Goniec.pl
bjornsson-wielki-aktor

Hafthor Julius Bjoernsson i Kelsey Henson fot. Instagram @thorbjornsson

Niezwykła miłość Hafthor Julius Bjoernsson i Kelsey Henson. Dzieli ich 50 cm wzrostu

24 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Hafthor Julius Bjoernsson i Kelsey Henson tworzą kochającą się a jednocześnie nietypową parę. Mężczyzna ma ponad 2 metry wzrostu, a jego ukochana jest prawie 50 cm niższa.

Hafthor Julius Bjoernsson najsilniejszym sportowcem na świecie

Hafthor Julius Bjoernsson jest utytułowanym islandzkim strongmanem. Mężczyzna uważany jest za jednego z najsilniejszych sportowców wszech czasów. W 2018 roku oficjalnie został najsilniejszym człowiekiem świata. Wcześniej aż pięciokrotnie był najsilniejszym człowiekiem Europy i trzykrotnie wygrał Arnold Strongman Classic. Od 2011 do 2020 r. był najsilniejszym człowiekiem Islandii. Widzowie znają go również z roli Gregora "Góry" Clegane'a w serialu "Gra o Tron".

waldemar goszcz

Waldemar Goszcz miał polski show-biznes u stóp. Tragiczna śmierć wszystko zakończyła

CZYTAJ DALEJ

Hafthor Julius Bjoernsson ma 206 centymetrów wzrostu. Kiedy brał udział w zawodach strongmanów jego waga dochodziła do nawet 200 kilogramów. Po zakończeniu rywalizacji sporo schudł.

- Jestem teraz bardzo zadowolony ze swojej formy. Kiedy rozpoczynałem tę podróż, ważyłem 205 kg. A teraz schudłem do 155 kg. Czuję się dobrze, czuję się zdrowy - twierdził jakiś czas temu.

Hafthor Julius Bjoernsson i Kelsey Henson tworzą niezwykły związek

W 2017 roku Hafthor Julius Bjoernsson w jednym z kanadyjskich barów poznał Kelsey Henson, która pracowała wtedy jako kelnerka. Kobieta od razu wpadła mu w oko i jakiś czas później postanowili zostać parą. Wiele osób nie szczędziło im jednak złośliwych komentarzy ze względu na dużą różnicę wzrostu. Ukochana strongmana mierzy bowiem zaledwie 1,57 centymetrów i chociaż różnica jest duża, to chyba jednak para nie mogła przypuszczać, że ich związek stanie się celem hejterów. Sami przyznali, że na początku bolały ich chamskie komentarze, ale na szczęście nie trwało to długo.

Już rok później, w sierpniu 2018 roku para postanowiła się pobrać. Ich ślub odbył się w Islandii, a zdjęciami z uroczystości mężczyzna pochwalił się dopiero po dwóch miesiącach. Tym samym udowodnili, że łączy ich prawdziwe uczucie. - Sposób, w jaki na siebie patrzą! Prawdziwa miłość! To rzadkie - pisali ich fani na Instagramie.

- Dziękuję za motywowanie mnie do bycia najlepszą wersją siebie. Dziękuję za pokazywanie mi znaczenia prawdziwej miłości i wszystkiego, co się z tym wiążę. Jestem bardzo podekscytowana tym, co przyniesie nam przyszłość. Czas naprawdę leci, gdy dobrze się bawisz! - napisała Kelsey Henson w pierwszą rocznicę ślubu.

W marcu 2020 roku para ogłosiła, że spodziewa się dziecka. - Staję się bogatszy. Nie mógłbym być bardziej szczęśliwy - opisywał swoją radość sportowiec.

Hafthora Juliusa Bjoernssona i Kelsey Henson połączyła miłość nie tylko do siebie, ale także do sportu. Oboje uwielbiają aktywność fizyczną a zdjęcia i nagrania z treningów chętnie publikują w mediach społecznościowych. Profil Bjoernssona na Instagramie śledzi 3,7 mln internautów, natomiast Henson ma 450 tys. obserwatorów.

Pięć znaków zodiaku, które kłamią i oszukują jak najęte. Czy na liście jest Twój przyjaciel lub partner?

Niektóre znaki zodiaku nie wzbraniają się przed kłamstwem. Przedstawiamy, na kogo warto mieć oko.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Barbara Radecka nie żyje. Aktorka występowała m.in. w "Na Wspólnej" i "Przyjaciółkach"

  • Krzysztof Klenczon zginął na obczyźnie. Wracał z koncertu, gdy wydarzył się straszliwy wypadek

  • Krzysztof Antkowiak zdobył ogromną sławę jako nastolatek. Potem sięgnął dna

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Weronika UszakiewiczAutor

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: weronika.uszakiewicz@goniec.pl

Podobne artykuły

Ewa Gawryluk / KAPiF

Gwiazdy

Ewa Gawryluk opowiedziała o przemocy, której doświadczała na co dzień. Dramatyczne wyznanie

Czytaj więcej >
Romuald Lipko zmarl trzy lata temu. Jego żona wciąż nie pogodziła się z jego śmiercią. Fot. Kapif

Gwiazdy

Romuald Lipko zmarł 3 lata temu. Wdowa po muzyku wciąż stara się z tym pogodzić

Czytaj więcej >
Joanna ze Ślubu od pierwszego wejrzenia poinformowała o chorobie. Fot. Instagram @asia_lazar33 / kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, prod. TVN, wyd. 2020r, Player

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Joanna trafiła do szpitala, usłyszała diagnozę od lekarzy

Czytaj więcej >
"The Voice Senior". Uczczono przedwczesną śmierć jednego z uczestników. Fot. kadr z programu The Voice Senior, prod. TVP, wyd. 04.02.2023r., TVP VOD

Gwiazdy

Ostatni występ Adama Anusewicza w "The Voice Senior" przed śmiercią

Czytaj więcej >
Ralph Kamiński obiektem drwin w sieci. Fot. Kapif

Gwiazdy

Ralph Kamiński obiektem drwin w sieci. "To dramat"

Czytaj więcej >
"The Voice Senior". Burza po decyzji Piotra Cugowskiego. Fot. kadr z programu The Voice Senior, prod. TVP, wyd. 2023r., TVP VOD

Gwiazdy

Piotr Cugowski podpadł widzom "The Voice Senior". Wszystko przez jedną decyzję

Czytaj więcej >