Goniec.pl

Te pary dzieli ogromna różnica wieku! Rekord to 60 lat. Oni udowodnili, że miłość to nie liczba

8 Lipca 2022

Udostępnij:

"Wiek to tylko liczba" słyszano wielokrotnie. I są pary, które udowodniły, że faktycznie tak jest. Nie da się ukryć, że związek, w którym mężczyzna jest starszy od kobiety np. o ćwierć wieku wzbudza ogromne poruszenie, ale te gwiazdy nie zamierzały przejmować się opiniami innych. Miłość jest dla nich najważniejsza i tego się trzymają, nawet jeśli różni ich... 60 lat. Sprawdź 10 najbardziej znanych par z dużą różnicą wieku.

Slajd 1 z 10

TRICOLORS/East News

Krzysztof i Maja Rutkowscy - 25 lat różnicy

Najsłynniejszy polski detektyw poślubił maję w 2019 roku. Choć dzieli ich ćwierćwiecze, para wygląda na szczęśliwą. Z obrazu, który tworzą w mediach można wywnioskować, że mimo różnicy wieku, dogadują się rewelacyjne. Krzysztof i Maja mają razem dziesięcioletniego syna - Krzysztofa Jerzego.

Slajd 2 z 10

Fot. TRICOLORS/East News

Janusz Chabior i Agata Wątróbska - 18 lat różnicy

Agata Wątróbska i Janusz Chabior 20 czerwca 2020 roku powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Para poznała się na jednym z planów filmowych, więc oprócz miłości, połączyła ich także wspólna pasja. Dzieli ich18 lat różnicy, ale cały czas małżeństwo podkreśla, że dla nich liczba nie ma jakiegokolwiek znaczenia. - Niektórzy mówią: "'O, taka różnica wieku między wami jest – 18 lat", ale w sumie to taka moja tradycja rodzinna, bo tato był starszy od mamy o 15 lat. I tak w sumie, ani ja nie jestem taki stary, ani Agata taka młoda, więc jest wszystko dobrze, a w gruncie rzeczy najstarszy w naszym związku jest pies - żartował Janusz Chabior w rozmowie z Dzień dobry TVN zaraz po ślubie.

Slajd 3 z 10

Pawel Wodzynski/East News

Agata i Piotr Rubikowie - 18 lat różnicy

Piotr Rubik poznał swoją przyszłą żonę w 2005 r., kiedy Agata miała zaledwie 19 lat. Po trzech latach związku zdecydowali się wziąć ślub. Między szczęśliwym małżeństwem jest 18 lat różnicy, ale to kolejna para, która udowadnia, że wiek jest tylko liczbą, a w miłości nie ma żadnych granic.

Slajd 4 z 10

TRICOLORS/East News

Cezary i Edyta Pazurowie - 26 lat różnicy

Cezary i Edyta powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w 2009 roku. Doczekali się trójki dzieci: Amelii, Antoniego i Rity (aktor ma jeszcze jedną córkę z pierwszego małżeństwa). Chociaż jest między nimi 26 lat różnicy, to udało im się stworzyć zgrany duet i szczęśliwą rodzinę. Co ciekawe, Cezary i Edyta poznali się w pociągu. On miał wtedy 45 lat, a ona 19. Choć niewiele osób dawało im wtedy szasnę, oni pokazali, że miłość to nie liczby.

Slajd 5 z 10

TRICOLORS/East News

Beata Ścibakówna i Jan Englert - 25 lat różnicy

Beata Ścibakówna była jedną ze studentek, z którymi Jan Englert prowadził zajęcia. Tej miłości nikt nie dawał szans, a już od prawie 27 lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Wspólnie doczekali się córki, Heleny. Trzeba przyznać, że dobrali się idealnie. Mimo niemałego stażu, cały czas patrzą na siebie z taką miłością jak na początku. Choć różni ich 25 lat, żadne z nich nie odczuwa w relacji tej różnicy. Co więcej, Englert podkreślał wielokrotnie w wywiadach, że Beata od razu urzekła go swoją dojrzałością.

