Goniec.pl

"Rolnik szuka żony 9" już niebawem w telewizji. Poznaliśmy wszystkich uczestników nowej edycji

5 Sierpnia 2022

Udostępnij:

Już niebawem pojawi się kolejna edycja uwielbianego przez Polaków programu „Rolnik szuka żony”. Na antenie TVP1 prowadząca Marta Manowska będzie pomagała znaleźć kandydatom prawdziwą miłość. Kogo zobaczymy w najnowszej edycji reality show? Poznaj sylwetki wszystkich uczestników, którzy zdecydowali się na poszukiwanie miłości w telewizji.

Slajd 1 z 16

mat. prasowe TVP

Rolnik szuka żony 9 - Krzysztof

Krzysztof ma 33 lata i pochodzi z województwa kujawsko-pomorskiego.

Slajd 2 z 16

mat. prasowe TVP

Krzysztof

Krzysztof zajmuje się hodowlą krów, a jego pasją są sporty walki. Interesuje się także szybkimi samochodami. Krzysztof był w trzech poważnych związkach. Przeszkodą okazał się jednak wykonywany przez niego zawód rolnika. Wierzy głęboko, iż dzięki programowi uda mu się znaleźć kobietę, która zaakceptuje go w pełni. Zapewnia, że miłość jest dla niego najważniejsza. Jest osobą szczerą, nie potrafi ukrywać swoich emocji. Od partnerki oczekuje przede wszystkim wierności, opiekuńczości i wyrozumiałości. Docenia także inteligencję oraz romantyzm. Jego marzeniem jest stworzenie poważnego związku, który będzie mógł pielęgnować każdego dnia.

Slajd 3 z 16

mat. prasowe TVP

Rolnik szuka żony 9 - Tomek W.

Tomek W. - województwo mazowieckie. Ma 32 lata, 185 cm wzrostu, waży 70 kg

Slajd 4 z 16

mat. prasowe TVP

Tomek W.

Tomek W. z "Rolnik szuka żony 9" prowadzi spore gospodarstwo sadownicze na Mazowszu. Jego praca daje mu dużo satysfakcji i nigdy nie myślał o jej zmianie. Ceni sobie niezależność, jaką daje mu bycie swoim własnym szefem. Na co dzień jest także wielkim fanem sportu - przede wszystkim siatkówki i piłki nożnej. Opisuje siebie jako człowieka bezkonfliktowego i powszechnie lubianego, mocno związany ze swoją rodziną i znajomymi, z którymi regularnie spędza swój wolny czas. W programie pragnie znaleźć szczupłą brunetkę, z którą mógłby zbudować wspólną przyszłość. Unika fanek tytoniu oraz kobiet z dużym bagażem doświadczeń. Byłoby idealnie, gdyby wybranka dzieliła z nim rolniczą pasję. Z drugiej strony zapewnia, że jest w stanie wspierać swoją ukochaną we wszystkich wyborach zawodowych. Tomasz ma duszę romantyka, marzy o spacerach w blasku księżyca i nastrojowych kolacjach przy świecach.

Slajd 5 z 16

mat. prasowe TVP

Rolnik szuka żony 9 - Klaudia

Klaudia ma 25 lat i pochodzi z województwa podlaskiego.

Slajd 6 z 16

mat. prasowe TVP

Klaudia

Klaudia swój wolny czas chętnie spędza na bieganiu oraz czytaniu książek. Jest mocno związana z domem rodzinnym i gospodarstwem, przy którym prowadzi własną plantację świerków, a także rozwija ekologiczną hodowlę kur niosek. Jako przykładna córka pomaga także swoim rodzicom w prowadzeniu sklepu spożywczego. Mimo młodego wieku uczestniczka pragnie założyć rodzinę. Idealny dla niej mężczyzna jest zaradny, zadbany i dbający o kobiece wsparcie. Podkreśla, że kandydat może być starszy od niej najwyżej o 10 lat. Co więcej, nie chciałaby, aby partner palił papierosy, był po rozwodzie lub miał dzieci. Marzy jej się pełna rodzina – troje dzieci, kochający mąż, mały domowy piesek i jeden pies pilnujący podwórka. Ponadto, Klaudię można określić mianem kobiety niezależnej, pracowitej i umiejącej postawić na swoim.

Slajd 7 z 16

mat. prasowe TVP

Rolnik szuka żony 9 - Mateusz

Mateusz z województwa wielkopolskiego, ma 27 lat i 175 cm wzrostu.

Slajd 8 z 16

mat. prasowe TVP

Mateusz

Mateusz ma ponad 30-hektarowe gospodarstwo i 600 kóz. Choć jest absolwentem technikum elektronicznego i utalentowanym biegaczem, nigdy nie wyobrażał sobie życia poza rolnictwem. Wolne chwil dzieli pomiędzy spotkania z rodziną i przyjaciółmi a nauką nowych technik jazdy na łyżwach, jazdą na rowerze i rolkach oraz okazjonalnymi odwiedzinami na strzelnicy. Uczestnik należy do osób odpowiedzialnych i rozsądnych. Jest otwarty na kompromisy. Mateusz zdradza, że jego wymarzona kandydatka na żonę to osoba czuła, zaradna i chętna do rozmów. Jak na prawdziwego romantyka przystało, preferuje randki przy blasku świec. Zaznacza jednak, że kobiety z dużą liczbą tatuaży oraz kolczyków nie są w kręgu jego zainteresowań.

Slajd 9 z 16

mat. prasowe TVP

Rolnik szuka żony 9 - Tomek K.

