Goniec.pl
Justyna Steczkowska na planie "The Voice of Poland".
(fot. Jan Bogacz/TVP)

(fot. Jan Bogacz/TVP)

Justyna Steczkowska ma już plan na swoją emeryturę. Gwiazda zdradziła szczegóły

22 Września 2022

Autor tekstu:

Karolina Kruszewska

Udostępnij:

Justyna Steczkowska zaczepiona przez Marka Piekarczyka ujawniła plany na swoją emeryturę. Artystka nie zamierzała wyliczać wysokości kwoty, która będzie jej przysługiwała. Skupiła się jednak na tym, co będzie robić.

Justyna Steczkowska o emeryturze

Mimo ponad 26 lat na scenie Justyna Steczkowska nie zwalnia tempa. Cały czas nagrywa nowe płyty i koncertuje po całej Polsce. I choć emerytura w przypadku artystki wydaje się śpiewką przyszłości, podczas nagrań „The Voice of Poland”, wybiegła myślami w przyszłość i zdradziła, jak ją sobie wyobraża. 

The Voice of Poland

Pozostali trenerzy "The Voice of Poland" obawiają się Tomsona i Barona? Wszyscy ich zablokowali podczas jednego występu

CZYTAJ DALEJ

- Już wiem, co będziesz robiła na emeryturze. Założysz szkołę i będziesz katowała małolatki - zakomunikował Marek Piekarczyk podczas nagrań Przesłuchań w Ciemno. 

Okazuje się, że Justyna Steczkowska swoją przyszłość widzi zupełnie inaczej. 

- Ja, szkołę? Nigdy w życiu. Wolę czytać książki. Ja już uczyłam swoje dzieci gry na fortepianie i to było duże wyzwanie. Wspięłam się na wyżyny swojej cierpliwości. Jestem z siebie dumna, bo się udało, ale to była trudna lekcja - odpowiedziała stanowczo artystka opowiadając po chwili o muzycznych umiejętnościach swoich latorośli. - Czy nauczyły się grać? Nauczyły się na tyle na ile chciały. Nic więcej nie mogę zrobić - dodała trenerka muzycznego talent show Dwójki. 

"The Voice od Poland" - ostatnie przesłuchania w ciemno

Dodajmy, że w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2, widzowie zobaczą ostatnie już Przesłuchania w Ciemno 13. edycji „The Voice of Poland”. Podczas aż trzech odcinków, które zostaną wyemitowane, na scenie zaśpiewa 18 aspirujących wokalistek i wokalistów z Krakowa, Mazowsza i z Opolszczyzny. Po wszystkich występach poznamy ostateczny skład 12-osobowych drużyn Justyny Steczkowskiej, Lanberry, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona. 

fot. Instagram @martamanowska

Tak mieszka Marta Manowska. Porzuciła miasto i pokochała życie na wsi

Marta Manowska jakiś czas temu stanowczo zarzekała się, że życie na wsi nie jest dla niej. Jako prowadząca „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości” odbywała liczne podróże po urokliwych zakątkach Polski, poznawała ludzi z małych miasteczek, odpoczywała w bliskim otoczeniu natury i kosztowała lokalnych, tradycyjnych przysmaków. Gdy po jakimś czasie ponownie porównała swoje przeżycia z prowincji ze zgiełkiem dużego miasta, ciągłym pośpiechem, zanieczyszczonych powietrzem i pustymi relacjami międzyludzkimi – była to już całkowicie inna kalkulacja. Zanim jednak Marta Manowska doceniła uroki życia na wsi, mówiła: – Jestem często pytana, czy mogłabym mieszkać na wsi. I odpowiadając szczerze sobie samej, muszę powiedzieć, że nie na tym etapie życia. Miasto daje mi energię. Jednak w poszukiwaniu drugiego człowieka nie jest istotne, czy pochodzi z miasta, czy ze wsi – wyjaśniała w "Pytaniu na śniadanie". Miejskie poszukiwania miłości życia nie szły prezenterce TVP najlepiej, a przebywając z dala od Warszawy podczas nagrań do „Rolnik szuka żony”, zawiązała nowe przyjaźnie. Dzięki nim poznała posiadaczy rozległych ziem uprawnych nie tylko od strony zawodowej, ale również prywatnej. Pokazali jej uroki wiejskiego, spokojnego życia. Blondwłosa i wiecznie uśmiechnięta dziennikarka postanowiła zmienić zdanie i ostatecznie i spróbować zachwalanego przez uczestników programu życia. Na jej profilu na Instagramie publikuje rozkoszne kadry na tle skromnego domu z czerwonej cegły. Jak można wywnioskować z fotografii, wokół budynku rozpościera się okazały ogród, w którym można oddawać się pełnowartościowemu relaksowi. Zobaczcie, jak teraz wygląda sielskie życie Marty Manowskiej.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: materiały prasowe


Karolina KruszewskaAutor

Szefowa działu "Rozrywka". Od 2010 roku jestem związana z Internetem. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w jednym z największych serwisów telewizyjnych i rozrywkowych, dzięki czemu doskonale znam świat mediów i show-biznesu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: karolina.kruszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Uczestnicy "Love Island" nagrali specjalną wiadomość dla Natalii okazując jej wsparcie.
(fot. screen z instagram.com/loveislandwyspamilosci/Polsat)

Gwiazdy

"Love Island". Uczestnicy wspierają Natalię. Nagrali dla niej specjalną wiadomość

Czytaj więcej >
fot. Instagram @agnieszka.chylinska

Gwiazdy

Agnieszka Chylińska odniosła się do plotek o wyjeździe z mężem do USA. „Nawet we Fromborku nie byliśmy”

Czytaj więcej >
fot. Instagram @karolinakp

Gwiazdy

Karolina Korwin-Piotrowska trafiła do szpitala. Opisała swój pobyt w państwowej placówce

Czytaj więcej >
"The Voice of Poland" wkracza w kolejny etap. Od 1 października oglądać będziemy Bitwy uczestników!
(fot. Jan Bogacz/TVP)

Gwiazdy

"The Voice of Poland". Startują Bitwy. Trenerzy przyznają: "To emocjonalna rzeźnia"

Czytaj więcej >
Martyna Wojciechowska podjęła zaskakującą decyzję. Najpierw rozwód, zniknięcie z TV, a teraz to

Gwiazdy

Martyna Wojciechowska podjęła zaskakującą decyzję. Najpierw rozwód i zniknięcie z TV, a teraz to

Czytaj więcej >
Daniel z "Love Island" miał dziewczynę poza programem. Tay ujawniła wszystkie szczegóły o ich związku.
(fot. Polsat/instagram.com/tayvm)

Gwiazdy

"Love Island". Dziewczyna Daniela ujawnia prawdę o ich związku. Tay pokazała wiadomości od ukochanego

Czytaj więcej >