Goniec.pl

Uczestnicy "Twoja twarz brzmi znajomo". Kto wystąpi w 17. edycji "TTBZ"?

5 Lipca 2022

Udostępnij:

Kasia Wilk, Kuba Zdrójkowski i Katarzyna Ucherska wezmą udział w 17. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo".
(fot. TRICOLORS/Paweł Wodzyński/East News)

Przed nami 17. już edycja "Twoja twarz brzmi znajomo". Wydawałoby się, że po tylu edycjach może zabraknąć gwiazd, które pojawią się w polsatowskim programie. Nic bardziej mylnego. W 17. edycji zobaczymy kolejnych uczestników. Udział w "Twoja twarz brzmi znajomo" wezmą znów gwiazdy większego formatu, ale stacja zaprosiła także aktorów czy wokalistów, których nie znamy z telewizji. Od nas duży plus za to, że Polsat daje szansę wypromowania się artystom, którzy do tej pory nie mieli okazji pojawić się w telewizji. Przypomnijmy, że w jury 17. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" zasiadać będą: Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Michał Wiśniewski oraz Robert Janowski, który zastąpi tym samym Krzysztofa Cugowskiego. W naszej galerii zobaczycie wszystkich uczestników nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo".

Slajd 1 z 8

Michał Milowicz weźmie udział w 17. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo".
(fot. TRICOLORS/EAST NEWS)

TRICOLORS/EAST NEWS

Michał Milowicz

Michał Milowicz został ogłoszony jako pierwszy wśród uczestników 17. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Aktor, który często nazywany jest polskim Elvisem na pewno doskonale odnajdzie się w tej formule.

Slajd 2 z 8

Kasia Wilk w "Twoja twarz brzmi znajomo 17"
(fot. TRICOLORS/EAST NEWS)

TRICOLORS/EAST NEWS

Kasia Wilk

Kasia Wilk - charyzmatyczna wokalistka, autorka tekstów, która współpracowała z takimi gwiazdami jak Kayah i raper Mezo. Śpiewa także w orkiestrze Adama Sztaby.

Slajd 3 z 8

Janusz Radek w "Twoja twarz brzmi znajomo"
(fot. TRICOLORS/EAST NEWS)

TRICOLORS/EAST NEWS

Janusz Radek

Janusz Radek to doskonały wokalista, który na swoim koncie ma aż 9 wydanych płyt, z czego 3 pokryte złotem. Współpracował z takimi gwiazdami jak Zbigniew Preisner, Leszek Możdżer czy Piotr Rubik. Występował na tegorocznym festiwalu w Opolu.

Slajd 4 z 8

Katarzyna Ucherska w "Twoja twarz brzmi znajomo".
(fot. TRICOLORS/EAST NEWS)

TRICOLORS/EAST NEWS

Katarzyna Ucherska

Katarzyna Ucherska to aktorka, która związana jest z warszawskiem Teatrem Ateneum. Widzowie mogą ją znać ze szklanego ekranu z takich seriali, jak "Dziewczyny ze Lwowa" emitowanego na TVP czy "Tatuśkowie" z Polsatu. Jak sobie poradzi w "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Slajd 5 z 8

Kuba Zdrójkowski w "Twoja twarz brzmi znajomo".
(fot. Pawel Wodzynski/East News)

Pawel Wodzynski/East News

Kuba Zdrójkowski

Kuba Zdrrójkowski czyli brat bliźniak Adama Zdrójkowskiego, ale nie pozostający w jego cieniu. Widzowie znają go z polsatowskiego serialu "Kowalscy kontra Kowalscy" czy z roli Piotrusia w "Rodzinie zastępczej PLUS". Aktor doskonale odnajduje się w dubbingu, co dobrze wróży na jego udział w "Twoja twarz brzmi znajomo".

Slajd 6 z 8

Katarzyna Polewany w "Twoja twarz brzmi znajomo".
(fot. instagram.com/polewany/)

(fot. instagram.com/polewany/)

Katarzyna Polewany

Aktorka, która właśnie ukończyła Akademię Sztuk Teatralnych w Krakowie. Na deskach teatralnych zadebiutowała w wieku 16 lat w "High School Musical on Stage".

Slajd 7 z 8

Robert Szpręgiel w "Twoja twarz brzmi znajomo"
(fot. screen z youtube.com/OrkiestraReprezentacyjnaSGGW)

(fot. screen z youtube.com/OrkiestraReprezentacyjnaSGGW)

Robert Szpręgiel

Absolwent Gdańskiej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki. Pracował w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie występując m.in. w: „Orfeusz w piekle” czy „Piotruś Pan”

Slajd 8 z 8

Ewa Błachnio w "Twoja twarz brzmi znajomo"
(fot. Pawel Wodzynski/East News)

Pawel Wodzynski/East News

Ewa Błachnio

Ewa Błachnio - polska stand-uperka, którą można było oglądać w 2016 roku w "Tańcu z gwiazdami". Jej partnerem był Jacek Jeschke, z którym zajęła piąte miejsce. Jak sobie poradzi w "Twoja twarz brzmi znajomo"?

/fot. TRICOLORS/East News

Magda Gessler ma wnętrza godne królowej. Wystrój nie z tej epoki, a kuchnia zupełnie z innej bajki

Magda Gessler to jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu, która nie raz zaskakiwała swoich fanów nietypowym wyglądem czy ekspresyjnym zachowaniem. Okazuje się, że kolorowa jak ptak gwiazda w swoim domu woli hołdować tradycji, choć mieszkanie również nie jest pozbawione barw. Do sieci trafiły zdjęcia wnętrza mieszkania słynnej restauratorki, która osiedliła się na stałe pod Warszawą. Choć gwiazda część swojego czasu spędza w Kanadzie, gdzie mieszka jej obecny partner, to uwielbia wracać do domu w Polsce. - To miejsce, w którym regeneruję energię, wspominam stare czasy, maluję. To miejsce koncentracji, szczególnie nocą, kiedy nikt mi nie przeszkadza. Mój dom jest tak kolorowy, jak ja - wyznała restauratorka.

Zobacz nastepną galerię >