Goniec.pl

Polacy nie mieli litości dla Kai Godek i Przemysława Czarnka. Wybrali "Dzbana Roku 2021"

4 Stycznia 2022

Udostępnij:

Make Life Harder oraz Tygodnik NIE zorganizowali konkurs na "Dzbana roku 2021"

Tygodnik NIE i satyryczny profil Make Life Harder pod koniec roku zorganizowali w mediach społecznościowych konkurs na "Dzbana Roku 2021". Wśród finalistów znaleźli się: Kaja Godek oraz minister edukacji Przemysław Czarnek. Lista wcześniejszych kandydatów to również czołowe nazwiska polskiej polityki i show-biznesu.

Slajd 1 z 1

Make Life Harder oraz Tygodnik NIE zorganizowali konkurs na "Dzbana roku 2021"

Make Life Harder I Tygodnik NIE zorganizowali wybory na "Dzbana Roku 2021"

Make Life Harder oraz Tygodnik NIE zorganizowali konkurs na "Dzbana roku 2021", internauci bezlitośni dla największych nazwisk, w tym ministra Przemysława Czarnka, działaczki pro-flife/anti-choice Kai Godek, a nawet Beaty Kozidrak, która w 2021 roku naraziła się fanom prowadzeniem samochodu pod wpływem alkoholu. Liczba oddanych głosów jest ogromna, a uczestnicy zabawy nie ukrywali, że głosowania były trudnymi wyborami między złem większym i jeszcze większym. Kliknij "dalej", aby zobaczyć kto dotarł do finału miażdżąc konkurencję i kto może poszczycić się wygraną w wyborach na "Dzbana roku 2021". fot. Pawel Wodzynski/East News, TRICOLORS/East News, Piotr Molecki/East News

Warszawa: wypadek przed wjazdem na POW od strony Ursynowa

Słychać było tylko wielki huk. Roztrzaskane auta, porażające zdjęcia z wypadku

Warszawa: poważny wypadek przed wjazdem na POW od strony Ursynowa. Zderzyły się auta, jednemu z nich siła uderzenia oderwała koło.

Zobacz nastepną galerię >