Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Rozrywka > Nagle przerwali koncert i włączyli telebim. Chwilę później fani oszaleli
Patryk Idziak
Patryk Idziak 11.07.2024 20:49

Nagle przerwali koncert i włączyli telebim. Chwilę później fani oszaleli

The Killers

Koncert The Killers w Londynie nagle został przerwany. W O2 Arenie zgasły światła, a z ciemności wyrwał uczestników błysk telebimu, na którym wyświetlono transmisję emocjonującego meczu Euro 2024 – Anglia vs Holandia. Później zapanował totalny chaos.

Koncert The Killers przerwany

The Killers 10 lipca zagrał kolejny koncert w Londynie. Amerykańska grupa to ulubieńcy mieszkańców Wielkiej Brytanii, którzy zapewnili muzykom dwa rekordy Guinnessa. Singiel "Mr. Brightside" był najdłużej nieprzerwanie utrzymującym się utworem na brytyjskiej liście Official Singles Chart oraz pobił rekord łącznej liczby tygodni we wspomnianym notowaniu.

Zespół The Killers docenia oddanie fanów i wobec tego zdecydował się na wyjątkowy gest. O2 Arenę w pewnym momencie spowił mrok, aby za chwilę wszyscy mogli usłyszeć spikera komentującego półfinał Euro 2024.

Książę William wściekł się na Harry'ego. Wydał ostateczny zakaz, pojednania nie będzie?

Na koncercie The Killers puszczono ostatnie minuty spotkania Anglia – Holandia

Telebim wyświetlił końcowe minuty półfinałowego meczu Anglii z Holandią. W walce o awans do najważniejszego starcia na Euro 2024 Anglicy zwyciężyli wynikiem 2:1 po strzale Olliego Watkinsa w 90. minucie.

Prawdopodobnie najbardziej elektryzujący moment w moim życiu. Kiedy Killers transmitują na żywo mistrzostwa Europy tuż przed zwycięstwem Anglii – napisał Martin Kimber na platformie X.

The Killers wykonał "Mr. Brightside" po zwycięstwie Anglii. Istne szaleństwo

Na koncercie The Killers, gdy rozbrzmiał końcowy gwizdek, zaczęły się wrzaski euforii. Wystrzelono konfetti w narodowych barwach, a żeby jeszcze bardziej podbić emocje tej wyjątkowej chwili, The Killers niezwłocznie wykonało uwielbiany utwór “Mr. Brightside”.