Goniec.pl > Galerie > Tomasz Kammel pokazał apartament. Luksus aż bije po oczach, wymarzone mieszkanie
12.01.2023 18:52

Tomasz Kammel pokazał apartament. Luksus aż bije po oczach, wymarzone mieszkanie

Tomasz Kammel jest aktywny w mediach społecznościowych, gdzie chętnie pokazuje fanom wnętrza swojego luksusowego apartamentu. Nowoczesny styl, duży metraż i piękny widok na Pałac Kultury i Nauki robią duże wrażenie. Zobaczcie, jak mieszka prowadzący "Pytanie na śniadanie".(fot.) KAPiF

Tomasz Kammel
KAPiF

Slajd 1 z 12

Tomasz Kammel - widok na stolicę

Apartament Tomasza Kammela znajduje się w Warszawie i jest urządzony w nowoczesnym stylu. Na pierwszy rzut oka widać, że prezenter zadbał o każdy szczegół wnętrz. Wrażenie robi nie tylko duży metraż, ale również piękny widok na stolicę.

Slajd 2 z 12

Tomasz Kammel - widok na Warszawę

Tomasz Kammel to jeden z najpopularniejszych prezenterów Telewizji Polskiej. Dziennikarz od ponad 25 lat związany jest ze stacją, gdzie prowadzi największe wydarzenia i najpopularniejsze programy telewizyjne. 51-latek posiada pokaźne grono fanów i aktywnie prowadzi konta w mediach społecznościowych.

Slajd 3 z 12

Tomasz Kammel - apartament w Warszawie

To właśnie na Instagramie gwiazdor TVP uchyla rąbka tajemnicy na temat swojego codziennego życia. Na wspomnianej platformie obserwatorzy prezentera mogą również zobaczyć, w jakich warunkach mieszka.

Slajd 4 z 12

Tomasz Kammel - kuchnia

Przeglądając galerię Tomasza Kammela na Instagramie można stwierdzić, że kuchnia to ulubione pomieszczenie prezentera. 51-latek spędza w niej większość wolnego czasu.

Slajd 5 z 12

Tomasz Kammel - kuchnia

Kuchnia Tomasza Kammela po brzegi wypełniona jest sprzętem AGD najnowszej generacji. Prezenter często chwali się kuchennymi nowinkami technicznymi, które chętnie testuje. W takim pomieszczeniu gotowanie to istna przyjemność.

Slajd 6 z 12

Tomasz Kammel - siłownia

Tomasz Kammel uwielbia sport. Nie jest tajemnicą, że aktywność fizyczna to nieodłączny element jego życia. W domu prezentera znajduje się pomieszczenie przeznaczone do ćwiczeń.

Slajd 7 z 12

Tomasz Kammel - sprzęd AGD

Nie jest tajemnicą, że Tomasz Kammel uwielbia gotować. Przygotowywanie potraw to jedna z jego największych pasji. 51-latek z radością oddaje się kulinarnym podbojom, a efektami chętnie dzieli się z fanami.

Slajd 8 z 12

Tomasz Kammel - sypialnia

W sypialni Tomasza Kammela dominują ciemne, szare kolory. Głównym punktem pomieszczenia jest przestronne łóżko otoczone miękkim, tapicerowanym zagłówkiem.

Slajd 9 z 12

Tomasz Kammel - nowoczesne wnętrza

Prezenter zadbał o nowoczesny styl pomieszczeń. W jego domu nie brakuje oryginalnych mebli i obrazów. W pomieszczeniach znajduje się między innymi marmurowy stół, designerskie fotele i repliki najsłynniejszych grafik.

Slajd 10 z 12

Tomasz Kammel - przytulna sypialnia

Sypialnia Tomasza Kammela jest znacznie ciemniejsza niż reszta pomieczeń w jego apartamencie. Mimo to jej wnętrze jest wyjątkowo przytulne, a ściana z tapicerowanych paneli robi duże wrażenie.

Slajd 11 z 12

Tomasz Kammel - łazienki

Prowadzący "Pytanie na śniadanie" postawił w swoim apartamencie na jasne, przyjemne dla oka kolory oraz meble w stonowanych barwach. Uwagę zwracają również niezwykle stylowe łazienki. Mężczyzna chętnie dzieli się kadrami z tego pomieszczenia i zbiera pochwały od fanów.

Slajd 12 z 12

Tomasz Kammel - mieszkanie

Trzeba przyznać, że mieszkanie Tomasza Kammela prezentuje się naprawdę pięknie. Jak Wam się podoba apartament jednego z najpopularniejszych polskich prezenterów?

Tagi: