Goniec.pl
Ranczo
Screen z filmu "Ranczo Wilkowyje" prod. TVP

Screen z filmu "Ranczo Wilkowyje" prod. TVP

"Ranczo": Jednak nie doczekamy się kontynuacji? Aktorzy są przeciwni

12 Lipca 2022

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Fani "Rancza" mają powody do niepokoju - planowana kontynuacja serialu w formie filmu może nie dojść do skutku. Choć producenci zdają się myśleć o kontynuacji, część obsady jest stanowczo przeciwna powrotowi na plan opowieści o mieszkańcach Wilkowyj.

Co z kontynuacją "Rancza"?

"Ranczo" jest jednym z najbardziej popularnych polskich seriali. Historia przyjeżdżającej nagle na polską wieś Lucy porwała serca telewidzów w całej Polsce i niedawno produkcja TVP zdobyła tytuł serialu 25-lecia, przebijając największe przeboje telewizyjne.

Franciszek Pieczka

Franciszek Pieczka szczerze o tym, jak teraz żyje. Na co dzień może liczyć na pomoc synowej

CZYTAJ DALEJ

Ze względu na premierę serialu na Netflixie w czasie pandemii, historia Lucy w Wilkowyjach zdobyła fanów także wśród młodszego pokolenia. Przez pewien czas serial był w rankingu najpopularniejszych na platformie, a maturzyści powoływali się na przykłady z tejże produkcji w rozprawkach z języka polskiego.

W ostatnich latach pojawiał się temat ewentualnej kontynuacji serialu. Pomysł ten z pewnością rozweseliłby licznych fanów, jednak niemałym problemem jest niedawna śmierć Pawła Królikowskiego, który wcielał się w postać "Kusego", jedną z głównych. Jednak ekipa nie widzi koniecznie problemu w tym fakcie.

- Paweł był wielkim orędownikiem kontynuacji "Rancza"... Uważamy, że powinniśmy, w hołdzie dla tych, którzy tworzyli "Ranczo", a nie ma już ich z nami, zrobić ten film - zapowiada jeden z producentów.

Aktorzy z "Rancza" nie chcą kontynuacji serialu

Okazuje się, że choć produkcja, najprawdopodobniej świadoma niemałych zysków, jest jak najbardziej za realizacją filmu, to wśród obsady zdania są podzielone. Jest niemała grupa aktorów, którzy są jak najbardziej zgodni ze zdaniem producentów, jednak także część z nich zdecydowanie nie chce wracać na stare śmeci.

Serialowa Michałowa jest stanowczo przeciwna zagraniu w sequelu. Marta Lipińska zwróciła uwagę na kolejny ważny argument, poza śmiercią jednego z ważniejszych aktorów - mianowicie scenarzysta oryginalnego "Rancza" Andrzej Grembowicz nie napisze scenariusza do nowej produkcji, a nikt inny nie zrobi tego tak dobrze.

- My nigdy byśmy się nie zgodzili, żeby grać w czymś napisanym przez kogoś innego. Nie mówiąc o tym, że nie żyje serialowy Kusy, czyli Paweł Królikowski. A i mnie już latka lecą - argumentuje aktorka.

Z jej zdaniem zgadza się Marta Lipińska, Marta Chodorowska, Jacek Kawalec, Bogdan Kalus, Grzegorz Wons, Dorota Chotecka, Elżbieta Romanowska oraz Beata Olga Kowalska. Z kolei istnieje także niemała grupa chętna do powrotu na plan - Cezary Żak, Piotr Pręgowski, Bartek Kasprzykowski, Ilona Ostrowska, Grażyna Zielińska oraz Artur Barciś.

Wszystko wskazuje na to, że na ostateczną decyzję będziemy musieli jeszcze poczekać. Jeśli zaś ostatecznie producenci zdecydują się na realizację filmu to obejrzymy go z pewnością w okrojonym składzie. Chcielibyście obejrzeć film "Ranczo"?

Mister Supranational 2022: kandydaci. Tak wyglądają najprzystojniejsi mężczyźni z całego świata

W poniedziałek (4 lipca) rozpoczęło się zgrupowanie finalistów konkursu Mister Supranational 2022. Do Nowego Sącza przyjechali kandydaci z 36 krajów, którzy już 16 lipca walczyć będą o tytuł Mister Supranational 2022. Polskę reprezentuje Jakub Kowalewski – Mister Polski 2020. W zeszłym roku najprzystojniejszym mężczyzną na świecie został Varo Vargas z Peru. Do kogo będzie należał tegoroczny tytuł? O tym przekonamy się już w sobotę, a już teraz możecie zobaczyć, jak prezentują się kandydaci.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: O2

Tagi:

Alicja Czepli Autor

Redaktorka portalu Goniec.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Justyna Steczkowska żąda horrendalnych cen za koncert z piosenkami Ewy Demarczyk. Fot. kapif /  kadr z występu Ewy Dearczyk, TVP Kultura

Gwiazdy

Astronomiczne ceny za bilety na koncert Justyny Steczkowskiej. Artystka tłumaczy, co zwiera się w tej kwocie

Czytaj więcej >
Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

W "Dzień Dobry TVN" popłynęły łzy. Rozmówczyni nie mogła wytrzymać, odebrało jej mowę

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maciej Orłoś oburzony zachowaniem "Wiadomości" TVP wobec WOŚP. Grzmi o "rzetelności dziennikarskiej"

Czytaj więcej >
Danuta Holecka / TVP

Gwiazdy

Danuta Holecka w TVP dziękowała Owsiakowi za uratowanie synka. Nagranie zadziwiło wielu

Czytaj więcej >
Małgorzata Zajączowska wyjechała do Ameryki za miłością. Skończylo się rozwodem. Fot. Kapif

Gwiazdy

Małgorzata Zajączkowska wyjechała do Ameryki za ukochanym. Została tam sama z dzieckiem

Czytaj więcej >
Ryszard Kotys przed śmiercią zmagał się z ogromnymi problemami, nie ukrywał, że jest przerażony

Gwiazdy

Ryszard Kotys zmagał się z chorobą, otwarcie o tym mówił. "Czuję potworny strach"

Czytaj więcej >