Goniec.pl
Małgorzata Rozenek

TRICOLORS/East News

Iwona Pavlović nie chce Małgorzaty Rozenek w jury "Tańca z Gwiazdami". Powód zaskoczy wielu

28 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Jesienią wystartować ma kolejna seria kultowego programu "Taniec z Gwiazdami". Pojawiła się silna kandydatka do wzięcia udziału w programie - Małgorzata Rozenek. Iwona Pavlović zdradziła co myśli o tym pomyśle.

Małgorzata Rozenek zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami"?

Małgorzata Rozenek jest jedną z najważniejszych postaci w rodzimym showbiznesie. Regularnie pojawia się na ściankach, w rozmaitych show telewizyjnych, a także na rozmaitych wydarzeniach (jak chociażby ostatnio na Paradzie Równości). Oprócz tego stara się zachowywać maskę Perfekcyjnej Pani Domu, idealnej matki i żony.

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek pieczołowicie przygotowywała się do Parady Równości. Wpadła tam zaledwie na chwilę?

CZYTAJ DALEJ

Okazuje się, że poza licznymi programami w stacji TVN i obserwatorami w social mediach, Perfekcyjna Pani Domu ma kilka nieoczywistych pasji. Niewiele osób wie, ale między innymi ukończyła studia prawnicze. W dzieciństwie trenowała także balet, zaś jej brat jest zawodowym tancerzem. Jednak kariera influencerki i osobowości telewizyjnej jest na tyle pochłaniająca, że w ostatnich latach taniec musiał pójść w odstawkę.

Nic dziwnego zatem, że jest brana pod uwagę przy kompletowaniu składu do najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Jesienią na parkiecie polsatowskiej produkcji znowu zobaczymy różnej jakości "gwiazdy" w towarzystwie tancerzy. Jak na razie nie wiemy wiele o składzie kolejnej edycji, poza Krzysztofem Rutkowskim. Krążą plotki, że właśnie Rozenek ma być także brana pod uwagę do wywijania na parkiecie.

Szczególnie istotne jest, że doczekaliśmy się już 14 edycji tego wybitnego programu i powoli zaczyna w Polsce brakować gwiazd do tańczenia. A Rozenek, jako że do tej pory nie doczekała się zaproszenia z programu, a jest dość rozpoznawalną gwiazdą, zdaje się być idealną kandydatką.

Kasia Tusk

Kasia Tusk pokazała zdjęcie z plaży. Internauci rozbawieni: "Przecież to nie ma nic wspólnego z plażowaniem"

CZYTAJ DALEJ

Iwona Pavlović o Małgorzacie Rozenek

Choć żadna decyzja jeszcze nie zapadła, a udział Małgorzaty Rozenek w programie tanecznym jest na razie wyłącznie plotką, jedna z jurorek zdecydowała się wyrazić własne zdanie w sprawie. Iwona Pavlović zdradziła co myśli o tym pomyśle i o dziwo, ma całkiem przyjazne podejście. Jednak może ono wynikać z tego, że widzi Rozenek w programie wyłącznie jako uczestniczkę.

Dla Perfekcyjnej Pani Domu może to być za mało satysfakcjonujące zajęcie - wszak przez lata pracy w TVN przywyknęła do bycia prowadzącą czy jurorką rozmaitych programów. Pavlović jednak zachęca koleżankę po fachu do udziału, komplementując jej wdzięki.

- Ja bym wolała, żeby Małgorzata zatańczyła. Z takim ciałem jak ona nie wolno siedzieć. Z takim ciałem jak ona trzeba wyjść na parkiet i się pokazywać. Małgosiu, zapraszamy - zachęca Iwona Pavlović.

Myślicie, że Małgorzata Rozenek skorzysta z zaproszenia? Wiązałoby się to z dużą zmianą w jej życiu, jako że od wielu lat związana jest ze stacją TVN. Jednak warto pamiętać, że na początku przyszłego roku prezesem stacji Polsat zostać ma Edward Miszczak, któremu Rozenek wiele zawdzięcza z czasów, gdy był związany ze stacją TVN.

Uczestnicy 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Kto weźmie udział w nowej odsłonie "Dancing with the stars"?
(fot. Piotr Molecki/East News)

"Taniec z gwiazdami". Oto uczestnicy 13. edycji "Dancing with the stars"

"Taniec z gwiazdami" powraca z 13. edycją wraz z jesienną ramówką. Polsat potwierdził już oficjalnie dwoje uczestników - to Krzysztof Rutkowski i Ilona Krawczyńska. O niektórych gwiazdach spekulują media, a inne nazwiska są nieoficjalnymi doniesieniami osób związanych z "Dancing with the stars". W naszej galerii możecie zobaczyć, kto pojawi się w 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Lista będzie aktualizowana. Warto dodać, że zmiany zajdą także w składzie jurorskim. W jury ma pozostać Iwona Pavlović, która jest związana z programem od początku. Na razie nie wiadomo, kto będzie jej towarzyszył. "Taniec z gwiazdami", podobnie jak przy poprzedniej edycji, ma być pokazywany w poniedziałki o godz. 20:00 w Polsacie oczywiście.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: JastrząbPost

Alicja Czepli Autor

Redaktorka portalu Goniec.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Krzysztof Krawczyk zostawił ogromny majątek Sąd przychylił się do prośby wdowy po artyście. To jej pierwsze zwycięstwo

Gwiazdy

Sąd przychylił się do wniosku Ewy Krawczyk. To jej pierwsze zwycięstwo nad Krawczykiem juniorem

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Diletta Leotta zaliczyła wpadkę we włoskim programie rozrywkowym. Dziennikarka wywinęła kozła na wizji

Czytaj więcej >
zrzut ekranu, Youtube / NBS News, Facebook @Muzeum Auschwitz

Gwiazdy

Arnold Schwarzenegger wpisał się do księgi muzeum w Oświęcimiu. Słowa wzbudziły spore kontrowersje

Czytaj więcej >
Chłopaki do wzięcia - nowy sezon od 2 października. Poznajcie nowych bohaterów
(fot. Polsat Play)

Gwiazdy

"Chłopaki do wzięcia". Nowi bohaterowie w nowym sezonie. Mamy zdjęcia

Czytaj więcej >
Karol III, fot. instagram.com/theroyalfamily

Gwiazdy

Karol III pojawi się na nowych monetach w Wielkiej Brytanii. Pokazano pierwsze zdjęcia

Czytaj więcej >
zrzut ekranu, tvp.vod.pl

Gwiazdy

„Pytanie na śniadanie”. Potężna wpadka na planie programu. Łukasz Nowicki został uderzony przez kolegę

Czytaj więcej >