Goniec.pl
Natalia Kukulska wraz z córką

Jakub Kaminski/East News

Natalia Kukulska świętowała 45. urodziny. Jubileusz wymownym zdjęciem uczciła także jej córka, Anna

4 Marca 2021

Autor tekstu:

Kamil Matuszak

Udostępnij:

Natalia Kukulska 3 marca skończyła 45 lat. Ten dzień postanowiła również uczcić córka wokalistki, 15-letnia Anna Dąbrówka. Na Instagramie udostępniła zdjęcie, na którym pozuje razem z mamą.

Natalia Kukulska obchodziła w środę 3 marca 45. urodziny. Ze wszystkich stron Polski docierały do niej życzenia i pozdrowienia od fanów. Sama piosenkarka spędziła ten dzień bardzo kameralnie, stawiając na odrobinę ruchu w postaci przejażdżki rowerowej.

45. urodziny Natalii Kukulskiej

Dzień urodzin mamy świętowała również starsza córka Kukulskiej, Anna Dąbrówka. 15-latka podzieliła się na Instagramie wspólnym zdjęciem z wakacyjnej podróży, wraz z którym złożyła życzenia. Chwilę później wokalistka udostępniła ten post w swojej relacji na platformie społecznościowej.

Natalia Kukulska spędziła aktywnie swoje urodziny, wybierając się na rowerową wycieczkę, czym podzieliła się w swoich mediach społecznościowych: - Najlepszy prezent - dzisiejsza pogoda i wycieczka rowerowa. Nie nadążam z czytaniem i odpisywaniem, jeśli chodzi o życzenia, ale daje radę z pedałowaniem! - napisała na Instagramie.

[EMBED-64]

Kariera Natalii Kukulskiej

Natalia Kukulska jest obecna na polskiej scenie muzycznej od najmłodszych lat. Pierwszą płytę nagrała już w wieku 10 lat - serca słuchaczy podbiła utworem "Puszek-okruszek". Jest córką Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. Ma na swoim koncie już 15 albumów, a 12 razy była nominowana do polskich nagród fonograficznych - Fryderyków. Udało się jej otrzymać 1 statuetkę.

Ostatnim albumem w dorobku Natalii Kukulskiej jest wydawnictwo "Czułe struny", które wydane zostało we wrześniu 2020 roku. Płyta była niezwykłym projektem - została stworzona do muzyki Fryderyka Chopina. Wybrane dzieła zostały wzbogacone o warstwę liryczną, za którą odpowiadała Kukulska, a także Mela Koteluk, Bovska, Natalia Grosiak, Kayah oraz Gaba Kulka.

Wokalistka od 20 lat jest żoną Michała Dąbrówki, perkusisty, kompozytora oraz aranżera. Ma z nim trójkę dzieci: Jana (ur. 2000), Annę (ur. 2005) i Laurę (ur. 2017).

Natalia Kukulska wraz z córką

Tak Anna Dąbrówka życzyła mamie wszystkiego najlepszego z okazji 45. urodzin.

Artykuły polecane przez redakcję portalu Goniec.pl:

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >