Goniec.pl

Klątwa nad programem "Rolnik szuka żony"? To już piąta śmierć [ZOBACZ GALERIĘ]

7 Czerwca 2022

Udostępnij:

„Rolnik szuka żony”. To śmierć kolejnej osoby związanej z programem

„Rolnik szuka żony” w ciągu ośmiu lat emisji przedstawił nam całą masę bohaterów, którzy szukali szczęścia w miłości. Złośliwi twierdzą, że format TVP połączył więcej par, niż „Ślub od pierwszego wejrzenia” należący do TVN-u.

Slajd 1 z 4

Mikołaj Korol 28 maja 2021 roku stracił ukochanego syna.

TVP

Mikołaj Korol 28 maja 2021 roku stracił ukochanego syna.

Z rodzinną tragedią zmierzyć się musiał także Mikołaj Korol. Uczestnik czwartej edycji show, który po śmierci żony związał się z Martą, doświadczył straszliwego dramatu. Syn Mikołaja, Michał Korol, był działaczem politycznym związanym z Nową Demokracją. Miał tylko 47 lat i osierocił dwie córki. Przyczyna jego śmierci nie została podana do wiadomości publicznej.

Slajd 2 z 4

Zbigniew Pyda również musiał pogodzić się ze stratą syna

TVP

Zbigniew Pyda również musiał pogodzić się ze stratą syna

W 2017 roku tuż przed świętami Bożego Narodzenia, jego 36-letni syn Marek został śmiertelnie potrącony przez autobus. Jego ciało złożono obok matki, żony Zbigniewa, która kilka lat wcześniej przegrała walkę z nowotworem.

Slajd 3 z 4

Marek z ósmej edycji pożegnał stracił mamę

Facebook: Rolnik szuka żony

Marek z ósmej edycji pożegnał stracił mamę

- Z ogromnym żalem w sercu zawiadamiam, że zmarła moja ukochana mama, człowiek o złotym sercu, którą kochał każdy, kto ją znał. Spoczywaj w pokoju mamuś - napisał w grudniu 2021 roku załamany Marek.

Slajd 4 z 4

Elżbieta Czabator  straciła brata

materiały prasowe TVP

Elżbieta Czabator straciła brata

Los również nie oszczędził samej Elżbiety, która w sierpniu 2021 roku straciła brata. Z powodu żałoby rolniczka nie pojawiła się na ślubie Bogusi i Krzysztofa.

Śmiertelny wypadek w Kutnie

Auto w strzępach, w środku dwoje dzieci. Dwa śmigłowce LPR w akcji, jest ofiara

Śmiertelny wypadek w Kutnie. Samochód wjechał pod pociąg. Na miejsce wezwano dwa śmigłowce LPR. Fot. Kutnowskie Centrum Informacyjne (T. Zagórowski)

Zobacz nastepną galerię >