Goniec.pl
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski / KAPiF

KAPiF

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski spotkali się z falą krytyki. Ich wakacyjne plany nie wszystkim przypadły do gustu

25 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski spędzają miło czas na romantycznych wakacjach na Bliskim Wschodzie. Nieoczekiwanie spotkali się z potężną falą krytyki wymierzoną w to, w jaki sposób spożytkowują swój wolny czas. Poszło o dzieci.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na wakacjach na Bliskim Wschodzie

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pojechali na wakacje na Bliski Wschód, by tam świętować 50. urodziny prezentera TVP. Para świetnie się bawi i zamieszcza coraz to nowe zdjęcia i filmy z podróży.

Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski znów w Izraelu? Opublikowali zdjęcie z romantycznej podróży

CZYTAJ DALEJ

Ostatnio para zwiedzała Jordanię i pokazała filmy oraz zdjęcia znad Morza Czerwonego. Ich relacja wydawała się niezwykle sympatyczna, ale część fanów była innego zdania. Poszło o dzieci.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w ogniu krytyki

Nie wszystkim spodobało się to, że na wspólne wakacje Cichopek i Kurzajewski nie wzięli ze sobą swoich dzieci. Prawdopodobnie ten niezwykły czas chcieli spędzić sami, ale można odnieść wrażenie, że ich relacja z najmłodszymi może się w ten sposób lekko zaburzyć.

- A gdzie w tym wszystkim prawda? Wszystko rozumiem, ale obnosicie się tym, sprawiając najbliższym przykrość. Kasiu, pomyśl, co teraz czują twoje dzieci. Przykro... Ale życzę fajnego poznawania nowych miejsc. Również z dziećmi - pisała jedna z fanek profilu.

- Nie wiem, ale ja mam coś takiego, że na wszelkie podróże, które odbywam, biorę ze sobą dzieci. Wielokrotnie również myślałam, by wyskoczyć gdzieś daleko samej, ale wtedy za każdym razem czułam pustkę, że ja zobaczyłabym piękne miejsca, a moje dzieci w domu - dodała inna.

- To właśnie moje dzieci mają oglądać najpiękniejsze miejsca i ja chcę przy tym być. Jeżeli chodzi o nowego partnera to tym bardziej brałabym dzieci, by rodziła się między nimi również więź. Nie wolno uczyć nowych partnerów, że jestem jakby singlem, on musi również posmakować doli i niedoli z dziećmi na wyjazdach. Ogólnie mam kiepskie odczucie, co do całej tej sytuacji ale każdy ma prawo do popełniania błędów - prezentowała w dalszej części komentarza.

Podobne odczucia są na miejscu, pytanie jednak, czy Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wezmą je sobie do serca. Wydaje się, że chcą teraz jak najwięcej czasu spędzić tylko ze sobą i nikt nie może im tego zabronić.

Rozstania gwiazd 2022. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie byli jedyni. Czyj związek rozpadł się w mijającym roku?
(fot. KAPiF)

Rozstania gwiazd 2022. Nie tylko Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zdecydowali się na rozwód. Kto jeszcze?

Rozstania gwiazd to temat, który zawsze elektryzuje media i fanów. W 2022 roku najgłośniej bez wątpienia było o rozwodzie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, ale to nie jedyny związek, który rozpadł się w mijającym roku. Kto jeszcze zdecydował się na życie osobno? Rozstania gwiazd 2022 Koniec roku to doskonały moment na podsumowania. Choć rozstanie dla nikogo nie jest łatwe, nawet dla gwiazd, to jednak czasem jest jedynym rozwiązaniem. Kiedy myślimy o rozstaniach gwiazd 2022, to od razu przychodzi na myśl Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, ale zakończonych związków w tym roku było znacznie więcej. Zobaczcie, kto rozstał się w 2022 roku.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Anna DymarczykAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: anna.dymarczyk@goniec.pl

Podobne artykuły

Syn Andrzeja Chyry skradł show w TVN24. Widzowie myśleli, że się przesłyszeli

Gwiazdy

Syn Andrzeja Chyry skradł show w TVN24. Widzowie myśleli, że się przesłyszeli

Czytaj więcej >
Youtube/Trudno Być Katolikiem

Gwiazdy

Znany ksiądz porównał WOŚP do... hitlerowskich Niemiec. Czy nie jest mu wstyd?

Czytaj więcej >
Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na wakacjach. Fot. Instagram @magda_boczarska

Gwiazdy

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na bajecznych wakacjach. Widoki zapierają dech

Czytaj więcej >
Justyna Steczkowska żąda horrendalnych cen za koncert z piosenkami Ewy Demarczyk. Fot. kapif /  kadr z występu Ewy Dearczyk, TVP Kultura

Gwiazdy

Astronomiczne ceny za bilety na koncert Justyny Steczkowskiej. Artystka tłumaczy, co zwiera się w tej kwocie

Czytaj więcej >
Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

W "Dzień Dobry TVN" popłynęły łzy. Rozmówczyni nie mogła wytrzymać, odebrało jej mowę

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maciej Orłoś oburzony zachowaniem "Wiadomości" TVP wobec WOŚP. Grzmi o "rzetelności dziennikarskiej"

Czytaj więcej >