Goniec.pl

Programy rozrywkowe jesiennej ramówki 2022. Co zobaczymy oprócz "Tańca z gwiazdami"?

4 Sierpnia 2022

Udostępnij:

Pawel Wodzynski/East News

Ta jesień zapowiada się bardzo gorąco! Stacje przygotowały różnorodne programy, które będą umilać nasze wieczory przez cały tydzień. Możemy spodziewać się nie tylko znanych i lubianych formatów, ale także kilka nowości. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Kiedy nowa edycja "Mam talent", "The voice of Poland", "Rolnik szuka żony" czy "Love Island"? Przygotowaliśmy zestawienie 13. najlepszych programów, które niebawem pojawią się na szklanym ekranie. Kiedy będą premiery nowych sezonów? Sprawdźcie w naszej galerii poniżej.

Slajd 1 z 13

Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz, fot. kadr z programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 11", odcinek 8

kadr z programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 11", odcinek 8

Taniec z gwiazdami

W poniedziałkowe wieczory wraca „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Wśród gwiazd, które spróbują swoich sił na parkiecie, znaleźli się między innymi: Krzysztof Rutkowski, Maja Włoszczowska czy Ilona Krawczyńska. Show poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna, Izabela Janachowska i Krzysztof Ibisz. Wyczyny gwiazd będą surowo oceniali Iwona Pavlović, Michał Malitowski, Andrzej Grabowski i Andrzej Piaseczny. Nowy sezon „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” wystartuje w poniedziałek, 29 sierpnia o godz. 20:05.

Slajd 2 z 13

Fot. Jan Bielecki/East News

Fot. Jan Bielecki/East News

Hotel Paradise

"Hotel Paradise" pojawi się na antenie TVN 7 już 29 sierpnia. Będzie to szósta edycja randkowego reality show. Odcinki będą od poniedziałku do piątku o godz. 20:35. Żądni miłości i wielkiej przygody uczestnicy ponownie przeżyją przygodę życia w egzotycznej Panamie.

Slajd 3 z 13

Love Island Polska

Kadr ze spotu telewizyjnego/ PolsatLove Island. Wyspa miłości

Love Island. Wyspa miłości

6. edycja „Love Island. Wyspa miłości” startuje 29 sierpnia o godz. 22.10. Pod czujnym okiem Karoliny Gilon wyspiarze spróbują znaleźć swoją drugą połówkę. Miłosne perypetie Islandersów w bajkowej scenerii hiszpańskiego kurortu będziemy śledzić codziennie od poniedziałku do piątku, a także w niedzielę.

Slajd 4 z 13

Pawel Wodzynski/East News

Ninja Warrior Polska

We wtorki będzie leciał kolejny sezon „Ninja Warrior Polska”. Siła, zwinność, charyzma - to cechy uczestników kolejnej edycji show. Poprowadzi go team Łukasz „Juras” Jurkowski i Jerzy Mielewski oraz Karolina Gilon. Nie zabraknie gości specjalnych, wśród których zobaczymy między innymi Piotra Mroza. Pierwszy odcinek nowego sezonu wystartuje we wtorek, 30 sierpnia o godz. 20.05.

Slajd 5 z 13

Mateusz Gessler w "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia"
(fot. Krystian Szczęsny/Polsat)

fot. Krystian Szczęsny/Polsat

Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia

Nad temperaturą kotłów w nowym sezonie “Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia” będzie czuwał Mateusz Gessler. Nowe odcinki będą emitowane w środy o godz. 20. Pierwszy pojawi się 31 sierpnia.

Slajd 6 z 13

Spotkanie prasowe programu "Top Model": Michał Piróg, Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Katarzyna Sokołowska, fot. Pawel Wodzynski/East News

Pawel Wodzynski/East News

Top Model

Top Model z Joanną Krupą, Kasią Sokołowską, Dawidem Wolińskim i Marcinem Tyszką powróci na antenę TVN. Premierowy odcinek pojawi się w środę (7 września) o 21:30.

