Goniec.pl
Piotr Cugowski, fot. KAPiF

KAPiF

Piotr Cugowski pochwalił się narzeczoną. Wiemy, kim jest nowa wybranka gwiazdora

25 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Piotr Cugowski zaskoczył fanów informacją o swojej nowej narzeczonej. Jeszcze do niedawna juror "The Voice Senior" wydawał się szczęśliwym mężem. Wszystko wskazuje jednak na to, że jego poprzedni związek dobiegł końca.

Piotr Cugowski ma narzeczoną

Piotr Cugowski to jeden z najzdolniejszych polskich muzyków rockowych. Cztery lata temu piosenkarz wydał swój pierwszy solowy album, po zakończeniu współpracy z Wojciechem Cugowskim, z którym występował w duecie jako Bracia.

Maryla Rodowicz

"The Voice Senior". Jurorzy w ogniu krytyki. Oburzył się nawet sam Andrzej Kosmala

CZYTAJ DALEJ

Od 2008 r. artysta był mężem dziennikarki Elizy Tokarczyk; ich małżeństwo zaowocowało synem, który przyszedł na świat trzy lata później. I choć swoje 40. urodziny juror "The Voice Senior" świętował w towarzystwie rodziny, dziś ma już nową narzeczoną.

Muzyk postanowił podzielić się nowiną ze światem, pozdrawiając ją podczas emisji odcinka "Jaka to melodia?". Okazuje się, że wybranka towarzyszy mu również podczas nagrań do talent-show TVP.

Alicja Węgorzewska

"The Voice Senior". Rafał Brzozowski i Alicja Węgorzewska zalali się łzami

CZYTAJ DALEJ

Kim jest narzeczona Piotra Cugowskiego?

W rozmowie z Martą Surnik z "Pytania na śniadanie" Piotr Cugowski postanowił uchylić rąbka tajemnicy na temat swojej narzeczonej. Ukochana gwiazdora ma na imię Karolina i pracuje jako lekarka.

Niestety, muzyk nie ujawnił, czy swój poprzedni związek zakończył rozwodem. Wygląda jednak na to, że obie panie się znają. Jak donosi Pudelek, jakiś czas temu kobiety wystąpiły na tej samej scenie, biorąc udział w spektaklu Lubelskiej Akcji Charytatywnej.

TRICOLORS/East News

"The Voice of Poland". Wzięli udział w programie, a teraz robią zawrotną karierę. Komu show pomogło najbardziej?

"The Voice of Poland" to program, który zapewnił ogromne kariery wielu utalentowanym wokalistom i to nie tylko tym, którzy zdołali wygrać w finale. Przyjrzyjmy się artystom, którym show dało możliwość podbicia rynku muzycznego w Polsce.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: pudelek.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Syn Andrzeja Chyry skradł show w TVN24. Widzowie myśleli, że się przesłyszeli

Gwiazdy

Syn Andrzeja Chyry skradł show w TVN24. Widzowie myśleli, że się przesłyszeli

Czytaj więcej >
Youtube/Trudno Być Katolikiem

Gwiazdy

Znany ksiądz porównał WOŚP do... hitlerowskich Niemiec. Czy nie jest mu wstyd?

Czytaj więcej >
Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na wakacjach. Fot. Instagram @magda_boczarska

Gwiazdy

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na bajecznych wakacjach. Widoki zapierają dech

Czytaj więcej >
Justyna Steczkowska żąda horrendalnych cen za koncert z piosenkami Ewy Demarczyk. Fot. kapif /  kadr z występu Ewy Dearczyk, TVP Kultura

Gwiazdy

Astronomiczne ceny za bilety na koncert Justyny Steczkowskiej. Artystka tłumaczy, co zwiera się w tej kwocie

Czytaj więcej >
Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

W "Dzień Dobry TVN" popłynęły łzy. Rozmówczyni nie mogła wytrzymać, odebrało jej mowę

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maciej Orłoś oburzony zachowaniem "Wiadomości" TVP wobec WOŚP. Grzmi o "rzetelności dziennikarskiej"

Czytaj więcej >