Slajd 6 z 10

TRICOLORS/East News

Anna Cieślak i Edward Miszczak - 26 lat różnicy

Dwa lata temu o tym związku pisały niemalże wszystkie media. Wtedy wyszło na jaw, że Anna Cieślak i Edward Miszczak są parą. Przez długi czas nie pokazywali się razem publicznie, a tym bardziej nie zdradzali w rozmowach swojej miłosnej tajemnicy. Między aktorką z "Na wspólnej" a byłym już dyrektorem programowym TVN jest 26 lat różnicy. Aktorka w 2021 roku w wieku 41 lat powiedziała "tak" 65-letniemu mężczyźnie.

Slajd 7 z 10

TRICOLORS/East News

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz - 20 lat różnicy

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz od lat tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Artystka miała zaledwie 13 lat, kiedy po raz pierwszy zobaczyła swojego przyszłego męża. Na początku Józefowicz nie zwracał na nią uwagi, ponieważ miał żonę. Kiedy jednak zaczął zalecać się do niej kolega z teatru, Józefowicz wyszedł z inicjatywą. Dzieli ich 20 lat, a małżeństwo tworzą od 2008 roku.

Slajd 8 z 10

TRICOLORS/East News

Aleksandra i Michał Żebrowscy - 15 lat różnicy

W tym roku minęło 13 lat, odkąd Aleksandra i Michał stanęli na ślubnym kobiercu. Co ciekawe, Żebrowski poznał swoją przyszłą żonę, kiedy miał 18 lat, a ona zaledwie 5 lat. Wynikało to z tego, że ich rodziny przyjaźniły się ze sobą i między innymi spędzały razem wakacje. Miłość zakwitła znacznie później, kiedy spotykali się na wspólnym kursie języka angielskiego. Choć Michał musiał trochę poczekać, nim Aleksandra odwzajemniła uczucie, ale wystarczył miesiąc spotkań, by się oświadczył. Choć różni ich 15 lat, dobrali się doskonale. I niech świadczy o tym to, że małżeństwo niedawno doczekało się czwartego dziecka.

Slajd 9 z 10

PAWEL DABROWSKI /SE/EAST NEWS

Karol i Małgorzata Strasburgerowie - 37 lat różnicy

Karol i Małgorzata od samego początku znajomości byli pod ostrzałem mediów, ze względu na 37-letnią różnicę wieku. Mimo to, para nie przejmowała się tym, co mówią inni i z każdym dniem coraz bardziej udowadniała, że miłość to nie liczby. Para od 3 lat jest w związku małżeńskim. Wychowują wspólnie córeczkę i - jak zapewnia Małgorzata - Karol świetnie sprawdza się w roli ojca.

Slajd 10 z 10

TRICOLORS/East News

Andrzej i Kamila Łapiccy - 60 lat różnicy

Andrzej i Kamila tworzyli parę, której absolutnie nikt nie dawał szans. Nic dziwnego, różniło ich ponad pół wieku. Mimo tego, że mało kto wierzył w ich związek, wiosną 2009 roku para zdecydowała się pobrać. Niestety ich małżeństwo trwało jedynie trzy lata. Rozdzieliła ich śmierć Łapickiego. Warto zaznaczyć, że wybitny aktor wielokrotnie podkreślał w wywiadach, że "ten związek dał mu kopa do życia".

TRICOLORS/East News, Pawel Wodzynski/East News, Piotr Molecki/East News

Jeden po drugim wychodzili na scenę i się zaczęło. Politykom może się zrobić słabo

We wtorek 18 stycznia po raz 29. wręczono "Paszporty Polityki". W trakcie gali, na której nagrodzono najbardziej obiecujących polskich artystów, nie zabrakło odwołań do polityki. Pod ostrzałem prowadzących i laureatów znaleźli się m.in. prezes TVP Jacek Kurski, minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek i minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński. Kliknij "dalej", aby sprawdzić, co zarzucili im uczestnicy wydarzenia.

Zobacz nastepną galerię >