Goniec.pl
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski i Marcin Hakiel od lat razem współpracują

Piotr Molecki/East News

Katarzyna Cichopek ma kolejne problemy. Sąsiedzi Macieja Kurzajewskiego ujawnili, co widzieli

23 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Sandra Gozdur

Udostępnij:

Katarzyna Cichopek od kilku miesięcy jest na ustach wszystkich portali plotkarskich. Gwiazda "M jak miłość" wzbudziła zainteresowanie nieoczekiwanym rozstaniem z długoletnim mężem. Szybko zaczęły pojawiać się plotki o rzekomym romansie Cichopek z Maciejem Kurzajewskim. Choć sami zaprzeczają, że łączy ich coś więcej niż praca, duet daje coraz więcej powodów, by myśleć inaczej. Rodzice aktorki nie rozumieją decyzji córki i zażądali od niej wyjaśnień.

Katarzyna Cichopek przez ostatnie trzy miesiące nie ma łatwego życia. Od kiedy wyszło na jaw, że po 17. latach związku rozstaje się ze swoim mężem, Marcinem Hakielem, media zaczęły bardzo intensywnie żyć jej prywatnymi perypetiami.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wspólnie imprezują. Opole jeszcze bardziej zbliżyło ich do siebie?

CZYTAJ DALEJ

Aktorka obserwowana jest na każdym kroku, a każdy jej ruch jest dokładnie analizowany. Wszystko za sprawą pogłosek o jej rzekomym romansie ze współpracownikiem. W wywiadzie dla "Miasta Kobiet" Hakiel wyznał, że jego żona zapragnęła wolności, która - jak się okazało - ma konkretne imię. Od tego momentu wszyscy snują domysły, że chodzi o Macieja Kurzajewskiego. Duet zaprzecza, jakoby miało ich łączyć jakieś uczucie i zgodnie podkreślają, że wiążą ich tylko relacje zawodowe. Trudno jednak w to wszystko wierzyć, kiedy co rusz pojawiają się nowe doniesienia o ich znajomości.

Zmartwieni rodzice Katarzyny Cichopek

Obok zawirowań w życiu Cichopek nie przechodzi obojętnie jej rodzina. Tygodnik "Na Żywo" donosi, że rodzice gwiazdy "M jak miłość" martwą się o nią i zależy im na tym, żeby dowiedzieć się, jak ich córka "wyobraża sobie dalsze życie".

- Życzliwych w ich otoczeniu [rodziców Cichopek - przyp.] nie brakuje i dociera do nich coraz więcej informacji. Rodzicom trudno zrozumieć, jak po 17 latach ich córka mogła zostawić męża - zdradza "Na Żywo".

Okazało się, że tata również podejmował próbę wydobycia szczegółowych informacji od córki. Pomagał jej w przeprowadzce i wtedy chciał wyciągnąć od niej coś więcej, ale Katarzyna "nie chciała mówić o sobie".

Czujni sąsiedzi Macieja Kurzajewskiego

Kolejnym puzzlem w układance pod nazwą "Cichopek i Kurzajewski" są czujni sąsiedzi prezentera. Mężczyzna jest przez nich bacznie obserwowany.

- Przestaje być tajemnicą, że aktorka także po pracy spotyka się z Kurzajewskim. Była widywana w jego domu w Starej Miłosnej. Okazuje się, że kiedy ma wolny weekend, bo dzieci są z Marcinem, spędza ten czas z Maćkiem, który ma czujnych i ciekawskich sąsiadów - twierdzi informator "Na Żywo".

Zakłady wśród pracowników TVP

Relacją Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego żyją nie tylko media i widzowie, ale także współpracownicy. W "Pytaniu na śniadanie" już od dawna pojawiały się domysły. Co więcej, robiono nawet zakłady.

- Od początku mieli wyjątkowe porozumienie. Nie dało się ukryć, że się lubią, że Kasia jest zapatrzona w Maćka, bo starszy, bardziej doświadczony, autorytet. Za kulisami robiliśmy zakłady o to, czy będzie romans i nie trzeba było długo czekać - zdradził informator "Na Żywo".

Opole 2022. Katarzyna Cichopek wspomina "Zwierzyniec", a Sumińscy leżą w zniszczonym grobie. Przykre zdjęcia

Podczas tegorocznego festiwalu w Opolu, prowadząca Katarzyna Cichopek w ciepłych słowach wspominała Michała Sumińskiego, który niegdyś prowadził w TVP program "Zwierzyniec". Podróżnik, zoolog, jachtowy kapitan żeglugi wielkiej, dziennikarz i autor książek zmarł w wigilię 2011 roku, w wieku 96 lat. Został pochowany w skromnej mogile na warszawskich Powązkach, w Alei Zasłużonych, u boku swojej ukochanej żony Zofii. Niestety, dziś grób wygląda na zapomniany.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Na żywo

Sandra GozdurAutor

Redaktorka portalu Goniec.pl. Absolwentka dziennikarstwa, z mediami związana od 2015 roku. Doświadczenie zdobyła w największym w Polsce wydawnictwie regionalnym. Uwielbia rozmawiać z ludźmi, dlatego najbliższą jej sercu formą tekstu są wywiady. Zafascynowana muzyką, ale nie ogranicza się do jednego gatunku. Miłośniczka rowerowych podróży. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: sandra.gozdur@goniec.pl

Podobne artykuły

Beata Kozidrak TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Skazana za jazdę w stanie nietrzeźwości Beata Kozidrak żartuje z picia alkoholu

Czytaj więcej >
Fit Old Boy na torze "Ninja Warrior Polska". Jak 67-letni Wojciech Węcławowicz poradzi sobie w programie?

Gwiazdy

"Ninja Warrior Polska". Fit Old Boy na morderczym torze. Jak 67-latek poradzi sobie z przeszkodami?

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Krystyna Loska podjęła stanowczą decyzję i wyprowadziła się od córki. Grażyna Torbicka popełniła błąd?

Czytaj więcej >
Anna Wendzikowska oskarża TVN o mobbing. Głos w tej sprawie zabrała Karolina Korwin-Piotrowska

Gwiazdy

Anna Wendzikowska oskarża TVN o mobbing. Karolina Korwin-Piotrowska zabrała głos w tej sprawie

Czytaj więcej >
TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Gwiazdy

"Rolnicy. Podlasie". Andrzej z Plutycz zdradził przed kamerą ile zarobi na tegorocznych żniwach. Kwota zaskakuje

Czytaj więcej >
Instagram/seba.watroba

Gwiazdy

Sebastian Wątroba z "W11" zabiera głos po ataku Anny Wendzikowskiej na TVN. Sam od lat walczy ze stacją

Czytaj więcej >