Goniec.pl
©Alessandra Ribero/The Dodo

©Alessandra Ribero/The Dodo

Na zdjęciu ukrył się kot. Większość osób poddaje się po 5 minutach szukania

24 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Kot Chiquinho sprytnie ukrył się swojej właścicielce w jej własnej kuchni. Miała nie lada kłopot z jego odnalezieniem, a gdy się to udało, postanowiła zrobić zdjęcie i podzielić się nim z internautami. Czy uda Ci się wskazać, gdzie ukrywa się słodki mruczek?

Kot ukrył się na zdjęciu

Tak z pewnością wołała błądząc po swoim mieszkaniu Alessandra Ribeiro, która bezskutecznie próbowała odnaleźć swoją pociechę, zaginioną w zagadkowych okolicznościach w zamkniętym domu.

obrazek

Kot idzie w górę czy w dół schodów? Odpowiedź ujawnia prawdę o Twoim charakterze

CZYTAJ DALEJ

Kot nie odzywał się, w duchu śmiejąc się z pewnością z nieporadności swojej właścicielki. W końcu kobiecie udało się namierzyć mruczka w kuchni. Zaskoczona miejscem, w którym się "ukrył", natychmiast wykonała zdjęcie.

Fotografia opublikowana w internecie szybko stała się hitem. Użytkownicy sieci dwoją się i troją próbując odnaleźć małego Chiquinho, który według Alessandry, jest na zdjęciu poniżej. Czy aby na pewno? Spróbujcie go odnaleźć sami.

©Alessandra Ribero/The Dodo

©Alessandra Ribero/The Dodo

kubek

Test na spostrzegawczość. Tylko nieliczni potrafią znaleźć na obrazku kubek z kawą w mniej niż 10 sekund

CZYTAJ DALEJ

O, słodki Chiquinho, tu jesteś!

W istocie, Alessandra nie stroiła sobie z nas żartów! Małe kocię naprawdę znajduje się na fotografii. Udało Ci się je znaleźć? Nie? Mamy więc małą podpowiedź - futrzak jest czarny. To z pewnością pomoże w jego lokalizacji!

Jeśli wciąż nie udało się Wam namierzyć słodkiego Chiquinho, pozwólcie, że udowodnimy Wam, że naprawdę znajduje się na fotografii. Przyjrzyjcie się ciemnym elementom zdjęcia. Widzicie? Sprytny malec wypoczywa sobie, jak gdyby nigdy nic, patrząc wprost w obiektyw aparatu! Czy to nie wspaniałe?

©Alessandra Ribero/The Dodo

©Alessandra Ribero/The Dodo

Totalne remonty Szelągowskiej - Toruń. Foto: materiały prasowe TVN / TRICOLORS/East News

"Totalne remonty Szelągowskiej" – Toruń. Gosia poświęciła się pracy w domu dziecka, razem z synem przeżyła tragedię

"Totalne remonty Szelągowskiej" - Toruń. Gosia pracuje w domu dziecka W 7 odcinku piątego sezonu programu "Totalne remonty Szelągowskiej" poznaliśmy bohaterkę, którą życie zawodowe pochłonęło w zupełności. Ale to wcale nie oznacza, że niczym harpia wspina się po szczeblach kariery w wielkiej korporacji. Gosia poświęca się pracy w domu dziecka. Article published "Totalne remonty Szelągowskiej" znów w TVN. Kiedy oglądać? Kim są bohaterowie programu? 57-latka jest bardzo zaangażowana w wypełnianie swoich obowiązków, ale na nich nie poprzestaje. Nie zważając na czas, w pełni oddaje się opiece nad małoletnimi mieszkańcami placówki. Dla swoich milusińskich podopiecznych obmyśla i organizuje wycieczki, a nawet jeśli funduszy brakuje, to nie traci optymizmu i z sukcesem wynajduje sponsorów wakacyjnych wyjazdów. Gosia z Torunia robi wszystko, co w jej mocy, by mieszkający w domu dziecka wychowankowie nie czuli się bezradni wobec szans na szczęśliwe życie. Dba także o to, by nie czuli się wykluczeni ze społeczeństwa. Jej samej także to groziło, kiedy jako samotna matka wychowywała syna. "Totalne remonty Szelągowskiej"- Toruń. Gosia przeżyła tragedię Syn Gosi jest już dorosły, a jakiś czas temu mieszkał u matki wraz ze swoją dziewczyną. Kobietom udało się zbudować silne relacje, niestety rodzinna sielanka nie trwała długo. Tuż przed przyjazdem Doroty Szelągowskiej i jej ekipy doszło do tragedii. Partnerka syna targnęła się na swoje życia. Dla Gosi było to bardzo mocne przeżycie, bo traktowała przyszłą synową jak przyszywaną córkę. Nie udało jej się do końca pogodzić z tym ponurym i gorzkim okruchem życia. Chociaż ta sytuacja i bezinteresowny zapał do pracy Gosi powinien zawstydzić i skłonić do refleksji każdego, powodem do lekkiej konsternacji był także stan jej mieszkania. Małe przestrzenie i wszechogarniający rozgardiasz są zawsze spory wyzwaniem dla prowadzącej. Czy i tym razem w trudnym mieszkaniu Dorota Szelągowska przeprowadzi remont, który odmieni jego oblicze? Zobaczcie metamorfozę z show "Totalne remonty Szelągowskiej" – Gosia z Torunia, sezon 5 odcinek 7.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Co jako pierwsze widzisz na obrazku? Psychotest ujawnia ukrytą prawdę o charakterze

  • Dasz radę znaleźć puste butelki? Garstka internautów potrafi je dostrzec w mniej niż 20 sekund

  • Na obrazku ukrywa się pies. Jedynie 10% osób potrafi go znaleźć w mniej niż 10 sekund

Źródło: wamiz.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Brytyjka postanowiła zrobić eksperyment ze swoim mężem (Twitter/Lily Potkin)

Lifestyle

Chciała dać nauczkę mężowi i przestała sprzątać. w domu. Nie uwierzyła, co się stało

Czytaj więcej >
Facebook/Lasy Państwowe

Lifestyle

Leśnicy pokazali niepokojące zdjęcie. Zrobili je w polskim lesie

Czytaj więcej >
Biedronka w poniedziałek zaszaleje z promocjami, prawdziwe hity za grosze

Lifestyle

Biedronka przesadziła, w poniedziałek w sklepach będą tłumy. Prawdziwe hity za grosze

Czytaj więcej >

Lifestyle

Boli cię brzuch? Koniecznie sprawdź pilot od telewizora

Czytaj więcej >
ogrzewanie / Pixabay/ri

Lifestyle

Ukryta funkcja grzejnika pozwoli zaoszczędzić na ogrzewaniu. Niewiele osób wie

Czytaj więcej >
Kobieta rozcina kanapę

Lifestyle

Rozcięła tył kanapy, by odzyskać pilota do telewizora. Zobaczyła co jest w środku i zamarła

Czytaj więcej >