Tomasz z województwa świętokrzyskiego, ma 24 lata.

Slajd 10 z 16

mat. prasowe TVP

Tomek K.

Tomek K. to umysł ścisły. Mężczyzna studiuje finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Jak sam podkreśla, praca na roli jest jego pasją. Razem z bratem i rodzicami prowadzi 56-cio hektarowe gospodarstwo specjalizujące się w produkcji roślinnej, w tym m.in.: pszenicy, jęczmienia, maku oraz konopi siewnych. Tomasz przez jakiś czas mieszkał w mieście, jednak szybko zatęsknił za naturą i czystym powietrzem. Co więcej, jest częstym bywalcem siłowni, a książki rozwojowe są jego ulubioną pozycją. Interesuje się militariami, gdy tylko ma okazję, można go spotkać na strzelnicy, gdzie trenuje swoje oko i opanowanie. Zapytany o to, czego poszukuje u kandydatki na żonę, bez wahania odparł, że szczególną uwagę zwraca na uśmiech. Nie bez znaczenia jest także wiek kobiety. Wybranka Tomasza powinna mieć najwyżej 27 lat. Rolnik zdradził również, że marzy o dzieciach.

Slajd 11 z 16

mat. prasowe TVP

Rolnik szuka żony 9 - Katarzyna

Katarzyna ma 38 lat i mieszka w województwie zachodniopomorskim.

Slajd 12 z 16

mat. prasowe TVP

Katarzyna

Katarzyna prowadzi ośrodek jeździecki, który - jak zapewnia - był jej największym marzeniem. Przez dłuższy czas była trenerką kadry narodowej. Zdobyła kilka medali mistrzostw Polski oraz brała udział w mistrzostwach Europy i pucharach świata. Uczestniczka ma na swoim koncie kilka poważnych związków. Od przyszłego partnera oczekuje między innymi dobrego serca i odpowiedzialności. Ważne jest, aby mężczyzna – podobnie jak ona – lubił zwierzęta. Nie bez znaczenia jest także wzrost kandydata. Katarzyna ma 180 cm wzrostu i – co za tym idzie – preferuje wysokich mężczyzn. Podstawą udanego związku dla rolniczki są wzajemne zrozumienie i zaufanie. W wolnym czasie Katarzyna spotyka się ze znajomymi i snuje plany o powrocie do dawnej pasji, czyli malowania.

Slajd 13 z 16

mat. prasowe TVP

Rolnik szuka żony 9 - Michał

Michał jest 23-letnim rolnikiem z województwa podlaskiego.

Slajd 14 z 16

mat. prasowe TVP

Michał

Gospodarstwo Michała jest ukierunkowane na hodowlę krów mlecznych (ok. 150 sztuk). Jak zdradza rolnik, jego charakter to mieszanka pracowitości i zawziętości. Choć nie myślał poważnie o pracy w rolnictwie, jego życie napisało inny scenariusz. Finalnie skończył szkołę średnią o profilu rolniczym. W swoim życiu myślał też o szkole wojskowej, a nawet wstąpił do Wojsk Obrony Terytorialnej. Po niemal roku spędzonym w Warszawie i pracy w zupełnie innej branży, postanowił wrócić w rodzinne strony i oddać swoje sercu temu, co sprawia mu najwięcej radości. Michał żartuje, że nie ma sprecyzowanych zainteresowań i robi akurat to, co w danym momencie sprawia mu radość. W rozmowie z Martą Manowską wyznał, że nigdy nie był w poważnym związku – jego relacje z kobietami były raczej krótkotrwałe. Uważa, że podstawowym budulcem związku, poza miłością, jest szczerość. Marzy, aby poznać dziewczynę, która zaakceptuje zarówno jego zalety, jak i wady.

Slajd 15 z 16

mat. prasowe

Rolnik szuka żony 9 - Tomasz R.

Tomasz R. ma 41 lat i pochodzi z województwa kujawsko-pomorskiego.

Slajd 16 z 16

mat. prasowe TVP

Tomasz R.

Tomasz R. prowadzi 35-hektarowe gospodarstwo nastawione na produkcję mleka i hodowlę bydła. W kręgu jego zainteresowań leży mechanizacja w rolnictwie, znajomi nazywają go „złotą rączką”. Zawsze stara się służyć pomocą, chętnie pomaga innym. Mimo bardzo trudnej przeszłości nie zatracił w sobie chęci walki o własne marzenia, stąd udział w programie „Rolnik szuka żony”. Tomasz przywiązuje dużą wagę do wyglądu, zawsze stara się dobrze prezentować. Jak przyznał, ma ogromny talent do gotowania i często przygotowuje posiłki dla rodziny. Zdradza, że jego dania popisowe to bigos, gołąbki oraz sernik na osłodę. Tomasz jest szalenie towarzyski, lubi rozmawiać z ludźmi. Był w 7-letnim związku, ale od 3 lat jest singlem. Owocem jednej z jego relacji są dwie córki, które kocha z całych sił. Idealna partnerka dla Tomasza to taka, która zaakceptuje go takim, jaki jest. Mężczyzna nie toleruje natomiast dużej liczby kolczyków czy tatuaży i grubiańskiego zachowania.

Śmiertelny wypadek w Kutnie

Auto w strzępach, w środku dwoje dzieci. Dwa śmigłowce LPR w akcji, jest ofiara

Śmiertelny wypadek w Kutnie. Samochód wjechał pod pociąg. Na miejsce wezwano dwa śmigłowce LPR. Fot. Kutnowskie Centrum Informacyjne (T. Zagórowski)

Zobacz nastepną galerię >