Goniec.pl
TRICOLORS/East News

TRICOLORS/East News

Joanna Koroniewska szczerze opowiedziała o relacji z mężem i fanami. Otworzyła się na trudny temat

19 Lipca 2022

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Joanna Koroniewska w szczerym wywiadzie zdecydowała się opowiedzieć, jak wyglądały jej początki na Instagramie i co zadecydowało o tym, że kontynuowała tę przygodę. Wyznała także, jak wygląda jej małżeństwo z Maciejem Dowborem - tego nikt się nie spodziewał!

Joanna Koroniewska opowiada o małżeństwie z Maciejem Dowborem

Joanna Koroniewska to popularna dziennikarka, która aktywnie udziela się także w sieci. Tam ma spore grono wiernych fanów, jej profil na Instagramie bowiem obserwuje aż 672 tysiące internautów. Regularnie publikuje tam zdjęcia i nagrania o charakterze humorystycznym, prowadzi także z mężem live'y ze znanymi gośćmi, tak zwane "Domówki u Dowborów". Jednak miała już szansę poznać także ciemniejszą stronę internetu, związaną z hejtem, pogróżkami, oszustwami.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor EA

Joanna Koroniewska wyznała, dlaczego jest z Maciejem Dowborem. Zabawna odpowiedź

CZYTAJ DALEJ

Wraz ze swoim mężem i wieloletnim partnerem, Maciejem Dowborem tworzą prawdziwą "power couple" polskiego show-biznesu. Regularnie publikują wspólne zdjęcia, pojawiają się na branżowych imprezach i wyglądają na bardzo szczęśliwych razem. Fani tej dwójki jednak niedawno przeżyli niemały szok, bowiem rodzina Dowborów rzekomo rozważa emigrację z Polski.

Niedawno Koroniewska udzieliła wywiadu, w którym szczerze opowiedziała o swojej działalności w sieci, rodzinie i małżeństwie z Maciejem Dowborem. Okazuje się, że to, co pozornie wydaje się związkiem idealnym, wewnątrz również tak wygląda. Aktorka nie kryła zachwytu nad swoim mężem, Wyznała także, dlaczego tak im zależy na szczęśliwej rodzinie.

- Ograniczę się do stwierdzenia: mój mąż zyskuje z każdym rokiem. Nasza relacja także. Szanujemy się, doceniamy. No i wciąż jest między nami ogień. [...] Myślę jednak, że tym, co nas scala najsilniej, jest fakt, że oboje pochodzimy z rozbitych domów i zależy nam na tworzeniu stabilnej rodziny - wyznaje aktorka.

Joanna Koroniewska o swojej działalności w internecie

Dziennikarka postanowiła także szczerze opowiedzieć o swojej działalności w sieci. Okazuje się, że jej obecność na Instagramie ma dla niej bardzo duże znaczenie i niejednokrotnie było dla niej pocieszeniem w czasie, gdy czuła się gorzej. Nie da się ukryć, że teraz Instagram zajmuje dużą część jej życia - stories, zdjęcia, a także "Domówki u Dowborów".

Okazuje się jednak, że popularny cykl rozmów, który prowadzi razem z mężem - "Domówka u Dowborów" - był pomysłem, który chodził za nią bardzo długo. Ich własne show zadebiutowało bowiem w czasie pandemii, kiedy ludzie potrzebowali rozrywki i oderwania od siedzenia w domu cały dzień. Okazuje się jednak, że myśleli o tym formacie już dużo wcześniej.

- "Domówki" wymyśliliśmy w czasie pandemii, ale zaczęło się wcześniej, w trudnym dla mnie czasie. Mówię o tym pierwszy raz. Pięć lat temu przeżyłam dramat związany z oczekiwaniem na drugie dziecko. Byłam po kilku poronieniach, wielu próbach zajścia w ciążę. Pojawiła się szansa na jej utrzymanie, ale musiałam leżeć przez niemal dziewięć miesięcy. [...] W tamtej sytuacji Instagram okazał się lekarstwem - tak wspomina swoje początki w internecie.

Bardzo ważny jest dla niej Instagram, bo jest także medium, za pomocą którego porozumiewa się ze swoimi fanami. Nie da się ukryć, że atrakcyjna aktorka, która regularnie relacjonuje swoje szczęśliwe życie u boku ukochanego męża z dwiema córkami, ma niemałe grono wielbicieli. Z pewnością w trudnych chwilach takie wsparcie jest nieocenione.

Wiedzieliście, że aktorka przeszła przez takie problemy?TRICOLORS/East News

Wiemy, kto zwyciężył w wielkim finale "The Voice of Poland". Pamiętacie poprzednich wygranych?

Co stanie się z uczestnikami najnowszej edycji? Czy pójdą w ślady kolegów czy też w ogóle porzucą muzykę?

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl;

Źródło: Plotek

Tagi:

Alicja Czepli Autor

Redaktorka portalu Goniec.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Ewa Gawryluk / KAPiF

Gwiazdy

Ewa Gawryluk opowiedziała o przemocy, której doświadczała na co dzień. Dramatyczne wyznanie

Czytaj więcej >
Romuald Lipko zmarl trzy lata temu. Jego żona wciąż nie pogodziła się z jego śmiercią. Fot. Kapif

Gwiazdy

Romuald Lipko zmarł 3 lata temu. Wdowa po muzyku wciąż stara się z tym pogodzić

Czytaj więcej >
Joanna ze Ślubu od pierwszego wejrzenia poinformowała o chorobie. Fot. Instagram @asia_lazar33 / kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, prod. TVN, wyd. 2020r, Player

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Joanna trafiła do szpitala, usłyszała diagnozę od lekarzy

Czytaj więcej >
"The Voice Senior". Uczczono przedwczesną śmierć jednego z uczestników. Fot. kadr z programu The Voice Senior, prod. TVP, wyd. 04.02.2023r., TVP VOD

Gwiazdy

Ostatni występ Adama Anusewicza w "The Voice Senior" przed śmiercią

Czytaj więcej >
Ralph Kamiński obiektem drwin w sieci. Fot. Kapif

Gwiazdy

Ralph Kamiński obiektem drwin w sieci. "To dramat"

Czytaj więcej >
"The Voice Senior". Burza po decyzji Piotra Cugowskiego. Fot. kadr z programu The Voice Senior, prod. TVP, wyd. 2023r., TVP VOD

Gwiazdy

Piotr Cugowski podpadł widzom "The Voice Senior". Wszystko przez jedną decyzję

Czytaj więcej >