Slajd 7 z 13

"Nasz nowy dom". Rodzina gwiazdy programu się powiększyła. Na świat przyszedł piąty wnuk

Pawel Wodzynski/East News

Nasz nowy dom

Począwszy od 1 września, w każdy czwartek o godz. 20.05 poznamy kolejną dramatyczną historię, która zakończy się happy endem. Katarzynie Dowbor jak zawsze będzie towarzyszyć doborowa ekipa architektów i mistrzów budowlanych.

Slajd 8 z 13

Pawel Wodzynski/East News

Pawel Wodzynski/East News

Mam talent

Na antenie TVN pojawi się jesienią także 14. odsłona talent-show Mam talent. W jury ponownie zasiądą Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Jan Kliment. Program poprowadzą Marcin Prokop oraz Michał Kempa. Pierwszy odcinek nowej edycji będzie w sobotę (3 września) o godz. o 20:00.

Slajd 9 z 13

„The Voice of Poland”. Ujawniono tożsamość nowego trenera. Zdradził to przypadkiem podczas wywiadu

TVP VOD

The Voice of Poland

Na antenę powraca talent-show „The Voice of Poland”, który emitowany będzie w Dwójce w sobotnie wieczory. W kolejnej edycji muzycznego widowiska na fotelach trenerskich zasiądzie m.in. Justyna Steczkowska, nie będzie za to już Edyty Górniak i Sylwii Grzeszczak. Nie poznaliśmy jeszcze konkretnej daty premierowego odcinka.

Slajd 10 z 13

Kadr z programu Rolnik szuka żony, prod. Fremantle Polska

Rolnik szuka żony

Co niedzielę w Jedynce pojawi się też kolejna odsłona programu "Rolnik szuka żony", prowadzona przez Martę Manowską. Jeszcze nie poznaliśmy dokładnej daty premierowego odcinka.

Slajd 11 z 13

Kadr z programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, prod. Endemol Shine Polska

Kadr z programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja twarz brzmi znajomo

Od trzech sezonów „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w każdy piątek. Tak będzie i tej jesieni. Wśród gwiazd, które poddadzą się niesamowitym metamorfozom, będą między innymi Michał Milowicz, Kasia Wilk i Janusz Radek. W jury zapowiadana już zmiana - Krzysztofa Cugowskiego zastąpi zwycięzca 15. edycji Robert Janowski. Pierwszy odcinek nowej edycji zostanie wyemitowany 2 września o godz. 20.05.

Slajd 12 z 13

Doda dostała własny reality-show, w którym będzie szukać miłości.
(fot. materiały prasowe)

mat. prasowe

Doda. 12 kroków do miłości

Sobotni gorący prime time należy do Dody. Piosenkarka zdecydowała się na udział w eksperymencie psychologicznym, który wymagał od niej niesamowitej otwartości i odwagi. Dorota będzie spotykać mężczyzn, ale to nie jest zwykłe randkowe show. Każde spotkanie przeanalizuje z terapeutą, Leszkiem Mellibrudą. Premierowy odcinek odbędzie się 3 września, o godz. 20.

Slajd 13 z 13

mat. prasowe

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej to nowy program, który pojawi się na antenie Polsatu. Janachowska podejmie się najtrudniejszych wyzwań i pomoże parom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Premierowy odcinek wyemitowany zostanie w niedzielę, 4 września, o godz. 17.40.

TRICOLORS/East News, Pawel Wodzynski/East News, Piotr Molecki/East News

Jeden po drugim wychodzili na scenę i się zaczęło. Politykom może się zrobić słabo

We wtorek 18 stycznia po raz 29. wręczono "Paszporty Polityki". W trakcie gali, na której nagrodzono najbardziej obiecujących polskich artystów, nie zabrakło odwołań do polityki. Pod ostrzałem prowadzących i laureatów znaleźli się m.in. prezes TVP Jacek Kurski, minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek i minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński. Kliknij "dalej", aby sprawdzić, co zarzucili im uczestnicy wydarzenia.

Zobacz nastepną galerię >