Goniec.pl
Krzysztof Krawczyk Junior

YouTube/Polsat; Facebook/igor.krawczyk.1420

Krzysztof Krawczyk Junior zakończył relację z Katarzyną. Kobieta postanowiła zabrać głos

8 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Krzysztof Krawczyk Junior nie spotyka się już z Katarzyną, z którą jeszcze do niedawna mieszkał. Kobieta zabrała głos w sprawie rozstania z synem legendarnego piosenkarza podczas rozmowy z jednym z magazynów. Opowiedziała, jak były partner zachowuje się obecnie i zasugerowała, co było powodem rozpadu relacji.

Okazuje się, że relacja Krzysztofa Krawczyka Juniora i Katarzyny nie zakończyła się w pokojowej atmosferze. Mimo że wydawało się, że zakochani są idealnie dobraną parą, rzeczywistość okazała się bolesna.

Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk Junior podważa testament ojca. Chce zawalczyć o prawdziwą fortunę

CZYTAJ DALEJ

Krzysztof Krawczyk Junior zamieszkał sam

O Krzysztofie Krawczyku Juniorze, jedynym synu twórcy "Parostatku", głośno zrobiło się tuż po śmierci sławnego ojca. Wszystko za sprawą konfliktu z macochą Ewą Krawczyk, który podłoże ma głównie w sprawach spadkowych.

Obecnie toczy się batalia sądowa pomiędzy synem gwiazdora a wdową. 49-letni mężczyzna chce udowodnić, że ojciec, w chwili zmiany swojej ostatniej woli, (Krzysztof Krawczyk wykluczył go wówczas z prawa do spadku) nie mógł w pełni nad sobą panować.

Krzysztof Krawczyk Junior ma nadzieję odzyskać należne mu, w jego przekonaniu, pieniądze i zapewnić sobie godne warunki bytowe, bez konieczności proszenia obcych ludzi o pomoc. Jakiś czas temu syn piosenkarza zamieszkał ze swoją partnerką Katarzyną w domu jej matki. Ostatecznie musiał się jednak stamtąd wyprowadzić.

Media donoszą, że wpływ mogło mieć na to impulsywne zachowanie mężczyzny. Matka Katarzyny będąc kobietą w podeszłym wieku, nie chciała, by pod jej dachem dochodziło do tego rodzaju emocjonalnych wybuchów.

Perepeczko

Żona Marka Perepeczki weźmie udział w festiwalu "Dzieci Słońca". Wśród gości m.in. jasnowidz i szaman

CZYTAJ DALEJ

Rozstanie z Katarzyną

Opuszczenie mieszkania poskutkowało jednak najprawdopodobniej pogorszeniem relacji pomiędzy Krzysztofem Krawczykiem Juniorem a Katarzyną - do tego stopnia, że ostatecznie syn gwiazdora postanowił całkowicie zerwać z nią kontakt.

Kobieta potwierdziła doniesienia w rozmowie z "Twoim Imperium". Jednocześnie zaznaczyła, że zdarza jej się widywać byłego partnera, ale już tylko na spotkaniach wokalnych organizowanych przez Krzysztofa Cwynara.

- Z Krzysztofem nie mam już kontaktu. Widujemy się tylko na próbach u Krzysztofa Cwynara - wyznała kobieta.

Na ten moment nie wiadomo, co było oficjalną przyczyną rozpadu relacji. Można podejrzewać jednak, że zdecydowała niezgodność charakterów zakochanych. Krzysztof Krawczyk Junior mieszka teraz w lokalu komunalnym. W weekend na swoim Facebooku zamieścił fotografie z wypadu do Grudziądza.

Krzysztof Krawczyk to legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Nieoczekiwane odejście piosenkarza 5 kwietnia ubiegłego roku, pozostawiło miliony fanów w rozpaczy. / fot. Tricolors/East News

Po roku sprawdzili, jak wygląda grób Krzysztofa Krawczyka. Łzy zalewają policzki, co za gest

Od śmierci Krzysztofa Krawczyka minęło już ponad rok, a fani wciąż pamiętają o wielkim artyście. Na grobie muzyka pojawiły się niezwykłe wyrazy sympatii od jego miłośników.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: jastrzabpost.pl

Tagi:

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Nie żyje

Gwiazdy

Cliff Emmich ze "Strażnika Teksasu" nie żyje. Aktor przegrał walkę z ciężką chorobą

Czytaj więcej >
Dominik Abus fot. YouTube @Hi_5

Gwiazdy

"Gogglebox. Przed telewizorem". Dominik Abus zatrzymany przez policję, doszło do ostrej sprzeczki

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Skiby dokonał coming outu. "Jestem biseksualny"

Czytaj więcej >
Lech Wałęsa fot. JOHN MACDOUGALL/AFP/East News

Gwiazdy

Sławomir Wałęsa "zgarnięty" przez policję. Funkcjonariusze zapukali do jego drzwi

Czytaj więcej >
Iwona Pavlović wspomina Beatę Tyszkiewicz. Fot. Tomasz Zukowski/East News

Gwiazdy

Iwona Pavlović szczerze o kłótniach z Beatą Tyszkiewicz. "Nie były reżyserowane"

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek z intrygującą fryzurą. Ta grzywka zaskoczyła wszystkich

Czytaj więcej >