Goniec.pl

"Taniec z gwiazdami". Nie tylko para jednopłciowa. Oto największe kontrowersje z "Dancing with the stars"

6 Lipca 2022

Udostępnij:

Nie tylko para jednopłciowa wzbudzała kontrowersje w "Tańcu z gwiazdami". Oto największe skandale w "Dancing with the stars".
(fot. TRICOLORS/EAST NEWS)

Udział Jacka Jelonka w "Tańcu z gwiazdami", któremu po raz pierwszy w historii na parkiecie ma towarzyszyć mężczyzna wzbudził ogromne kontrowersje. Przez 13. edycji "Dancing with the stars" nie jest to jedyny uczestnik, który wzbudził takie emocje wśród widzów. Postanowiliśmy przypomnieć największe skandale i kontrowersje z "Tańca z gwiazdami". Pamiętaliście o nich wszystkich? Dodalibyście coś jeszcze?

Slajd 1 z 9

Jacek Jelonek weźmie udział w "Tańczu z gwiazdami" i będzie tańczył z... mężczyzną.
(fot. Pawel Wodzynski/East News)

Pawel Wodzynski/East News

Pierwsza jednopłciowa para w "Tańcu z gwiazdami"

Zbliżająca się 13. edycja "Tańca z gwiazdami" ma już swój "skandalizujący" wątek. Wystąpi w nim bowiem po raz pierwszy w historii jednopłciowa para, co jeszcze przed emisją podzieliło widzów.

Slajd 2 z 9

Dominika Gwit wzięła udział w 7. edycji "Tańca z gwiazdami"
(fot. TRICOLORS/EAST NEWS)

TRICOLORS/EAST NEWS

Dominika Gwit w "Tańcu z gwiazdami"

Udział Dominiki Gwit w 7. edycji "Tańca z gwiazdami" był niewątpliwie jedną z sensacji. Każdy jej występ był szeroko komentowany w mediach i między widzami. Aktorka tańczyła z Żorą Korolyovem i zajęła 4. miejsce.

Slajd 3 z 9

Popek wziął udział w 8. edycji "Tańca z gwiazdami"
(fot. TRICOLORS/EAST NEWS)

TRICOLORS/EAST NEWS

Popek w "Tańcu z gwiazdami"

Początkowo niewielu było w stanie uwierzyć, że w "Tańcu z gwiazdami" weźmie udział raper z gangsterską przeszłością. Wszyscy przecierali oczy ze zdumienia, kiedy doniesienia mediów okazały się prawdziwe. Co więcej, widzowie nie mogli uwierzyć, że Popek tak doskonale radzi sobie na parkiecie - razem z Janją Lesar odpadł w półfinale, zajmując 3. miejsce.

Slajd 4 z 9

Jan Mela w "Tańcu z gwiazdami"
(fot. TRICOLORS/EAST NEWS)

TRICOLORS/EAST NEWS

Jan Mela w "Tańcu z gwiazdami"

Pierwszym uczestnikiem, który wzbudził tak wielkie kontrowersje wśród widzów był Jan Mela. Przypomnijmy, że zdobywca biegunów ma amputowaną jedną nogę i jedną rękę. Widzowie wątpili czy osoba niepełnosprawna poradzi sobie na parkiecie i czy sprawiedliwe jest stawiać ją w jednej linii z pozostałymi, pełnosprawnymi uczestnikami. Jan Mela i Magdalena Soszyńska-Michno zajęli ostatecznie 5. miejsce.

Slajd 5 z 9

Iwona Cichosz w "Tańcu z gwiazdami"
(fot. TRICOLORS/EAST NEWS)

TRICOLORS/EAST NEWS

Iwona Cichosz w "Tańcu z gwiazdami"

Kolejną niepełnosprawną uczestniczką była Iwona Cichosz - Miss Świata Głuchych z 2016 roku. Media i widzowie zastanawiali się, jak to możliwe, żeby osoba niesłysząca tańczyła. Iwona natomiast wytańczyła wraz ze Stefanem Terrazzino 2. miejsce.

