Goniec.pl
Pawel Wodzynski/East News

Pawel Wodzynski/East News

Sara James komplementowana na całym świecie za występ w "Mam Talent". Polka stała się skarbem narodowym

15 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Udostępnij:

Sara James rzuciła wszystkich na kolana w amerykańskim "Mam Talent". Simon Cowell, najbardziej znany juror programu i jego pomysłodawca, postanowił wręczyć Polce złoty guzik, dzięki któremu pewnym jest jej występ w półfinale. Z całego świata posypały się gratulacje i słowa pełne podziwu dla młodej wokalistki.

Porównywano Sarę James do Rihanny, Whitney Houston czy Alicii Keys. Zdaje się, że Polka zyskała sobie fanów na całym świecie.

Sara James

Sara James nie mogła powstrzymać emocji. Wszyscy zobaczyli jej rzewne łzy

CZYTAJ DALEJ

Sara James rzuciła wszystkich na kolana w amerykańskim "Mam Talent". Komentujący pieją z zachwytu

"Tak bardzo się wzruszyłem, oglądając to", "Bez sentymentalnej historii, po prostu czysty talent", "Zwyciężczyni America's Got Talent 2022" - tak brzmiały tylko niektóre z komentarzy pod występem Sary James.

Polska młoda wokalistka, która wygrała "The Voice Kids" i zajęła drugie miejsce w Eurowizji Junior postanowiła wykorzystać swój talent i sprawdzić, czy pokochałaby go amerykańska publiczność.

Okazało się, że na sukces nie trzeba było długo czekać. 13-letnia piosenkarka zachwyciła swoją dojrzałością, głosem i występem nie tylko zgromadzoną publiczność, ale również jurorów, w tym niezwykle surowego Simona Cowella.

Sara James

Sara James w amerykańskim "Mam talent". Jej występy zobaczymy w polskiej telewizji. Gdzie oglądać?

CZYTAJ DALEJ

Ten postanowił zafundować jej przepustkę do półfinału i ofiarował swój "złoty guzik", uznając, że talent młodej artystki oraz jej występ były tego warte. Zdaje się, że to wydarzenie przywołało w nim też jego własne wspomnienia z pierwszych występów w Stanach Zjednoczonych.

Fanami Polki zostali ludzie z całego świata. Sara James porównywana była w komentarzach do Rihanny, Alicii Keys czy Whitney Houston. Twierdzono, że jej głos jest o wiele dojrzalszy niż można by było przypuszczać.

Niektórzy śledzili uważnie losy Polki od jej występu w Eurowizji i bardzo się ucieszyli na wieść, że spróbowała również swoich sił w Stanach Zjednoczonych.

"To był zasłużony złoty guzik. Co za niesamowity głos i piękna młoda osoba, wspaniały talent. Nie mogę doczekać się, aż usłyszę jej więcej na scenie" - pisał jeden z nowych fanów Sary.

"Poczułam chyba to, co czuł Simon, wszystko wokół niej krzyczy o sukcesie. Zostanie gwiazdą nie zajmie jej długo" - dodała inna wielbicielka talentu.

sara james mam talent 1
(fot. Paweł Wodzyński/East News)

Opole 2022 Premiery. Oto 10 artystów, którzy wystąpią na scenie podczas 59. KFPP

W dniach od 17 do 20 czerwca 2022 Telewizja Polska będzie transmitować 59. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Przed widzami cztery dni wyśmienitej zabawy, jubileusze, ulubieni artyści, dobrze znane i nowe przeboje. Drugi dzień festiwalu to 2 koncerty konkursowe oraz wspaniały jubileusz. Muzyczną ucztę rozpocznie koncert „Premiery”, w którym uczestnicy rywalizują o Nagrodę im. Karola Musioła, przyznawaną przez widzów w głosowaniu SMS - owym oraz o Nagrodę Jury. Swoje wyróżnienia dla kompozytora i autora tekstów przyzna też Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. W części konkursowej koncertu zaprezentuje się 10 wykonawców zakwalifikowanych przez Radę Artystyczną 59. KFPP. Koncert urozmaicą występy: Krystiana Ochmana zeszłorocznego laureata, zdobywcy Nagrody im. Karola Musioła oraz Natalii Zastępy zdobywczyni Nagrody Jury w zeszłorocznym koncercie „Premiery”, a poprowadzą go Agnieszka Oszczyk i Tomasz Kammel.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Anna DymarczykAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: anna.dymarczyk@goniec.pl

Podobne artykuły

Krzysztof Krawczyk zostawił ogromny majątek Sąd przychylił się do prośby wdowy po artyście. To jej pierwsze zwycięstwo

Gwiazdy

Sąd przychylił się do wniosku Ewy Krawczyk. To jej pierwsze zwycięstwo nad Krawczykiem juniorem

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Diletta Leotta zaliczyła wpadkę we włoskim programie rozrywkowym. Dziennikarka wywinęła kozła na wizji

Czytaj więcej >
zrzut ekranu, Youtube / NBS News, Facebook @Muzeum Auschwitz

Gwiazdy

Arnold Schwarzenegger wpisał się do księgi muzeum w Oświęcimiu. Słowa wzbudziły spore kontrowersje

Czytaj więcej >
Chłopaki do wzięcia - nowy sezon od 2 października. Poznajcie nowych bohaterów
(fot. Polsat Play)

Gwiazdy

"Chłopaki do wzięcia". Nowi bohaterowie w nowym sezonie. Mamy zdjęcia

Czytaj więcej >
Karol III, fot. instagram.com/theroyalfamily

Gwiazdy

Karol III pojawi się na nowych monetach w Wielkiej Brytanii. Pokazano pierwsze zdjęcia

Czytaj więcej >
zrzut ekranu, tvp.vod.pl

Gwiazdy

„Pytanie na śniadanie”. Potężna wpadka na planie programu. Łukasz Nowicki został uderzony przez kolegę

Czytaj więcej >