Goniec.pl
[II-51]

instagram.com/justynazyla

Justyna Żyła poszła do pracy. Zatrudniła się u mamy

21 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Justyna Żyła za pośrednictwem mediów społecznościowych opowiedziała o ważnych zmianach, jakie zaszły w jej życiu. Była żona jednego z najpopularniejszych skoczków narciarskich postanowiła wrócić do pracy, która również jest jej pasją. Zatrudniła się w cukierni, którą pamięta sprzed lat. Przyznała, że to jak sentymentalna podróż.

Niedawno na Instagramie Justyny Żyły pojawiło się nowe zdjęcie, z którego fani mogli dowiedzieć się o jej życiowej zmianie. Była żona Piotra Żyły i matka dwójki dzieci zdecydowała się związać swój zawód z cukiernictwem. Zaprezentowała już kilka słodkich próbek w mediach społecznościowych.

niebieski tekst goniec.pl na białym tle

Ministerstwo Zdrowia powołało nowy zespół. Mają pracować nad propozycjami systemowych zmian

CZYTAJ DALEJ

Jak się okazało, Justyna Żyła nie wybrała losowej cukierni. Gwiazda trafiła do lokalu, który ma dla niej szczególną wartość. Zdradziła, że dorabiała w nim, będąc nastolatką. Ten ruch pewnie nie zdziwi największych fanów byłej żony polskiego skoczka narciarskiego. W sieci regularnie chwali się swoimi wypiekami i daniami.

Nowa działka Justyny Żyły

Informując o zmianach, Justyna Żyła zdradziła, że cukiernictwo w jej rodzinie jest od lat. Będąc nastolatką, sama dorabiała w Cukierni u Janeczki. Natomiast jej mama pracuje w tym lokalu już od ponad 30 lat. Gwiazda mediów społecznościowych przyznała, że bardzo ceni w niej podejście do tradycji oraz stosowanie produktów wysokiej jakości.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

– Od niedawna przeżywam „powrót na stare śmieci”. Przeżywam bardzo mile i sentymentalnie, przede wszystkim dlatego, że to w tej cukierni „dorabiałam” sobie jako nastolatka w weekendy i wakacje. Moja mama natomiast pracuje tutaj jako cukiernik już od ponad 30 lat – napisała.

Przy okazji była żona Piotra Żyły przyznała, że zamierza regularnie publikować zdjęcia słodkości w mediach społecznościowych. Internauci najprawdopodobniej nie mogą się już doczekać, by zobaczyć produkty cukierni. Dla fanów słodyczy będzie to prawdziwa gratka.

Wiadomość o zmianach to miła odmiana zarówno dla influencerki, jak i internautów. Choć po trudnym rozstaniu wiele wskazywało na to, że wreszcie doszli wraz z Piotrem Żyłą do porozumienia, to ich kontakty ponownie się popsuły. Tym razem poszło o nową partnerkę skoczka narciarskiego.

Justyna Żyła wbiła szpilkę nowej partnerce byłego męża

Po głośnym i bardzo emocjonalnym rozstaniu Justyna Żyła oraz Piotr Żyła zaczęli sobie układać życie na nowo. Sportowiec wrócił do treningów i wyjazdów na turnieje, natomiast jego była żona niespodziewanie rozpoczęła karierę gwiazdy mediów społecznościowych.

Od pewnego czasu Piotr Żyła jest w związku z Marceliną Ziętek, która w tym roku skończy 23 lata. Któregoś razu Justyna Żyła została zapytana o to, czy nie jest zazdrosna o swojego byłego męża. Odpowiadając na pytanie, postanowiła nieco zadrwić z nowej wybranki skoczka narciarskiego.

Stwierdziła, że „zazdrosna mogłabym być o Monicę Bellucci, a nie o osobę trochę starszą od naszego syna”. Można łatwo się domyślić, że ten komentarz nie przeszedł niezauważony. Wiele wskazuje na to, że obie panie nie zamierzają nawet stwarzać pozorów wzajemnej akceptacji.

Tylko 1 na 10 osób odpowie na wszystkie pytania. Jeśli ci się uda, jesteś geniuszem

Pytanie 1 z 3

Kto był pierwszym królem Polski?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Premier chce przyznać rentę specjalną ocalałemu z tragedii w Borowcach. Decyzja ws. Gianniego miała już zapaść

  • W jednym z mieszkań policja znalazła ciało, w innym szkielet. Doniesienia z Gostynia i Terespolu

  • Nie żyje aktorka Eugenia Herman

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Radio ZET; Instagram

Mateusz SidorekAutor

Interesuję się literaturą, kinem europejskim oraz arthouse’owym i kulturą francuską w każdym wydaniu. Tworzyłem treści m.in. dla i-D Poland, Noizz, K MAG oraz Hiro.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: mateusz.sidorek@goniec.pl

Podobne artykuły

Paulina Holtz

Gwiazdy

Paulina Holtz pokazała piersi w słusznej sprawie. Zamieściła w sieci ważny apel

Czytaj więcej >
Marcin Hakiel

Gwiazdy

Marcin Hakiel wodzi fanów za nos. Czy przedstawi im nową partnerkę?

Czytaj więcej >
Instagram/katarzynacichopek

Gwiazdy

Amerykański raper obśmiał "Pytanie na śniadanie". Przypomniał kultową scenę sprzed lat

Czytaj więcej >
Screen z programu "Pytanie na śniadanie" prod. TVP

Gwiazdy

Chwile grozy w "Pytaniu na śniadanie". Tomasz Kammel musiał ratować koleżankę

Czytaj więcej >
Aleksandra Kwaśniewska

Gwiazdy

Aleksandra Kwaśniewska przechodziła przez kryzys twórczy. O wszystkim opowiedziała w jednym z wywiadów

Czytaj więcej >
Don Vasyl

Gwiazdy

Don Vasyl zamierza ogłosić upadłość konsumencką. Twierdzi, że za bardzo ufał ludziom

Czytaj więcej >