Goniec.pl
Twitter/The Prince and Princess of Wales

Twitter/The Prince and Princess of Wales

Księżna Kate została podsłuchana podczas rozmowy. Żona Williama ma problemy ze zdrowiem

27 Września 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Księżna Kate, jak zresztą cała rodzina królewska, w tym miesiącu była bacznie obserwowana przez światowe media. Ostatnie wydarzenia związane ze śmiercią królowej Elżbiety II sprawiły, że żona księcia Williama nie miała chwili wytchnienia.

Jak donosi "Hello Magazine", miało się to negatywnie odbić na jej stanie zdrowia. W Wielkiej Brytanii ponoć aż huczy od plotek na ten temat. Poddani martwią się o księżną, która według sondaży należy do najbardziej lubianych członków rodziny królewskiej zaraz po księciu Williamie i nieżyjącej królowej Elżbiecie II.

Antek Królikowski wpędził kochankę w tarapaty

Antoni Królikowski znów w ogniu krytyki. Kochanka aktorka straciła pracę przez ich romans?

CZYTAJ DALEJ

Księżna Kate wygląda źle. Co jest tego przyczyną?

Choć prasa najwięcej tuszu przeznaczała na temat pogrzebu królowej oraz Meghan Markle i Harry'emu, to nie umknęło jej, że Kate w ostatnim czasie nie wyglądała najlepiej. Okazuje się, że ostatnie wydarzenia mocno uderzyły w żonę księcia Williama. Natłok nowych obowiązków i spore zmiany, które zaszły w jej życiu po śmierci królowej Elżbiety II, odbiły się negatywnie na stanie jej zdrowia.

Jak informuje "Hello Magazine", księżna Kate miała w ostatnim czasie mocno podupaść na zdrowiu, co usłyszano podczas jej spotkania z żołnierzami Wspólnoty Narodów. Żona przyszłego króla miała uskarżać się na bezsenność i związane z tym wyczerpanie.

Choć brak snu może wydawać się błahostką, to długotrwały może doprowadzić do poważnych konsekwencji. Przyczyną problemów księżnej Kate może być nadmierny stres i ogólne przytłoczenie nawałem nowych obowiązków, które zyskała wraz z nowym tytułem.

Księżna Kate narzeka na brak snu i ogólne wyczerpanie

Brak snu może prowadzić, np. do huśtawki nastrojów oraz mocno obniżonej odporność, która z kolei może skutkować pogłębianiem się choroby.

Warto pamiętać, że sen jest czasem, w którym nasz organizm może się zregenerować po całodziennym wysiłku. Gdy śpimy zbyt mało lub jakość snu jest zbyt niska, ta naturalna odbudowa nie przebiega efektywnie, co może prowadzić do poważnych dolegliwości.

W wyniku zaburzeń i braku snu wzrasta ryzyko zapadnięcia na wiele chorób przewlekłych.

Metamorfoza domu
(fot. Kala Kielbasińska/Polsat)

Uciekła od uzależnionego od alkoholu męża. Przejmująca historia rodziny i metamorfoza domu w programie "Nasz nowy dom"

W kolejnym odcinku programu "Nasz nowy dom" historia pani Renaty i jej rodziny, z którą mieszka w woj. zachodniopomorskim w miejscowości Hanki-Kolonia. Pani Renata jest mamą Zuzi (9 l.) i Janka (11 l.). Przez lata przechodzili piekło, uzależniony od alkoholu mąż pani Renaty znęcał się nad nią w obecności dzieci. Po śmierci swojego ojca kobieta odziedziczyła pół starego, zrujnowanego domu i postanowiła uciec. Mąż nocami nachodził ich, awanturował się, budził dzieci. W końcu udało się uzyskać sądowy nakaz zbliżania się. - Było tak, że bił mamę, krzyczał, kopał w ściany, przewalał się. Bałam się bardzo, że mamie w końcu stanie się coś poważnego. Raz było tak, że tata przyjechał w nocy i zaczął walić w drzwi, obudziłam się i bardzo się przestraszyłam. Nie chcę, żeby tata tutaj przyjeżdżał. Chcę, żeby nie miał z nami w ogóle kontaktu - mówi ze łzami oczach mała Zuzia. - Mój tata też nadużywał alkoholu, bił nas. Trochę mam żal do siebie, że swoim dzieciom zgotowałam taki sam los, jak ja miałam. Chciałam ratować nasze małżeństwo. Jeździłam z mężem po różnych instytucjach, żeby zaczął się leczyć, ale to nie dawało żadnych skutków. Ciągle ja byłam obwiniana o to, że on pije przeze mnie – dodaje pani Renata. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności pani Renata spotkała po latach swoją szkolną miłość – Pana Tomka. Zamieszkali razem i są teraz szczęśliwą rodziną. Oboje pracują, jednak skromne dochody nie pozwalają na przeprowadzenie gruntownego remontu, ogromnym wysiłkiem finansowym wymienili dach i teraz spłacają zaciągnięty na ten cel kredyt. Katarzynę Dowbor urzekło to love story, więc z największą przyjemnością przekazała rodzinie dobre wieści. Remont zrealizowała ekipa Przemka Oślaka, a projektem zajął się Maciej Pertkiewicz.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Hello Magazine

Tagi:

Piotr SzczurowskiAutor

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Małgorzata Rozenek pokazała nagranie zza kulis "Dzień dobry TVN". Fot. Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

"Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek ujawniła, co dzieje się w przerwach programu

Czytaj więcej >
Gala z okazji 30-lecia Polsatu. Fot: materiały prasowe

Gwiazdy

Polsat szykuje wielką galę z okazji 30-lecia. Jeden występ zwróci szczególną uwagę

Czytaj więcej >
Ślub od pierwszego wejrzenia Maciej uderza w Martę. Foto: Kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, VN

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciek jest zakochany i porównuje nową partnerkę z Martą. "To są dwa inne światy"

Czytaj więcej >
Anna Lewandowska w dzieciństwie żyła w biedzie. Wszystko przez ojca

Gwiazdy

Anna Lewandowska w dzieciństwie żyła w biedzie. Wszystko przez ojca

Czytaj więcej >
Roman Polański ponownie stanie przed sądem. Sławny reżyser znowu ma kłopoty

Gwiazdy

Roman Polański ponownie stanie przed sądem. Kolejna aktorka oskarża słynnego reżysera

Czytaj więcej >
Martyna z "Rolnik szuka żony" znalazła miłość po programie. Kandydatka Mateusza zdobyła się na szczery wpis.
(fot. instagram.com/wedrujacy_ziemniak)

Gwiazdy

"Rolnik szuka żony". Kolejna kandydatka Mateusza znalazła miłość. Kto pojawił się w życiu Martyny?

Czytaj więcej >