Goniec.pl
Jan Bielecki/East News

Jan Bielecki/East News

Marta Manowska pokazała się od nieznanej strony. "Zawsze o tym marzyłam"

2 Lipca 2022

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Marta Manowska na co dzień raczej kojarzy się nam ze spokojną i uśmiechniętą prowadzącą programów telewizyjnych. Okazuje się jednak, że dziennikarka ma także drugie, skrywane na co dzień oblicze - które niedawno pokazała na swoim Instagramie. Fani nie kryją zdziwienia.

Marta Manowska dzieli się nietypowym nagraniem

type: entry-hyperlink id: 3jXTFqVe6wbxD9SBAHYASN jest jedną z popularniejszych twarzy polskiej telewizji. Popularność zdobyła jako prowadząca "Rolnik szuka żony", a potem kolejne propozycje zaczęły do niej spływać lawinowo - poprowadziła także "Sanatorium miłości", a potem, idąc za ciosem również "The Voice: Senior".

iga świątek wimbledon

Iga Świątek odpadła z Wimbledonu. Sensacyjne rozstrzygnięcie w III rundzie turnieju

CZYTAJ DALEJ

Dziennikarka angażuje się na wielu polach, nie tylko w uwielbianej telewizji publicznej. Między innymi napisała trzy książki, zagrała także jako aktorka w kilku produkcjach filmowych i telewizyjnych. Niedawno także zdecydowała się dołączyć do akcji pomocowych Ukrainie i przyjęła pod swój dach uchodźców.

Poza karierą w telewizji, Manowska prowadzi także popularny profil na Instagramie, na którym lubi dzielić się swoimi prywatnymi zdjęciami, często urozmaiconymi jej głębokimi rozmyślaniami na rozmaite tematy. Najwidoczniej na taki kontent jest popyt w internecie, ponieważ jej profil śledzi zawrotna liczba 200 tysięcy followersów.

Niedawno zdecydowała się wyjść ze swojej roli spokojnej dziennikarki, łączącej rolników czy seniorów w pary. Okazuje się, że była aktorka ma w sobie też skrywaną na co dzień pasję do... muzyki metalowej. Fani nie tego się po niej spodziewali.

Mam talent

Przejmujące wyznanie uczestnika "Mam talent", oberwało się jurorom. „Mama płakała, bo oni mnie tak gnoili”

CZYTAJ DALEJ

Niespodziewane wyznanie Marty Manowskiej

Na jej profilu na Instagramie pojawiło się nietypowe nagranie. Widać na nim jak macha głową do piosenki Lady Pank "Kryzysowa Narzeczona". Od tej strony nikt jej nie znał, okazuje się że uwielbiana prowadząca z telewizji ma prawdziwą słabość do mocniejszych brzmień.

- Nie poddajemy się! Zawsze lubiłam Lady Pank. Najbardziej „Zamki na piasku” ale „Kryzysową” też. Wychowana na Black Sabbath, Led Zeppelin, Pink Floyd, Yes, Tangerine Dream, Klausie Schulze, Kraftwerk, czyli najlepiej jak się da - tak Manowska podpisała swoje taneczne nagranie.

Takiego wyznania trudno było się spodziewać, z pewnością nikt kto zna Manowską nie podejrzewałby jej o tak nietypowy gust muzyczny. Okazuje się jednak, że liczni fani podzielają zachwyt dziennikarki nad metalowymi zespołami. Wiele osób w komentarzach podziela jej zainteresowania i zachwyca się nad nagraniem.

Najwyraźniej jednak nikomu, a już na pewno nie Manowskiej, nie przyszło do głowy, że coś może być nie w porządku w nagrywaniu zabawnych filmików podczas prowadzenia samochodu. Cieszymy się, że dziennikarka otwarcie opowiada o swoich pasjach, jednak wolelibyśmy, żeby nie robiła tego kosztem bezpieczeństwa na drodze.Uczestnicy 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Kto weźmie udział w nowej odsłonie "Dancing with the stars"?
(fot. Piotr Molecki/East News)

"Taniec z gwiazdami". Oto uczestnicy 13. edycji "Dancing with the stars"

"Taniec z gwiazdami" powraca z 13. edycją wraz z jesienną ramówką. Polsat potwierdził już oficjalnie dwoje uczestników - to Krzysztof Rutkowski i Ilona Krawczyńska. O niektórych gwiazdach spekulują media, a inne nazwiska są nieoficjalnymi doniesieniami osób związanych z "Dancing with the stars". W naszej galerii możecie zobaczyć, kto pojawi się w 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Lista będzie aktualizowana. Warto dodać, że zmiany zajdą także w składzie jurorskim. W jury ma pozostać Iwona Pavlović, która jest związana z programem od początku. Na razie nie wiadomo, kto będzie jej towarzyszył. "Taniec z gwiazdami", podobnie jak przy poprzedniej edycji, ma być pokazywany w poniedziałki o godz. 20:00 w Polsacie oczywiście.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Alicja Czepli Autor

Redaktorka portalu Goniec.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Katar 2022. Czesław Michniewicz zaatakował polskiego dziennikarza na konferencji w Katarze. Padły ostre słowa

Gwiazdy

Katar 2022. Czesław Michniewicz nie wytrzymał. Jedno pytanie wyprowadziło go z równowagi

Czytaj więcej >
Ewa Krawczyk nie pojawiła się na rozprawie w sprawie spadku po legendarnym artyście. Podano powód

Gwiazdy

Ewa Krawczyk nie pojawiła się na rozprawie w sprawie spadku po legendarnym artyście. Podano powód

Czytaj więcej >
Jerzy Stuhr jednak uciekał po potrąceniu motocyklisty? W sieci pojawiło się nagranie

Gwiazdy

Jerzy Stuhr jednak uciekał po potrąceniu motocyklisty? W sieci pojawiło się nagranie

Czytaj więcej >
Ewa Drzyzga obchodzi 55. urodziny. Foto: Instagram @ewa_drzyzga / kadr z programu Rozmowy w toku, TVN

Gwiazdy

Ewa Drzyzga kończy 55. lat. To nie ona od początku prowadziła "Rozmowy w toku". Czego jeszcze o niej nie wiecie?

Czytaj więcej >
Pixabay/Henryk Niestrój

Gwiazdy

Christine McVie nie żyje. Wokalistka zespołu Fleetwood Mac miała 79 lat

Czytaj więcej >
Dziś w tv wielki test dla fanów sportu, rozrywka i dobre kino. Co jeszcze obejrzeć w czwartek?

Gwiazdy

Dziś w tv mecz Chorwacja-Belgia, nowe losy niesfornej Bridget Jones i zachwycający hit z Cher. Co obejrzeć w czwartek?

Czytaj więcej >