS/East News)

Gwiazdy

Piotr Woźniak-Starak zmarł w tragicznych okolicznościach. Tym żyła cała Polska. Dziś obchodzimy rocznicę jego śmierci

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Patrycja Markowska zdradziła smutne informacje na temat ojca. Lider zespołu Perfekt wróci na scenę?

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS / East News

Gwiazdy

Anna Popek zdradziła, co sądzi o inflacji. Gwiazda TVP opowiedziała o plusach drożyzny

Czytaj więcej >
Unsplash/@glenncarstenspeters

Gwiazdy

Dziś w tv 3. dzień Top of the Top Sopot Festival. 25-lecie TVN w Operze Leśnej. Co jeszcze obejrzeć w czwartek?

Czytaj więcej >
MARCIN WZIONTEK / SE / EAST NEWS

Gwiazdy

Magdalena Ogórek pochwaliła się "sukcesem" córki, zatuszowała istotny szczegół. Prawda szybko wyszła na jaw

Czytaj więcej >