Goniec.pl

"Taniec z Gwiazdami 13". Kto z kim zatańczy? Mamy zdjęcia wszystkich par

1 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Udostępnij:

Taniec z Gwiazdami

Slajd 1 z 11

Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki-Sipajło

mat. prasowe

Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki-Sipajło

Do rodziny Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami dołączył Dominik Rudnicki – Sipajło. Tancerz może pochwalić się tytułem dwukrotnego Mistrza Polski, Vice-mistrza International Championships czy dojściem do finału w Blackpool Dance Festival. Na parkiecie będzie musiał ujarzmić ognisty i szalony temperament aktorki kabaretowej Agnieszki Litwin. Z tą parą w programie na pewno nie będzie nudno!

Slajd 2 z 11

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński

mat. prasowe

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński

Tancerz, który posiada najwyższą, międzynarodową klasę taneczną S w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, choreograf i model Robert Rowiński po latach wraca na parkiet show. Robert porwie do tańca influencerkę, prezenterkę oraz prowadzącą program Farma, prawdziwy wulkan energii Ilonę Krawczyńską. Żywiołowość tej pary jest gwarancją niezapomnianych wrażeń!

Slajd 3 z 11

Michał Mikołajczyk i Julia Suryś

mat. prasowe

Michał Mikołajczyk i Julia Suryś

Męskie grono uczestników 13. edycji otwiera Michał Mikołajczyk – aktor telewizyjny i teatralny, znany z roli Piotra w serialu „Pierwsza miłość”. Jego taneczną partnerką w programie została Julia Suryś, która na parkiecie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zatańczy po raz pierwszy. Ta młoda tancerka już może pochwalić się tytułem drugiej vice mistrzyni Polski.

Slajd 4 z 11

Jacek Jelonek i Michał Danilczuk

mat. prasowe

Jacek Jelonek i Michał Danilczuk

Pierwszy polski „Prince Charming”, model, który ma na swoim koncie udział w wielu pokazach i sesjach zdjęciowych dla prestiżowych marek i czasopism z całego świata Jacek Jelonek tym razem sprawdzi swoje umiejętności na parkiecie. Jego partnerem został Michał Danilczuk zdobywca tytułu mistrza Polski w tańcach latynoamerykańskich, choreograf m.in. w brytyjskiej edycji „Tańca z Gwiazdami” oraz zwycięzca emitowanego na antenie telewizji BBC programu „The Greatest Dancer”. Czy tej pierwszej w historii programu męsko-męskiej parze uda się zdobyć Kryształową Kulę?

Slajd 5 z 11

Jamala i Jacek Jeschke

mat. prasowe

Jamala i Jacek Jeschke

Jacek Jeschke, jeden z najbardziej utytułowanych polskich tancerzy, tym razem zatańczy z ukraińską piosenkarką oraz aktywistką Jamalą, zwyciężczynią 61. Konkursu Piosenki Eurowizji. Podczas swojego udziału w programie Jamala wraz z Fundacją Polsat będzie prowadzić zbiórkę na rzecz pomocy Ukrainie.

Slajd 6 z 11

Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz

mat. prasowe

Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz

Po raz trzeci w programie zatańczy Michał Bartkiewicz, który z tańcem jest związany od 10 roku życia. Wielokrotny półfinalista i finalista międzynarodowych turniejów m.in. German Open, Dutch Open czy St. Petersburg Open. Jego podopieczną jest polska top modelka i osobowość telewizyjna, która robi karierę w kraju i zagranicą - Karolina Pisarek.

Slajd 7 z 11

Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła

mat. prasowe

Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła

Po raz kolejny w programie zobaczymy znaną i lubianą Wiktorię Omyłę, która ma najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S” w stylu standardowym i latynoamerykańskim. Jest mistrzynią Polski oraz wicemistrzynią świata. Jej uczniem jest Łukasz Płoszajski, aktor znany z serialu „Pierwsza miłość” oraz najsłynniejszy polski mentalista, czyli Haker Umysłu.

Slajd 8 z 11

Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska

mat. prasowe

Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska

Jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego show-biznesu, najpopularniejszy detektyw w kraju Krzysztof Rutkowski, swoje taneczne szlify będzie zdobywał pod czujnym okiem tancerki Sylwii Madeńskiej. Sylwia jest znana widzom Polsatu z programu „Love Island wyspa miłości”. W 11. edycji była uczestniczką "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wraz z Mikołajem Jędruszczakiem.

Slajd 9 z 11

Maja Włoszczowska i Roman Osadchiy

mat. prasowe

Maja Włoszczowska i Roman Osadchiy

Po raz pierwszy w programie zatańczy Roman Osadchiy, tancerz ukraińskiego pochodzenia. Trenuje od 4 roku życia, od lat pokazuje swoje taneczne umiejętności na arenie międzynarodowej, a w Polsce mieszka od ponad roku. Jego partnerką została Maja Włoszczowska, polska kolarka górska, dwukrotna wicemistrzyni olimpijska.

Slajd 10 z 11

Natalia Janoszek i Rafał Maserak

mat. prasowe

Natalia Janoszek i Rafał Maserak

Rafał Maserak, prawdziwy weteran, biorący udział we wszystkich 26. polskich edycjach "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zatańczy z aktorką kina Bollywood i Hollywood, Natalią Janoszek. Natalia jest pierwszą Polką dwukrotnie nagrodzoną indyjską nagrodą filmową JIFFA. Czy 13. edycja okaże się dla Rafała szczęśliwa i wspólnie z Natalią zdobędą nagrodę w postaci Kryształowej Kuli?

Slajd 11 z 11

Wiesław Nowobilski i Jana Lesar

mat. prasowe

Wiesław Nowobilski i Jana Lesar

Wiesław Nowobilski, uwielbiana gwiazda programu „Nasz nowy dom” tym razem spróbuje swoich sił na parkiecie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Jego nauczycielką została Janja Lesar, tancerka, która może pochwalić się zwycięstwem w wielu prestiżowych turniejach m.in. British Open w Blackpool czy finale mistrzostw świata w tańcach latynoamerykańskich. Jakie triki taneczne zastosuje z kierownikiem budowy Wiesławem by dojść do finału? Przekonamy się już niedługo!

instagram.com/robert.gorski.official

Robert Górski ma dom jak z bajki. Posiadłość kabareciarza to marzenie wielu

Robert Górski wraz z żoną i córeczką mieszka na Mazurach. Posiadłość króla polskiego kabaretu sprawia, że można się rozmarzyć. Piękny drewniany dom i bajeczna, malownicza okolica, są godne pozazdroszczenia!

Zobacz nastepną galerię >