Goniec.pl

GALERIA: Śmierć kobiety w Złotych Tarasach

19 Marca 2022

Udostępnij:

Śmiertelny wypadek w Złotych Tarasach

Około 40-letnia kobieta zginęła w Złotych Tarasach. Spadła z dużej wysokości, świadkowie wskazują, że doszło do tego w tym samym miejscu, gdzie 28 października zginął mężczyzna.

Slajd 1 z 3

Śmiertelny wypadek w Złotych Tarasach

W Złotych Tarasach doszło do kolejnego śmiertelngo wypadku

We wtorek 2 listopada w centrum handlowym Złote Tarasy zginęła kobieta. W rozmowie z wawainfo.pl potwierdza to rzecznik śródmiejskiej policji kom. Marcin Żórawski. - Około godziny 14:30 doszło do śmiertelnego wypadku w centrum handlowym Złote Tarasy - przekazał w rozmowie z wawainfo.pl oficer prasowy policji.

Slajd 2 z 3

Na miejsce wezwano policję, pogotowie oraz prokuratora. Kobieta zmarła na miejscu, a jej ciało odgrodzono parawanem.

W Złotych Tarasach zginęła kobieta.

Na miejsce wezwano policję, pogotowie oraz prokuratora. Kobieta zmarła na miejscu, a jej ciało odgrodzono parawanem. W rozmowie z wawainfo.pl rzecznik kom. Marcin Żórawski podaje, że spadła ona z czwartego piętra. Zwłoki znajdują się na poziomie -1.

Slajd 3 z 3

Na razie nie wiadomo, kim jest zmarła w Złotych Tarasach kobieta, jej wiek określony został przez śledczych na "około 40 lat". - Nie znamy jeszcze jej tożsamości i nie możemy jeszcze w stu procentach potwierdzić jej wieku - wyjaśnił kom. Marcin Żórawski.

W Złotych Tarasach policja i prokurator nadal prowadzą czynności

Na razie nie wiadomo kim jest zmarła w Złotych Tarasach kobieta, jej wiek określony został przez śledczych na "około 40 lat". - Nie znamy jeszcze jej tożsamości i nie możemy jeszcze w stu procentach potwierdzić jej wieku - wyjaśnił kom. Marcin Żórawski.

Nietypowe zachowanie Jarosława Kaczyńskiego w czasie wtorkowego posiedzenia Sejmu

Przyłapali prezesa PiS w Sejmie, są zdjęcia. Trudno uwierzyć, co zrobił Jarosław Kaczyński

Nietypowe zachowanie Jarosława Kaczyńskiego w czasie wtorkowego posiedzenia Sejmu. Prezes PiS nie zwracał uwagi na polityka przemawiającego z mównicy. Jego uwaga skupiona była zupełnie gdzie indziej. Fot. Pawel Wodzynski/East News

Zobacz nastepną galerię >