Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Galerie > Problemy zdrowotne Karoliny Pisarek i ostra krytyka Krzysztofa Rutkowskiego. Oto najlepsze zdjęcia z 2. odcinka "Tańca z gwiazdami"
06.09.2022 09:46

Problemy zdrowotne Karoliny Pisarek i ostra krytyka Krzysztofa Rutkowskiego. Oto najlepsze zdjęcia z 2. odcinka "Tańca z gwiazdami"

To był emocjonujący odcinek. Do ostatniej chwili nie było widomo czy uda się zatańczyć parze numer 3, Karolinie Pisarek i Michałowi Bartkiewiczowi. Mimo problemów zdrowotnych, para stawiła się na parkiecie i dała z siebie wszystko! Ich taniec współczesny był pełen emocji i romantycznych uniesień. Jak zwykle wiele emocji wzbudził także występ Krzysztofa Rutkowskiego i Sylwii Madeńskiej. Zobaczcie zdjęcia z 2. odcinka "Tańca z gwiazdami".

2. odcinek "Tańca z gwiazdami"
Zobaczcie zdjęcia z 2. odcinka "Tańca z gwiazdami" (fot. Polsat)

Slajd 1 z 15

Michał Mikołajczak i Julia Suryś

Następnie parkiet opanowała para numer 6, aktor Michał Mikołajczak i Julia Suryś, którzy zatańczyli gorące Paso Doble do piosenki „Hej Hej” Darii Zawiałow. –Można? Można! Brawo Kochani. Ostatnio była krytyka, a teraz wchodzisz na pełnej! – powiedział Michał Malitowski. W sumie zdobyli 30 punktów. Gościem specjalnym Michała była jego partnerka, modelka Edyta Zając. – Chciałabym wrócić do Tańca z Gwiazdami, ponieważ bardziej się stresuję siedząc na widowni, niż tańcząc.

Slajd 2 z 15

Jamala i Jacek Jeschke

– Jesteś taka zdolna a ta cha cha była słaba. Spodziewałbym się więcej pracy od Ciebie – podsumował Michał Malitowski. W sumie zdobyli 25 punktów. Gościem specjalnym Jamali była piosenkarka Kayah – Jamala nie jest tu tylko po to, by błyszczeć w pięknych sukienkach czy zdobyć popularność, bo to już ma. Jest tu dla wyższych celów i dlatego bardzo ważne jest, aby ją wspierać – powiedziała.

Slajd 3 z 15

Natalia Janoszek i Rafał Maserak

– Nie jestem amatorem tańca współczesnego, ale zatańczyliście tak wspaniale i pięknie, że mi się to bardzo podobało – dodał Andrzej Grabowski. W sumie zdobyli 37 punktów.

Slajd 4 z 15

Natalia Janoszek oraz Rafał Maserak

Para numer 11, aktorka Natalia Janoszek oraz Rafał Maserak zaprezentowali się w tańcu współczesnym, tańcząc do piosenki Natalii Szroeder „Para”. –Kiepskie partnerowanie jest tym samym czym porno dla miłości. Wasze partnerowanie było super, a miłość czuć było w powietrzu – podsumował Michał Malitowski.

Slajd 5 z 15

Jamala i Jacek Jeschke

Program rozpoczęła para numer 8, ukraińska aktywistka Jamala oraz Jacek Jeschke. Swoją piękną cha chę zatańczyli do wielkiego hitu Cher „Strong Enough”. Jamala tę piosenkę zadedykowała wszystkim kobietom z Polski, Ukrainy i całego świata.

Slajd 6 z 15

Wiesław Nowobilski i Janja Lesar

Quickstepa zatańczyła para numer 9, kierownik budowy programu Nasz Nowy Dom Wiesław Nowobilski oraz Janja Lesar. Swoje umiejętności taneczne zaprezentowali do wielkiego hitu „Despacito”.

Slajd 7 z 15

Wiesław Nowobilski i Janja Lesar

– Może jak sarenka Pan nie tańczy, ale jak mały niedźwiadek to tak, dla mnie absolutna bomba – zażartował Andrzej Piaseczny. –Z chęcią przyniosłabym Ci kawkę, herbatkę i kanapeczkę! Jesteś tak słodki i uroczy! – powiedziała Iwona Pavlovic. W sumie zdobyli 32 punktów.

Slajd 8 z 15

Maja Włoszczowska i Roman Osadchiy

Kolarka Maja Włoszczowska i Roman Osadchiy, w rytm piosenki „You Are The Reason” Calum Scotta, zatańczyli pięknego i romantycznego walca wiedeńskiego. – Nie wybiła Warszawa, tylko nareszcie zapachniało tym Wiedniem. Piękny przepływ ruchu, piękny potencjał – zachwalał Michał Malitowski. W sumie zdobyli 28 punktów.

Slajd 9 z 15

Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska

– Krzysztof, tak jak Malitowski nigdy nie zostanie detektywem, tak Ty nie zostaniesz tancerzem. Ale lepiej jak detektyw stanie się tancerzem niż na odwrót” – podsumował Andrzej Grabowski. – „Dziś na zachętę za te kilka kroków tanga” – skomentowała swoją ocenę – 2 pkt, Iwona Pavlovic. W sumie zdobyli 15 punktów.

Slajd 10 z 15

Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska

Tango zatańczyła para numer 4, detektyw Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska. Tłem do ich tańca była jedna z najbardziej popularnych piosenek Garce Jones „I've Seen That Face Before (Libertango)”.

Slajd 11 z 15

Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz

Para numer 3, modelka Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz zatańczyli pełen emocji taniec współczesny do utworu „Cześć jak się masz” Sobla i sanah.

Slajd 12 z 15

Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz

– Michał uwielbiam te Twoje obroty – zwrócił się do tancerza Michał Malitowski – Jeśli o Ciebie Karolina chodzi, cieszę się, że jesteś z nami – dodał. W sumie zdobyli 17 punktów.

Slajd 13 z 15

Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki

Do super hitu „Cold Heart” Dua Lipy i Eltona Johna zatańczyła para numer 5, aktorka Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki – Sipajło. Ich pełna energii cha cha cha zachwyciła wszystkich. Iwona Pavlovic zwróciła się do Agnieszki –Jesteś tańcem, jesteś muzyką, w tobie to wszystko gra! - Słabiej technicznie, ale kocham twoją energię. – dodał Michał Malitowski. W sumie zdobyli 27 punktów.

Slajd 14 z 15

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński

Influencerka Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński, czyli para numer 1, zatańczyła energetycznego quickstepa do wielkiego hitu Beyonce „Crazy in Love”! –Ilona, ta twoja samba w zeszłym tygodniu nas rozwaliła. Myślałem, że teraz będzie masakra. A tu nie, bomba! Brawo! – Było dużo tańca w tańcu – powiedziała wzruszona siostra Ilony, Milena. W sumie zdobyli 35 punktów.

Slajd 15 z 15

Jacek Jelonek i Michał Danilczuk

Ostatnią parą na parkiecie była para numer 10, model Jacek Jelonek i Michał Danilczuk. Zatańczyli ogniste tango do piosenki „I Will Survie” Glorii Gaynor. – No i co się stało? Nic się nie stało. Świat nie wstrzymał oddechu. Przed siedzibą Stacji nie było protestów. Dlaczego? Bo świetnie zatańczyliście. – stwierdził Andrzej Piaseczny. – Śmiałym szczęście sprzyja – zwróciła się do Jacka Iwona Pavlovic – Cieszę się, że jesteś odważny i że tańczysz w tym programie. W sumie zdobyli 34 punkty.

Tagi: