Goniec.pl
Kinga Duda została przyłapana przez fotoreporterów [Kinga Duda]

Jakub Kaminski/East News

Kinga Duda przyłapana przez fotoreporterów. Tata nie będzie zadowolony

5 Marca 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Kinga Duda została przyłapana przez fotoreporterów na paleniu papierosów. Absolwentka studiów prawniczych od lat zmaga się ze zgubnym uzależnieniem. 25-latka zapomniała także o konieczności zasłaniania nosa i ust w przestrzeni publi

Kinga Duda może pochwalić się nieskazitelną opinią. Młoda prawniczka postrzegana jest jako osoba ambitna i dobrze wykształcona. Prezydentówna stale podnosi swoje kompetencje zawodowe i podkreśla, że nie chce pomocy wysoko postawionego ojca.

Kinga Duda została przyłapana przez fotoreporterów

Kinga Duda przez pewien czas była doradcą społecznym prezydenta. Nie pobierała za tę pracę żadnego wynagrodzenia, co miało zapobiec szkodliwym plotkom i pomówieniom. 25-latka nie jest jednak kryształowa - tak jak duża część rówieśników zmaga się ze szkodliwym nałogiem.

Córka Andrzeja Dudy od lat regularnie sięga po papierosy. Już kilkakrotnie została przyłapana na paleniu tytoniu w miejscach publicznych. Mimo że stara się ukryć nałóg przed ojcem, regularnie zapomina o zachowaniu należytej ostrożności.

W poniedziałek młoda prawniczka ponownie została sfotografowana „na dymku” w okolicach budynku kancelarii, w której pracuje. Kinga Duda zrezygnowała z tradycyjnych papierosów, decydując się na zakup modnego podgrzewacza tytoniu.

25-latka była bardzo zajęta przeglądaniem telefonu, dlatego nie zauważyła fotoreporterów, którzy wykorzystali chwilę, by zrobić jej zdjęcie. Duży wpływ na uzależnienie młodej kobiety miał zapewne sam Andrzej Duda, który przez lata był nałogowym palaczem.

- Uśmiecham się pod nosem, bo jeszcze kilka miesięcy temu byłem palaczem, ale działalność niektórych spośród państwa doprowadziła do tego, że w styczniu z sukcesem palenie rzuciłem - wyznał prezydent w styczniu 2017 roku dodając, że córka chowa się przed nim z papierosami.

Kinga Duda zapomniała nie tylko o dyskrecji, ale także o stosowaniu się do zasad reżimu sanitarnego. Zgodnie z obowiązującymi przepisami należy zasłaniać nos oraz usta w przestrzeni publicznej. Nie można zdejmować maseczek nawet w celu spożycia posiłku, napoju lub zapalenia papierosa.

Podobne postępowanie grozi mandatem, od którego można odwoływać się na drodze sądowej. Duża część instytucji tego typu uważa zasadę za niekonstytucyjną, co daje dużą szansę na wygraną. Można podejrzewać, że młoda prawniczka jest tego świadoma.

Córka prezydenta była widywana z papierosem nie tylko na ulicach polskich miast, ale także w kawiarniach, na parkowych ławkach i podczas spacerów po terenach zielonych. Myślicie, że Andrzej Duda będzie zadowolony widząc kolejne zdjęcie?

Źródło: o2.pl

Artykuły polecane przez redakcję portalu Goniec.pl:

Podobne artykuły

Grób Andrzeja Strzeleckiego

Gwiazdy

Zakończono remont grobu Andrzeja Strzeleckiego. Mamy zdjęcia

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Internauci skrytykowali zdjęcie Katarzyny Cichopek. Twierdzą, że promuje "patodeweloperkę"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Agnieszka Gozdyra boi się o swoje bezpieczeństwo. Otrzymała groźbę, sprawa zgłoszona policji

Czytaj więcej >
Jolanta Kwaśniewska

Gwiazdy

Jolanta Kwaśniewska jest zachwycona teściami swojej córki. „Dla nich wartości rodzinne są najważniejsze”

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Gwiazdy

Dziennikarze Wirtualnej Polski są rozczarowani restauracją po rewolucjach Magdy Gessler

Czytaj więcej >
Klan

Gwiazdy

Twórcy „Klanu” po 24 latach zmieniają czołówkę serialu. Widzowie nie usłyszą już Ryszarda Rynkowskiego

Czytaj więcej >