Slajd 6 z 9

Joanna Mazur w "Tańcu z gwiazdami". Biegaczka tańczyła z Janem Klimentem.
(fot. Piotr Molecki/East News)

Piotr Molecki/East News

Joanna Mazur w "Tańcu z gwiazdami"

Udział niewidomej biegaczki Joanny Mazur budził ogromne emocje przez cały czas trwania 9. edycji "Tańca z gwiazdami". Sam fakt uczestniczenia niewidzącej sportsmenki był już szeroko komentowany, jednak w jednym z odcinków okazało się, że Joanna Mazur na co dzień mieszka w bardzo złych warunkach. Poruszeni widzowie zorganizowali dla niej zbiórkę pieniędzy na nowe mieszkanie, jednak z pomocą przyszedł też prywatny inwestor, który podarował nowe lokum uczestniczce "Dancing with the stars". Pieniądze zebrane przez widzów Joanna Mazur przeznaczyła na przygotowania do zawodów. Na koniec trzeba zaznaczyć, że biegaczka i Jan Kliment byli zwycięzcami 9. edycji programu.

Slajd 7 z 9

Ewelina Lisowska w "Tańcu z gwiazdami"

TRICOLORS/EAST NEWS

Zwycięstwo Eweliny Lisowskiej

Ewelina Lisowska szła jak burza w "Tańcu z gwiazdami", jednak pech chciał, że w jednym z odcinków odpadła. Następnie przed finałem jedna z uczestniczek doznała poważnej kontuzji i do programu wróciła... Lisowska, która ostatecznie zdobyła kryształową kulę. Widzowie nie byli przekonani co do sprawiedliwości tego zwycięstwa.

Slajd 8 z 9

Beata Tadla i Jarosław Kret rozstali się tuż przed pierwszym odcinkiem "Tańca z gwiazdami"
(fot. TRICOLORS/EAST NEWS)

TRICOLORS/EAST NEWS

Rozstanie Beaty Tadli i Jarosława Kreta

A miało być tak pięknie i... romantycznie. Wieloletnia para Beata Tadla i Jarosław Kret mieli rywalizować ze sobą na parkiecie. Co więcej ich partnerami byli Jan Kliment i Lenka Klimentova, którzy prywatnie są małżeństwem. Tuż przed emisją pierwszego odcinka media obiegła wiadomość, że Jarosław Kret odchodzi od Beaty Tadli. Jak się okazało, prezenterka dowiedziała się o tym z doniesień prasowych właśnie. Pogodynek odpadł w pierwszym odcinku, a Beata Tadla wygrała 8. edycję.

Slajd 9 z 9

Angelika Mucha wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami"
(fot. TRICOLORS/EAST NEWS)

TRICOLORS/EAST NEWS

Influencerzy w "Tańcu z gwiazdami"

Kiedy Polsat postanowił odmłodzić publiczność "Tańca z gwiazdami" do gry wkroczyli influencerzy. Najpierw w tanecznym show pojawił się youtuber Gimper, który dotarł aż do finału, ale jego taneczne umiejętności pozostawiały wiele do życzenia. Swoje awanse do kolejnych odcinków zawdzięczał jedynie ogromnej rzeszy fanów. Podobna sytuacja była z Angeliką Muchą i Magdaleną Beredą.

Śmiertelny wypadek w Kutnie

Auto w strzępach, w środku dwoje dzieci. Dwa śmigłowce LPR w akcji, jest ofiara

Śmiertelny wypadek w Kutnie. Samochód wjechał pod pociąg. Na miejsce wezwano dwa śmigłowce LPR. Fot. Kutnowskie Centrum Informacyjne (T. Zagórowski)

Zobacz nastepną galerię >