Goniec.pl

Tak od rana wygląda Ukraina, najnowsze zdjęcia. Ogromne wybuchy i ludzie modlący się na ulicach

24 Lutego 2022

Udostępnij:

Atak Rosji na Ukrainę

Rosja zaatakowała Ukrainę. Od rana w sieci pojawiają się kolejne nagrania dokumentująca ataki. Wybuchy, eksplozje oraz doniesienia o kolejnych próbach przejęcia infrastruktury krytycznej. Tak od rana wygląda życie za wschodnią granicą Polski.

Slajd 1 z 1

Atak Rosji na Ukrainę

Rosja zaatakowała Ukrainę, na celowniku armii m.in. lotniska

Rosja zaatakowała Ukrainę. Od rana w sieci pojawiają się kolejne nagrania dokumentująca ataki. Amerykański senator Marco Rubio ostrzegał, że rosyjskie służby zaatakują lotniska. Powyższe zdjęcia to moment uderzenia w aeroport w Iwano-Frankiwsku na zachodzie kraju. Kliknij "dalej", aby zobaczyć więcej zdjęć. fot. Twitter.com/BNO News

TRICOLORS/East News, Pawel Wodzynski/East News, Piotr Molecki/East News

Jeden po drugim wychodzili na scenę i się zaczęło. Politykom może się zrobić słabo

We wtorek 18 stycznia po raz 29. wręczono "Paszporty Polityki". W trakcie gali, na której nagrodzono najbardziej obiecujących polskich artystów, nie zabrakło odwołań do polityki. Pod ostrzałem prowadzących i laureatów znaleźli się m.in. prezes TVP Jacek Kurski, minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek i minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński. Kliknij "dalej", aby sprawdzić, co zarzucili im uczestnicy wydarzenia.

Zobacz nastepną galerię >