Goniec.pl

Policja apeluje do Polaków. Pokazała wizerunki groźnych przestępców, potrzebna jest pomoc

7 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Udostępnij:

poszukiwani przestępcy

Slajd 1 z 9

poszukiwani przestępcy

Policja

Policja poszukuje groźnych przestępców

Oto najgroźniejsi przestępcy w Polsce, którzy nadal pozostają nieuchwytni dla Policji. Na liście poszukiwanych znajdują się zarówno kobiety, jak i mężczyźni, a ciążące na nich zarzuty mogą sprawić, że trafią za kratki na długie lata.

Slajd 2 z 9

Kamil Pułtorak

Policja

Kamil Pułtorak

29-letni Kamil Pułtorak z Krakowa ma krótkie włosy ścięte "na jeża" i ciemne oczy. Mężczyzna mierzy około 176-180 cm wzrostu, a jego sylwetka opisywana jest jako średnia. Ostatnie miejsce zameldowania to krakowskie os. 2 Pułku Lotniczego 45/49. Poszukiwany jest za dokonanie zabójstwa.

Slajd 3 z 9

Piotr Kic

Policja

Piotr Kic

Piotr Kic ma 42 lata i pochodzi z Rzeszowa. Mężczyzna ma szczupłą sylwetkę, bardzo krótkie włosy, wyraźnie odstające uszy i wysokie czoło. Twarz poszukiwanego jest szczupła, prostokątna, oczy ciemne, mierzy on około 181-185 cm wzrostu. Zarzuca się mu zakładanie lub kierowanie grupą mogącą mieć charakter zbrojny, udział w bójce lub pobiciu człowieka przy użyciu broni palnej, noża lub innego podobnie niebezpiecznego przedmiotu, oraz wprowadzanie do obrotu środków odurzających.

Slajd 4 z 9

Paweł Dudziński

Policja

Paweł Dudziński

Paweł Dudziński ze Szczecina ps. "Kaczorek" ma 47 lat. Mierzy 176-180 cm wzrostu, ma szczupłą, wysmukłą sylwetkę. Jego włosy są krótkie, ciemne, proste, ma także ciemne oczy oraz chudą twarz ze śniadą cerą. Koniuszek jego nosa jest delikatnie opuszczony. Poszukiwany jest za zabójstwo.

Slajd 5 z 9

Łukasz Ambros

Policja

Łukasz Ambros

Łukasz Ambros ps. "Winerek" ma 42 lata i ostatnio zameldowany był w miejscowości Kamiona. Mężczyzna ma szczupłą, wysmukłą sylwetkę, włosy krótkie wkolorze ciemny blond, krótka szyję i pałąkowate nogi. Jego twarz jest owalna, a oczy jasne. Mierzy około 170 cm wzrostu. Poszukiwany jest za zakładanie lub kierowanie grupą mogącą mieć charakter zbrojny.

Slajd 6 z 9

Daniel Bala

Policja

Daniel Bala

40-letni Daniel Bala poszukiwany jest przez krakowską policję za dokonanie rozboju z użyciem niebezpiecznego przedmiotu. Mężczyzna ma charakterystyczny chód i chrapliwy głos. Posiada krępą sylwetkę, jasne oczy, krótkie nogi i ciemne, krótkie włosy. Charakterystycznym znakiem poszukiwanego jest tatuaż oraz podbródek z wyraźną bruzdą.

Slajd 7 z 9

Grzegorz Bogdanowicz

Policja

Grzegorz Bogdanowicz

Grzegorz Bogdanowicz ps. "Bodzio" ma 47 lat i jest poszukiwany przez policje w Gorzowie Wlkp. za kradzież z włamaniem. Mężczyzna ma krępą sylwetkę, waży ponad 90 kg, mierzy około 180-185 cm wzrostu. Ma jasne oczy, owalną twarz i szeroko rozstawione oczy. Posiada tatuaże i widoczne ubytki uzębienia.

Slajd 8 z 9

Martyna Wojewoda

Policja

Martyna Wojewoda

Martyna Wojewoda z Białegostoku ma 34 lata, długie włosy w kolorze ciemny blond wysokie czoło i sniada cerę. Mierzy 161-165 cm wzrostu. Posiada jasne oczy i średnią budowę ciała. Zarzuca się jej wprowadzanie do obrotu środków odurzających, substancji psychotropowych lub słomy makowej w znacznej ilości albo uczestniczenie w takim obrocie.

Slajd 9 z 9

Anna Muszyńska

Policja

Anna Muszyńska

Anna Muszyńska pochodzi z Żar. Ma 36 lat, szczupłą, wysmukłą sylwetkę, proste, długie włosy i widoczne ubytki uzębienia. Mierzy 161-165 cm wzrostu, ma jasne oczy czerwoną cerę, nosi okulary optyczne. Poszukiwana jest za zabójstwo - typ kwalifikowany w związku z wzięciem zakładnika, zgwałceniem albo rozbojem.

instagram.com/robert.gorski.official

Robert Górski ma dom jak z bajki. Posiadłość kabareciarza to marzenie wielu

Robert Górski wraz z żoną i córeczką mieszka na Mazurach. Posiadłość króla polskiego kabaretu sprawia, że można się rozmarzyć. Piękny drewniany dom i bajeczna, malownicza okolica, są godne pozazdroszczenia!

Zobacz nastepną galerię >