Goniec.pl

"Taniec z gwiazdami". Oto uczestnicy 13. edycji "Dancing with the stars"

30 Czerwca 2022

Udostępnij:

Uczestnicy 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Kto weźmie udział w nowej odsłonie "Dancing with the stars"?
(fot. Piotr Molecki/East News)

"Taniec z gwiazdami" powraca z 13. edycją wraz z jesienną ramówką. Polsat potwierdził już oficjalnie dwoje uczestników - to Krzysztof Rutkowski i Ilona Krawczyńska. O niektórych gwiazdach spekulują media, a inne nazwiska są nieoficjalnymi doniesieniami osób związanych z "Dancing with the stars". W naszej galerii możecie zobaczyć, kto pojawi się w 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Lista będzie aktualizowana. Warto dodać, że zmiany zajdą także w składzie jurorskim. W jury ma pozostać Iwona Pavlović, która jest związana z programem od początku. Na razie nie wiadomo, kto będzie jej towarzyszył. "Taniec z gwiazdami", podobnie jak przy poprzedniej edycji, ma być pokazywany w poniedziałki o godz. 20:00 w Polsacie oczywiście.

Slajd 1 z 9

Krzysztof Rutkowski w "Tańcu z gwiazdami"
(fot. TRICOLORS/EAST NEWS)

TRICOLORS/EAST NEWS

Krzysztof Rutkowski

Pierwszym oficjalnie potwierdzonym uczestnikiem 13. edycji "Tańca z gwiazdami" był najsłynniejszy polski detektyw - Krzysztof Rutkowski.

Slajd 2 z 9

Ilona Krawczyńska w "Tańcu z gwiazdami"
(fot. TRICOLORS/EAST NEWS)

TRICOLORS/EAST NEWS

Ilona Krawczyńska

Kolejną potwierdzoną przez Polsat gwiazdą, która pojawi się w 13. edycji "Tańca z gwiazdami" jest Ilona Krawczyńska. Widzowie mogą ją znać z programu "Farma", który prowadziła razem z Marceliną Zawadzką. Ilona Krawczyńska jest influencerką - jedną z sióstr AdiHD.

Slajd 3 z 9

Maja Włoszczowska weźmie udział w "Tańcu z gwiazdami"?
(fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER)

Andrzej Iwanczuk/REPORTER

Maja Włoszczowska

Jedną z uczestniczek 13. edycji "Tańca z gwiazdami" będzie Maja Włoszczowska. Kolarka górska brała już udział w "Agencie" TVN

Slajd 4 z 9

Łukasz Płoszajski w 13. edycji "Tańca z gwiazdami"
(fot. TRICOLORS/EAST NEWS)

TRICOLORS/EAST NEWS

Łukasz Płoszajski

Łukasz Płoszajski - aktor znany z roli Artura w serialu "Pierwsza miłość", który także prowadzi swój kanał na YouTube,na którym pokazuje jak hakuje ludzkie umysły.

Slajd 5 z 9

Magda Mołek w "Tańcu z gwiazdami"
(fot. TRICOLORS/EAST NEWS)

TRICOLORS/EAST NEWS

Magda Mołek

Magda Mołek w "Tańcu z gwiazdami"? Tak donosi "Super Express". Na razie ani Polsat, ani sama gwiazda nie potwierdziła tych doniesień. Przypomnijmy, że Magda Mołek przez wiele lat była związana ze stacją TVN, gdzie prowadziła 1. edycję "Tańca z gwiazdami". Po rozstaniu ze stacją prezenterka otworzyła swój kanał na YouTube.

Slajd 6 z 9

Jacek Jelonek to bohater pierwszego gejowskiego randkowego show w Polsce, "Prince Charming". Ma 35 lat, jest modelem i architektem. Mieszka w Warszawie.

Pawel Wodzynski/East News

Jacek Jelonek

Jacek Jelonek to bohater pierwszego gejowskiego randkowego show w Polsce, "Prince Charming". Ma 35 lat, jest modelem i architektem. Mieszka w Warszawie.

Slajd 7 z 9

Jamala w 13. edycji "Tańca z gwiazdami".
(fot. TRICOLORS/EAST NEWS)

TRICOLORS/EAST NEWS

Jamala

Serwis wirtualnemedia.pl dowiedział się nieoficjalnie, że jedną z uczestniczek "Tańca z gwiazdami" ma być Jamala - ukraińska wokalistka, zwyciężczyni Eurowizji z 2016 roku. Jej udział ma być ukłonem w stronę społeczności Ukraińskiej w Polsce. Warto dodać, że Jamala brała udział w ukraińskiej edycji "Tańca z gwiazdami: w 2021 roku, gdzie zajęła 9. miejsce.

Slajd 8 z 9

Wiesław Nowobilski - kierownik budowy z programu "Nasz nowy dom" weźmie udział w "Tańcu z gwiazdami"
(fot. Pawel Wodzynski/East News)

Pawel Wodzynski/East News

Wiesław Nowobilski

Wiesław Nowobilski jest doskonale znany widzom programu "Nasz nowy dom". Mężczyzna jest tam bliskim współpracownikiem Katarzyny Dowbor i pełni funkcję kierownika budowy.

Slajd 9 z 9

Natalia Janoszek kolejną uczestniczką "Tańca z gwiazdami".
(fot. Tricolors/East News)

(fot. Tricolors/East News)

Natalia Janoszek

Natalia Janoszek, którą polscy widzowie doskonale znają z filmu Blanki Lipińskiej "365 dni" jest kolejną uczestniczką "Tańca z gwiazdami". Warto zaznaczyć, że Polka jest wziętą aktorką Bollywood dwukrotnie nagrodzoną indyjską nagrodą filmową JIFFA.

Śmiertelny wypadek w Złotych Tarasach

GALERIA: Śmierć kobiety w Złotych Tarasach

Około 40-letnia kobieta zginęła w Złotych Tarasach. Spadła z dużej wysokości, świadkowie wskazują, że doszło do tego w tym samym miejscu, gdzie 28 października zginął mężczyzna.

Zobacz nastepną galerię >